Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hasznos az élet- és lakásbiztosítás?Nektek van? fórum

Szerintetek hasznos az élet- és lakásbiztosítás?Nektek van? (beszélgetős fórum)

1 2
23. Reenee
2007. nov. 16. 20:31
én az életbiztosításomat visszavásároltam és kötöttem helyette nyugdíjelőtakarékosat. ez mellett kötöttem lakásbiztosítást, amiben van balesetbiztosítás azok számára (3 főig), akik a biztosított lakásba be vannak jelentve.
2007. nov. 16. 19:57
Van élet is a gyerekek javára, meg van lakás is, beriasztós. Jó dolog.
2007. nov. 16. 19:42
Igen, most kötöttem egy frankót. A régi nem felelt meg.
2007. nov. 16. 19:41

nincs

masba fektetem a penzem

2007. nov. 16. 18:53
nekunk nincs semi biztositasunk es szerintem sem lesz pedig lenne amire. a jo istenre bizuk az eletunkett es minden vagyonunkat.o vigyaz rank nem a biztosito.
18. évi75
2007. nov. 15. 16:41
nálunk mindkettö van, a páromnak is nekem is. soha nem tudhatod mikor kell, mikor jön jól!!!és pénzt is tudsz megtakarítani. nekünk legalábbis van ilyen kombinált.
17. Kiskata!! (válaszként erre: 16. - Buboka)
2007. nov. 15. 14:59

Miért és kivel volt a per?

Miért nem fizetett a biztosító ha volt érvényes lakásbiztosításod?

16. buboka
2007. nov. 10. 14:47

lakást biztosítottuk, ablakra fólia, riasztó, fürdőszoba abalak magassága megfelelt, kötés megtörtént, és teltek az évek, DE 1 szer csak

betőrtek, ház kipucolva, áprilisban,2001. volt olyan részlet fizetésem ami következő évben járt le. pereskedés 6 és fél év. másodfok 20007 szept. 11. zárta le azzal, hogy nyertem. ezt ugye tudtuk már akkor is. állítólag november végén kapom az utalást. az egész életem meg változott. nem csak az otthonomban volt furcsa a közlekedés nagyon sokáig, hiszen idegenek jártak a lakásomban, túrtak a szekrényemben, elvitték ami mozditható. én mégis az anyukám hajszálvékony karikagyürűjét sajnálom nagyon, 24, éve halt meg.

nem tartom valószínűnek, hogy én még 1 biztosítóba megtudnék bízni.. 6 és fél év.

15. Kiskata!! (válaszként erre: 13. - Egypt)
2007. nov. 5. 09:08

Igy van, tényleg nem mindegy hogy mi áll a szerződésbe, mire terjed ki. Több ajánlatot is meg kell hallgatni(nem szabad sajnálni az időt hisz az életedről,lakásodról van szó)

Interneten is lehet érdeklődni már minden biztosítónál szinte.

Én is segítek szívesen mindenkinek.

14. ec63a7fc29 (válaszként erre: 13. - Egypt)
2007. nov. 2. 08:48
Szinte bármit... ha megfizeted.
13. egypt (válaszként erre: 9. - Lediiiiii)
2007. nov. 2. 08:37
Jól meg kell nézni a feltételeket, mikor kötitek. Pl. hogy ne csak nagyobb károknál fizessen, milyen fajta károk vannak benne, stb. Ez szerintem nem biztosítótól függ, hanem a biztosítástól. Nagyjából mindegyiknél ugyanaz van, kb. ugyanolyan áron, csak nem mindegy, mit vetetsz bele a szerződésbe.
2007. nov. 2. 08:31
Szerintem fontos, hogy ne csak baleseti biztosításom legyen, hanem balaseti, és lejárati egyben. Ez, ha lejár még pénzt is kapok, és ha baj van, akkor is fizet.
2007. nov. 2. 08:30

Amíg van életem, addig az életbiztosítás sem rossz. ( Utána kit érdekel.)


Most sikerült egy olyant kötnöm, hogy lakásra, s a benne lakók életére is. Elég jó, s nem is túl csillagászati az összeg.:)))


(A régi szolgáltatásaival nagyon nem voltam elégedett!)

2007. nov. 2. 06:14
Igen hasznos. Nekünk van lakás, élet, autó.
2007. nov. 2. 06:11

Sziasztok!


Pár hónapja volt egy elég nagy vihar, ami leszedett kb 30-35 cserepünket a tetőről. 6 db marad csak ép.

Mindjárt bejelentettük. Ki is jött a fickó, és számolt: azt mondta a végén, hogy a kár 20000 Ft, de mivel nekünk olyan biztosításunk van, hogy 36000 Ft alatti kárnál nem jár semmi, ezért sajnálom, de nem jár semmi! Hiába mondtuk neki, hogy a cserép eleve többe van, mint 20000, a javíttatást nem is számolva. Azt mondta flegmán, hogy hozzunk számlát, és akkor esetleg kifizetik.

A szomszédnak csak megrepedt a kéménye, és kapott érte 15000 Ft-ot.


Egy évvel ezelőtt leszakadt a konyhabútorunk (szó szerint), összetört minden. Felhívtuk a biztosítót, azt kérdezték volt-e földrengés. Természetesen nem volt. Ha nem volt, akkor beszéljünk a szakemberrel, aki felrakta, mert biztos az rontott el valamit. Ezzel le is zárta a témát.


Melyik a "jó" biztosító? Vagy melyek azok, amiket kerülni kell mindenképp?

2007. okt. 31. 16:54
Nekünk életbiztosítás nincs, viszont lakás igen, méghozzá teljes körű. Új lakásunk van, a szomszédunknál már volt egy csőtörtés, elázott az egész lakásuk berendezéssel együtt, úgyhogy gyorsan kötöttünk is egyet, mert bármikor lehet nálunk is valami hasonló. Szerintem nagyon hasznos dolog.
2007. okt. 31. 16:37
Én még most állok előtte. Vagyis szerintem jó lenne ha kötnék legalább egy életbiztosítást, csak rákellene jönnöm, hogy milyet :) Nem értek én ezekhez :D
6. Kiskata!! (válaszként erre: 5. - Rekag)
2007. okt. 31. 13:34
Nagyon örülök...Úgy látszik itt mindenki jó véleménnyel van. Akinek biztosítással kapcsolatos kérdése van vagy szeretne kötni vmit és tanácstalan hogy kihez forduljon az írjon, szívesen segítek.Ha viszonylag közel vagyunk akkor személyesen is.
2007. okt. 31. 13:25
nekünk van külön a lakásra biztosításunk, meg külön életbíztisításunk is, most akarunk majd a páromra kötni egy megtakarításost.
4. Kiskata!! (válaszként erre: 2. - B2076ec79b)
2007. okt. 31. 13:20
Köszi,hogy figyelmeztettél, Hajni
3. Kiskata!! (válaszként erre: 1. - Kiskata!!)
2007. okt. 31. 13:18
Bocsánat,sok negatív emberrel találkozom
2. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Kiskata!!)
2007. okt. 31. 13:15

SAJNOS?? Az a jó ha pozitívak nem?? :DD


Nekünk élet és balesetbiztosítással kombinált lakásbiztosításunk van. Szerintem fontos megkötni, mert hát ki tudja...

2007. okt. 31. 13:13
Kíváncsi vagyok a vélemyényekre.Ezzel kapcsolatos a munkám és sajnos elég sok pozitív emberrel van dolgom
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook