Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek, hogy érhetnék el szuper melíros hajat ami látványos is? fórum

Szerintetek, hogy érhetnék el szuper melíros hajat ami látványos is? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 22. 20:14
Hát ezt anélkül nem nagyon lehet megcsinálni, hogy egy idő után ne fakulna ki. Nagyon megnézném a modellek haját amúgy otthoni hajmosás után, meg vagy két hét múlva...(és ez mindegyikre vonatkozik, nem csak azokra, akik a képeiden vannak)Van olyan festés és frizura, ami csak akkor jó, amikor készen van.
2012. aug. 22. 16:52
szőkítés,utána valamilyen színező aztán az egy idő múlva kifakul , akkor újra kell színezni
2012. aug. 22. 16:29

Sziasztok!


Már nagyon régóta szeretnék egy jó kis melíros hajat. Sajnos még egy fodrásznak se sikerült megcsinálnia mert sose lett olyan amilyet szerettem volna. Nekem sötétbarna hajam van, de szerintem nem lehetetlen az ilyen sötét hajba padlizsán, sötétvörös vagy lila sok vékony melírcsíkokat tenni. Vagy rosszul gondolom? Volt, hogy látszott benne de kb 2 hétig amíg ki nem világosodott és nagyon csúnya világos vöröses csíkok maradtak benne. lehet hogy a hajammal van a gond. Nem nagyon volt egyébként befestve az évek alatt csak kb 6-7x. Párszor volt már ammóniamentes hajfestékkel pl. Lore..al casting ami a legjobban bejött. Gondoltam abból vennék padlizsánt meg lilásat és abból melírt, de félek hogy semmi nem látszan benn. Volt már Kem..on hajfestékkel is festve de az is nagyon hamar kivilágosodott.

Szerintetek hogy érhetnék el szuper melíros hajat ami látványos is? Feltettem pár képet a képeim közé hogy kb milyenre gondoltam. Sajna nem találtam pont olyat.


Előre is köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook