Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ezt lehet....?!! fórum

Szerintetek ezt lehet....?!! (beszélgetős fórum)


1 2
44. d88030a7e1 (válaszként erre: 41. - Cirmanella)
2008. nov. 11. 11:15

Dehát pont ez az, milyen titokról van szó?

Mert mi pl mindennap megbeszéljük, hogy mi történt a másikkal. Ezért tudunk mindenről.

Jó mondjuk a mi esetünk annyiban más, hogy gyerekkorunk óta együtt vagyunk, így aztán nem kell takargatni az exet vagy a múltat.

Már nálunk is volt olyan, hogy megjegyeztem ne olvasgassa azt a fórumot, ahova a fogyókúrámról írok, de besértődni nem fogok azon, hogy beleolvasgat.

43. d88030a7e1 (válaszként erre: 33. - Badonyimariaeva)
2008. nov. 11. 11:12

Hát ez az. Milyen titok? Együtt élünk, együtt lélegzünk. Ha ismerem a barátait az életét, akkor milyen titok lehet egy kapcsolatban? Jó hogy nem wc-zünk egymás előtt és van intim szféránk, na de az életünk közös.

Szépen is lennénk, ha nem bontanám fel a számlákat, amíg külföldön van, mert az ő nevére van címezve.:-)

De a gépen is a jelszavaimat tudja, a telefonomba is belenézhet, nincs olyan amiről ne tudna, mert elvileg mindent megbeszélünk. Ha már takargat valamit, akkor ott olyan van, amit én nem is akarok tudni.

42. winny
2008. okt. 1. 11:45

Szerintem mindenkinek joga van egy csipetnyi titokra.

Fontos!

2008. szept. 9. 09:19
Szerintem nem feltétlenül az a jó kapcsolat mércéje,hogy minden kis titkunkat megosztjuk a párunkkal.
2008. szept. 9. 09:17
Nálunk is eza helyzet.Néha megnézzük egymás telóját,de mindig egymás előtt.Sosem titokban.
39. Emily7
2008. szept. 9. 00:50

Teljesen egyet értek az elöttem szólóval !

Mit foglalkozol avval ,hogy ki mit mond !

Én is meg szoktam nézni a párom telóját és....?,merne érte reklamálni ,ha bármit szólna érte azonnal tudnám ,hogy valami olyan van benne amit titkolni szeretne.Szerintem a te párod pont azzal árulja el magát ,hogy ennyire felháborodik ,így biztos valami titka van amit véletlenül sem szeretne ,hogy meg tud persze nem kell ennek feltétlenül nő ügynek lennie ,lehet az akármi .

Tudom ,hogy nem szép dolog kutakodni a másik után,de az ördög sosem alszik :) ,a párom ugyanúgy bele néz az én telómba !

38. badonyimariaeva (válaszként erre: 37. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 8. 21:37

Hát, én nem bíznék benne a helyedben!

Mit foglalkozol avval,hogy ki mit mond!

Mindenki másképp csinálja!!!!!

Ez a jó,hogy nem vagyunk egyformák,mindenki másképp kezeli az ilyen és hasonló helyzetet, és ez így van rendjén!

2008. szept. 8. 15:32
Elég vegyesek a hozzászólások.Spontán néztem meg,nem is tudom mi ütött belém,inkább a megszokás vagy ilyesmi.Soha többet nem nézem és nem is néztem meg azóta sem.Én megbízom benne.
36. badonyimariaeva (válaszként erre: 35. - Cirmanella)
2008. szept. 8. 15:01

Itt párkapcsolatokról van szó,nem a barátnő,anyuka problémájáról.

Én ezeket a dolgokat is megbeszélném egy jól működő kapcsolatban élő barátommal.


Hát,én ilyen vagyok!

Mindent,vagy semmit!

35. Cirmanella (válaszként erre: 33. - Badonyimariaeva)
2008. szept. 8. 12:59

Ezzel azért nem értek teljesen egyet.

Multkor anyukámmal nagyon-nagyon összevesztem.Utána elmentem sétálni és írt egy smst,hogy ne haragudjak.

Na ilyeneket ne olvasson már el a párom,ez csak rám tartozik.

Vagy a barátnőim sms-ei is.Én sem örülnék ha barátnőmnek írt smseimet az ő pasija is elolvasná.

Szerintem kell egy kis intimszféra.

Mindenkinél máshol vannak a határok.Az se túl jó,ha teljesen kitárulkozol,mindent megmutatsz magadból.

34. badonyimariaeva (válaszként erre: 30. - F21c875467)
2008. szept. 7. 15:42

Ez nem féltékenység!

Te szeretnéd ha a hátad mögött titkolózna a párod?

2008. szept. 7. 15:38

Nem értem!

Egy boldog kapcsolatban élő emberek, milyen levél titkokról beszélnek?

Mi titok van abban ha megnézi a másik a telefont,e-mailt?

Ha nem nézheti meg akkor az a kapcsolat nem is felhőtlen,valami titok nagyon lappang,csak nem is akartok róla tudomást venni!

Vagy pedig nem tehetitek meg mert kikapás a vége és ettől féltek!

32. Mira93
2008. szept. 7. 15:25
Én sem szoktam megnézni kérdezés nélkül az sms-eit, egyrészt mert én sem szeretném, másrészt pedig ő sem szívesen mutatja meg...de mivel olyan kívnácsi vagyok, mindig ráveszem, hogy mutassa meg az sms-eket:)viszont eszembe sem jutna a háta mögött megnézni azokat...
2008. szept. 2. 16:32
Meg ne próbálja,mert......
2008. szept. 2. 14:36
Azok kutakodnak a párjuk után akik féltékenyek.
29. 70feba11fd (válaszként erre: 27. - Cirmanella)
2008. szept. 2. 14:33
Teljesen egyetértek Veled, a gépen ne kutakodjon utánam, az Én párom is ilyen volt!
2008. szept. 2. 00:19

mi simán olvasgatjuk a másik smseit, egymás előtt is, teljesen természetesen, semmi gond nem volt még ebből, inkább csak nevetgélés a régi egymásnak irt smseink miatt. Bár a levelekkel nem így van,azt csak akkor bontjuk fel egymás helyett, ha a másik kifejezetten kéri.


Én akkor aggódnék ha elkezdené dugdosni a telóját ezekután:)

2008. szept. 1. 23:53

A párom nekem is néha megnézi a telefonomat.

És én is kiakadok ha tudom lehet van benne olyan hívás vagy sms valamelyik szaktársamtól ami miatt majd magyarázkodnom kell.Mondjuk az én párom nagyon felfújja az ilyen dolgokat.Én ezért akadok ki ha megnézi.De ha tudom semmi olyan nincs a telefonomban ami veszekedés tárgya lehet akkor nem zavar,hogy nézegeti.

Számomra nekem az a nagyon sértő,hogy ha számítógépemen kotorászik.Még a böngészési előzményeket is megnézné ha hagynám.Erre nagyon mérges vagyok.Én sosem matattam az ő gépén,pedig sokszor lett volna rá alkalmam.

Semmi rosszat nem teszek,de ez had legyen már az én privát dolgom mit nézegetek a neten.

Nem?

26. smudlaagi54 (válaszként erre: 23. - 7004ca251b)
2008. júl. 15. 06:12
Egyetértek Luxival.Sokszor az dühit,hogy a páromat megkérem adja oda a pénztárcámat,erre hozza a táskámat.
25. Sz.Csirke (válaszként erre: 18. - 9778ca1817)
2008. júl. 12. 15:29
Ugy ertem belulrol epp annyira mint kivulrol.
24. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 12. 09:35

Szerintem a barátodnak igaza van.

Pláne ,hogy folyton féltékenykedsz ,elégedettlenkedsz,ellenőrizgets ...stb.

Ez lehetett az utolsó csepp a pohárba.

Ráadásúl,abszolút jogos a felháborodása,a levéltitok megsértése bűn,mindig is az volt.

Ugyan már,nem lehetett volna előbb rákérdezni ,hogy elolvashatod -e?Gondolom megengedte volna ,de így alattomos húzás volt.

2008. júl. 12. 09:08

Kedves Buxa!


és ha gyerekeitek lesznek(vagy esetleg ár vannak)akkor nekik is elolvasod majd a levelüket,megnézed a telefonjukat,áttúrod a fiókjait?

Attól,hogy valakihez hozzá megyek feleségül vagy együtt élek valakivel,még nem szűnők meg mint önálló individum,még maradnak szeélyes dolgaim.Persze szép dolog az,hogy mindent megosztunk egymással,de ha nem maradnak apróságok ami csak a iénk,akkor egy idő után megszűnik az énünk,és azt vesszük észre,hogy szétunjuk magunkat a másik mellett.Tudom,hogy sok házasságban pl nagyon divatos,ha egyben van a wc meg a uhanyzó,és az egyik bemegy zujanyozni,addig a másik bemegy és kakil egyet,mert hát mi úgyis mindent megosztunk egymással mindent,dehát azért nem ártanak bizonyos dolgokat magunknak megtartni:)meg szerintem aki igazán és valóban bízik a párjában,és akinek megvan a saját élete(saját barátok,saját szórakozás)az azzal van elfoglalva,nem azzal,hogy a férje haverja épp milyen új gyertyát vett a kocsijában és a féjreet megkéri sms-ben,hogy szombaton tegyék már be....mert hogy ez enge teljesen hidegen hagy,nekik fontos,az ő dolguk...

2008. júl. 12. 09:04
Én egyetlenegyszer néztem bele a telefonjába, majdnem szakítás lett a vége, azt mondta, ez olyan, mintha a naplóját olvasnám el, és hogy neki ez nem fér bele. Soha többé nem tenném meg. Tudni kell, hol vannak a határok.
2008. júl. 12. 08:55
Igaza van a párodnak, hogy megrendült a bizalma! Nekem a párom, ha sms-t kap mondja kitől kapta néha fel is olvassa mi áll benne, de még soha nem jutott eszembe hogy belenézzek a telójába! Őszinte leszek még kezelni sem tudnám mert nem is merem a telója menüjét! Igen egy kapcsolatban kell bizalom, de mindenkinek kellenek hogy legyen kicsi titkai, nem kell olyannak lenni mint egy nyitott könyv! Lehet Te megengeded hogy megnézze a dolgaid, de lehet Őt zavarja mégha nincs is takargatni valója! Én pl nem szeretem azt se ha a táskámba keres valamit persze az engedélyemmel! Őt is meglehet érteni, különbözőek vagyunk, és nem kell egyből az rosszra gondolni!
20. 9778ca1817 (válaszként erre: 19. - 867f9adc74)
2008. júl. 12. 00:10
Ez a természetesség nem marad így örökre:)
19. 867f9adc74 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 11. 23:50

szerintem semmi rosszat nem tettél!!

Én mindig megnézem a párom telefonját, de nem azért, mert számon akarom kérni!!!

Tudom a jelszavát freemail-en, iwiw-en, mindenhol:-)


És ő is tudja az enyémet!!!!


Az lenne a feltűnő,ha elkezdenék titkolózni,meg jelszót változtatni!


akkor néz bele, amikor akar, és én is az övébe:-)


hangsúlyoznám: Nem azért nézünk bele egymás telefonjába, mail-jaiba,mert kételyeink vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hanem csak úgy, nekünk ez természetes:-)

18. 9778ca1817 (válaszként erre: 17. - Sz.Csirke)
2008. júl. 11. 23:45
Láthatóvá?!! Ez mit jelent?
2008. júl. 11. 23:43

Szerintem nem volt helyes, hogy beleneztel, foleg, ha tudod hogy o nem szereti. Minden embernel mashol vannak a hatarok, ezt tiszteletben kell tartani. Mi a mindig megkerdezzuk egymast, ha szeretnenk valamibe belenezni. A valasz mindig igen, megsem tennenk kerdes nelkul.

Egyebkent en szemely szerint fontosnak tartom, hogy minden nyitott legyen egy kapcsolatban, hogy merjunk teljesen lathatova valni egymas elott.

16. 9778ca1817 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 11. 23:20

Csak a téma indítást olvastam el. (a többi igazából nem is érdekel)

A "párodnak" teljesen igaza van, akkor amikor megrendült a bizalma. Semmi jogod bárkit "tulajdonodnak" tekinteni, és megsérteni az ő saját intim szféráját. Jobb ha visszafogod magad. Tényleg! Miért váltál el??

15. arafat
2008. júl. 11. 23:19
nem kell egymásnak hazudni és minden meg van oldva,a telóm az asztalon,a számítógép kódját ő írta nekem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook