Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek, ha ezt eszem lefogyhatok? fórum

Szerintetek, ha ezt eszem lefogyhatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 17. 12:18

Bár én már nem tartozom a fiatalabb korosztályhoz, de most jött el az ideje annak, hogy leadjak 5-6 kg-ot, főleg has és deréktájról.

Nem tagadom, szakember segítségét veszem igénybe hozzá, de alakul a dolog:)

Speciális étrend kapcsolódik egy tradícionális kínai masszázstechnikával ebben a módszerben.

Minimum napi 800 kalóriát meg KELL enni,mindig megbeszéljük, hogy mit, de 3 óránként enni kötelező. Éhes soha nem lehetek! Ha mégis, akkor ennem kell valami minimális kalória tartalmú néhány falatot. Persze jegyzetelek, hogy mikor miből mennyit ettem, kiszámolva a kalóriákat. Naponta 1 óra masszázs (ne egy kellemes, simogató masszírozásra gondoljatok), előtte vérnyomás, testsúly- és testzsír %, és körméretek lemérése. Szóval nagyon profi a segítőm".

32. b7f7648620 (válaszként erre: 28. - Criscito)
2012. júl. 17. 10:23
Szerintem is anorexiás az étrendje, főleg az intenzív mozgással kombinálva.
31. b7f7648620 (válaszként erre: 30. - Szegabi)
2012. júl. 17. 10:10
Köszi :)
30. szegabi (válaszként erre: 23. - B7f7648620)
2012. júl. 17. 07:59
Szia! Ha gluténérzékeny vagy, a húsokhoz krumpli és rizs helyett ehetsz kölest, vagy hajdinát.A köles nagyon jól lúgosít, a hajdina is sok értékes tápanyagot tartalmaz.
2012. júl. 16. 05:02
Most nézem, hogy 156cm 54kg vagy. Valami szénhidrátot vigyél be, mert ez így nem lesz jó.
28. Criscito (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 16. 05:01
Nem tudom, hogy hány kilós vagy, de valószínűleg a bevitt kalória túl kevés. Nyugodtan emelhetsz a kaján szerintem, mert ez túl kevés.
2012. júl. 15. 14:21
156 cm vagyok és jelenleg 54 kg.62 kg-ról indultam,februárban döntöttem el,hogy lefogyok.Ami sikerült is,mindent ettem csak kevesebb mennyiséget,de úgy gondoltam h mivel még ez az utolsó pár kg nem tud lefelé menni,ezért gondoltam hogy nem eszem tésztát,pékárut és megpróbálok valami olyat amitől újra beindulna.Azelőtt a norbi duci tréning2-re tornáztam,de attól már nem fáradtam ki,ezért kezdtem el kb.egy hete futni.Remélem,hogy változatosabbá tudom tenni az étrendemet és így lemehet a pár kg,mert a hasam az még iszonyú nagy,78cm a derékbőségem.Lehet azért is mert szülés után esetleg megnyúlt a bőr,fogalmam sincs.
26. hayni17 (válaszként erre: 13. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 15. 14:15
Próbálok majd minél többféle ételt enni csak mivel még ezt nemrég kezdtem igy nem tudtam utánanézni,hogy melyek azok,amelyek nem túl hízlalóak,köszönöm a segítségedet,Igen ezt amit leirtam nem mindennap szeretném enni,mert nem szeretném,ha elmenne a kedvem a fogyókúrától,mert már megunom amit eszek.
25. hayni17 (válaszként erre: 3. - Annie1130)
2012. júl. 15. 14:14
Igen arra én is gondoltam,hogy be kellene vinnem valami jó minőségű zsírt de akkor most már tudom,hogy mit vegyek.Köszi :)
24. b7f7648620 (válaszként erre: 23. - B7f7648620)
2012. júl. 15. 10:58
És eszembe jutott még, hogy kerülöm a szörpöket meg a cukrozott kakaóporokat, cappucchino-kat.
2012. júl. 15. 09:56
Én úgy fogyózok, hogyy tartom a kb. 4 óránkénti evést, de ha 2 óra múlva nagyon megéhezek akkor is csak olyat eszek ami nem hízlal pl. padlizsánkrémes extrudált kenyeret, vagy egy kefírt vagy valami gyümölcsöt. A búzalisztről teljesen lemondtam ,mert egyrészt hízlaló ,másrészt lehet hogy gluténérzékeny vagyok. A húsokhoz csak jelképes mennyiségű krumplit vagy rizst eszek. A kávét édesítővel iszom, de édesítővel készítek más néhány édes ételt pl. paradicsomlevest . A tejfölös ételek nagy része kefírrel is jó. ozgásformát még neem találtam ki magamnak, de a monotóniát nagyon nem bírom, úgyhogy nem a többszáz felülés vagy a szobabickli lenne a megfelelő.
22. b7f7648620 (válaszként erre: 11. - Tavasz007)
2012. júl. 15. 09:44
Azért mert 165 cm-hez sok a 80 kg még akkor is ha sportos alkatom van. Kinézetileg is unom a pluttyadt fejemet a tükörben, és az is unalmas hogy másodpercek múlva zsibbad a fenekem ha leülök, állandóan fáradt vagyok , dörzsölődik a combom ha szoknyában megyek, depressziós és energiátlan vagyok, és másik nem rám sem szarik mert ne vagyok elég vékony a mai ízléshez .
2012. júl. 15. 08:00
Én 2 kilót nem tudok leadni,de ez már kényelmesség.Márciusban szültem,2 hó alatt lement minden csak ez a fránya 2 kg nem:)Pedig jó lenne megszabadulni tőle,de mindig bűnbe esek.Esetleg ha tud valaki egy jó tippet..:)
20. Pici Manócska (válaszként erre: 11. - Tavasz007)
2012. júl. 15. 05:53

azért akarunk fogyni legalábbis én azért akartam...

1. csúnya volt, hogy a keleténél dagadtba vagyok

2. majdnem cukorbeteg lettem

3. nem tett jót az ízületeimnek

4. a lelkemnek se volt jó hogy emberek levéreznek...


de az egészségen volt a fő indok...

főleg mert rengeteg alap betegségem van minek nem jó a kövérség...


most se vagyok csontkollekció de most már minden értékem a megfelelőben mozog...


csupán ezért fogytam...

19. Bcicus (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 15. 01:04
egy ideig tuti, aztan veszuzemmodbs kapcsol a szervezeted. Baromi egeszsegtelen ez igy.
18. 8e9170fe09 (válaszként erre: 16. - Gumicsirke)
2012. júl. 15. 00:53
Ezért mondtam hogy változatosan kell...
2012. júl. 15. 00:40

Szerintem meg tök mindegy, hogy mit eszel, ha nincs hozzá kitartás! Mindennek ez a titka!

Van olyan ismerősöm aki egyfolytában fogyózik, de nemhogy fogyna még hízik is, mert egyszerűen képtelen kitartani.

Viszont volt egy kollégám, aki eldöntötte és le is fogyott szépen, fokozatosan nem is keveset, pedig nem volt benne semmi hókusz-pókusz. :)

16. Gumicsirke (válaszként erre: 15. - 8e9170fe09)
2012. júl. 15. 00:34
Azért a minőség se mindegy:)
15. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 15. 00:18

Minden nap ugyanazt? Nem jó, táplálkozni ennél változatosabban kell, hogy mindenféle szükséges tápanyaghoz hozzájusson a szervezet.

Fogyókúránál a mennyiség a lényeg.

2012. júl. 15. 00:10
Ja, én nem gondoltam, hogy minden nap ez lenne a menü :D az úgy tényleg nagyon egyoldalú..én egyébként se vagyok híve annak, hogy csak sovány hús , zöldség stb., szerintem mindent lehet enni, csak mértékkel. Én is így fogytam le, még pizzát is ettem meg tésztákat..lehet, hogy tovább tartott de nem voltak falásrohamaim és olyan sem, hogy "mostazonnalkellennemegyfánkot"..:D mellesleg megtartani is könnyebb, mert nem lesz akkora váltás, ha elkezdesz normálisabban kajálni.
13. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 14. 23:35

Igen, de hosszú távon kórosan soványra,mert nagyon éhezteted a szervezeted.

Max 1-2 hétig csináld, ez ún. villám diéta,de vigyázni kell, mert nagyon embert próbáló.

Közben is bármikor,vagy utána is törhet rád evésroham,akkor pedig pont az ellenkezője képp hat.

A dupláját is nyugodtan megeheted és kényelmesebb,igaz 2x annyi idő alatt fogyhatsz le....1 hónap alatt azt a 6 kg-ot,de biztosabb és kevesebb az evésroham és jojóeffektus veszélye.

A joghurthoz nyugodtan ehetsz kukoricapelyhet,mert magában hamar megéhezel tőle. 30g kukoricapehelyben pont annyi kcal van mint 1 pohár joghurtban, így akár 4-5 ek.nyit is tehetsz belőle a joghurthoz.


Sajna ez van, a fogyókúrák egyoldalúak,de hiszik vagy sem a test újászületik tőle,ha nem drasztikus.Méregtelenít és rengeteg szervünket frissíti fel.Rengeteg nehéz étellel terheljük a szervezetünket.

Mondom ezt én aki imádja a magyar kajákat.Azért néha ki lehet bírni azt a kis önuralmat.

A szülés után 20 kg maradt rajtam, mostanra ez már sehol nincs :).

Diétával nagyon jó együtt fehér teázni.Kitűnő méregtelenítő és segíti a fogyókúrát.Ráadásul finom is,kíméletes.

12. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 14. 23:05
Monoton, egyoldalú, unalmas, íztelen.
2012. júl. 14. 22:57

nem értem, hogy a fiatalok miért akarnak olyan nagyon fogyni.


de jó, hogy nem vagyok már 2o éves..

iszok is mindjárt rá egy sört..

10. b7f7648620 (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 14. 22:57
Ez nagyon kevés étel, még akkor is ha fogyózol. A reggelidhez nyugodtan hozzá tehetnél még egy szelet extrudált kenyeret. Az uzsonnához egy kis szelet sajtot, a vacsorai kefírbe meg egy kis zabkorpát.
2012. júl. 14. 22:48
Szerintem a reggelid az lehet kiadósabb (napközben a szervezeted felhasználja), a többi oké, bár én 19:30-kor már nem vacsiznék, de persze Te tudod milyen az időbeosztásod :)
2012. júl. 14. 22:35
Vagy egyél tükörtojást, csak úgy simán megsütve..vagy én szoktam csinálni olyat, hogy túrót kutyulok kis sonkával, sajttal, hagymával és isteni:D
2012. júl. 14. 22:31

desszertnek, uzsonnának túró gyümölccsel turmixolva


vagy csinálj juhtúróból körözöttet és töltsd bele paprikába, paradicsomba

6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Hayni17)
2012. júl. 14. 22:30

unalmassá fog válni pár nap alatt


saláta, sonka, szalonna kipirítva, kolbász nyugodtan mehet a húsok mellé, csak mindig zöldséggel vagy salátával edd

2012. júl. 14. 22:28
Ja, és igyál sok vizet!
2012. júl. 14. 22:27
Ez 1 napnak szerintem nagyon jó, de ha mindennap ezt eszed, megutálod.A mozgás is rendben van. Hogy 6 kilót mennyi idő alatt adsz le, az nagyban függ a jelenlegi súlyodtól. Magas súlyból könnyebb leadni ennyit. Minél közelebb vagy az ideális súlyhoz, annál nehezebb. De legalább 1 hónap szerintem kell neki. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook