Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ha nem vesznek fel egyetemre, akkor középiskolába, 2éves szakképzésekre meddig lehet jelentkezni?(pesten) fórum

Szerintetek ha nem vesznek fel egyetemre, akkor középiskolába, 2éves szakképzésekre meddig lehet jelentkezni?(pesten) (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 12. 12:06
Szerintem még lehet egész nyáron jelentkezni, de figyelni kell a honlapokat, mert ott mindig fel van pontosan tüntetve. Én már 1 évet töltöttem a Klebelsberg suliban dekoratőr képzésen. Nekem bejön, azt jó szívvel ajánlom is Neked. :)
10. bezike (válaszként erre: 9. - Lexi018)
2008. júl. 25. 13:15
Jól, van sok sikert!
9. lexi018 (válaszként erre: 8. - Bezike)
2008. júl. 24. 14:54
Jajj nagyon köszi!!!!elolvastam és avideót is megnéztem, nagyon tetszik, ha ma este nem kedveznek nekem a pontok akkor már holnap jelentkezek ide.KÖSZI NAGYON!!!
2008. júl. 24. 10:53

Hello, erről beszéltem tegnap, ezt hallottam a rádióban. Ma is hallottam, és megjegyeztem neked.


[link]

2008. júl. 23. 19:18

[link]

[link]


hirtelen ezeket találtam...

2008. júl. 23. 19:00

Én két éve érettségi után maradtam a sulimban ötödéven Pénzügyi-számvitel ügyintézői szakon, augusztusig kellett rá jelentkezni. Nem tudom már sajnos, hogy a hó eleje, közepe vagy vége volt a határidő.

De az biztos, hgy a felvételi ponthatárok hirdetését megvárják :)

5. b46d5f17a9 (válaszként erre: 4. - Lexi018)
2008. júl. 23. 18:37

nézd ki az iskolát, amelyik érdekel és próbálj meg telefonon, vagy személyesen infot kérni, így biztosan többre mész (már ha találsz valakit ilyenkor, aki tud érdemleges információt adni, bár az ügyeleteseknek tudniuk kellene, hogy mikor és hol tudsz az igazgatóval beszélni, úgy is rajta múlik a válasz)

én először megcsináltam egy középiskolát és a végeztével nem jelentkeztem sehová, munkát akartam, mivel nem találtam és már bőven nyári szünet volt így beszéltem egy másik középsuli igazgatójával és a bizonyítványok után lazán felvettek nappalira - nem ördöngősség, ha megcsinálták 15 éve, akkor manapság is meg kellene, hogy tegyék, ha van hely :)

2008. júl. 23. 17:59

néztem felvi.hu-t igen, de nem ir róla semmit, vagy csak én nem találtam meg :-(

Én is ugy tudom hogy aug. végéig, legalábbis itt zalaegerszegen, mert én itt lakom, de ,mindenképp megyek pestre, ezért kellene a pesti képzés, ha esetleg nem vennének fel...

2008. júl. 23. 17:54
nem akarok hülyeségeket beszélni, de tudtommal aug. végéig próbálkozhatsz - legfeljebb azt mondják, hogy teltház van és nem tudnak hová tenni :)
2008. júl. 23. 17:53
Azt nem tudom megmondani pontosan, hogy melyik iskola hirdette, de pont ma reggel hallottam a rádióban egy felhívást, melyben egy pesti szakközépiskola OKJ-s képzést indít, úgyhogy szerintem még tuti lehet máshova is jelentkezni. Megnézted a felvi.hu-t esetleg?
2008. júl. 23. 17:49
Szerintetek ha nem vesznek fel egyetemre, akkor középiskolába, 2éves szakképzésekre meddig lehet jelentkezni?(pesten)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook