Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 15000-nél többet költött az exe, de nem hisz nekem fórum

15000-nél többet költött az exe, de nem hisz nekem (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 08:42
Ilyen semmiségen vesztek össze, remélem, fajsúlyosabb témákban van egyetértés.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2020. aug. 12. 08:41

Igen hasonlítgat, és ez rosszul, esik mert ha nincs igaza, és annyiból olyan szükségletek olyan életmóddal kizárt.

És butának nézz mert tartja magát ahhoz az összeghez pedig semmi valóság alapja nincs mert annyi kevés olyan igények mellett. És zavar hogy lenéz engem és ennyire butának tart, és nincs igaza és nem tudom meggyözni hogy nincs igaza.

2020. aug. 12. 08:41
Hogy egy pohár mit kérsz?
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 08:38

Ahan...

Pontosan mit is szerettél volna ezzel közölni? :-) Értem én, hogy még nagyon reggel van de azért...

Te jóval többet költesz magadra és azt vágja a fejedhez hogy bezzeg az exe vagy???...

2020. aug. 12. 08:38
Miért kell meggyőznöd? Az a vita tárgya, hogy te mennyit költesz magadra és a pasid az exével hasonlít össze ebben? Próbálom megfejteni, amit írtál, de lehet hogy rosszul dekódoltam.
2020. aug. 12. 08:30

Nem tudom meg gyözni hogy nincs igaza kizárt hogy csak 15ezret költött volna magára havi szinten az exe, ha mükörmei amire létszükséglete volt 5-6ezer körül kerültek és szoliba is járt amikor egy perc 80forintba kerül, 800ft 10 perc és ha heti 2szer járt és 4hét egy hónap, plusz vett magának sminkeket hajfestéket, a palettát használta ő is 900 és 1000ft körülbe kerülnek, szóval ismerem a festékek árát, és ha járt a Hádába ruhákat venni mert ruha mániás volt ott könnyedén ott lehet hagyni pár ezret, és a neten is rendelgetett magának ruhát az is simán több ezer.


És nem tudom őt meggyözni hogy hadja abba ezt a kamu szöveget mert zavar ha butának néznek engem és át akarnak verni rossz érzés. És hiába jövök a számokkal hogy kizárt lássa be sehogy nem jönnek ki a számok mért erölteti ezt hogy ebbe a hiszemben legyek, csak makacsul ezt állítja.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook