Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek ez szervi baj, vagy mentális? fórum

Szerintetek ez szervi baj, vagy mentális? (tudásbázis kérdés)


16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. jan. 27. 11:17
A baj az, hogy a családom váltja ki legnagyobb esetben az ilyesmit és egyrészt nem lenne szép dolog kizárni őket teljesen az életemből. Az utóbbi 10 hónapban emberekkel dolgozom és hihetetlen nehéz, s most jött ez elő pár hónapja. Világ életemben érzékeny voltam, hamar elsírtam magam, noha az emberek előtt soha nem borultam ki, hanem amikor egyedül voltam, s most ott tartok, hogy nincs türelmem már se a családomhoz se az emberekhez.0
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
2020. jan. 26. 16:58

Az emberiség nagy hányada életében sem jut el máshova. Ott él, ott boldog vagy boldogtalan, ahol született. Pl. akár egy magashegység teraszain.

Most nem megríkatni akarlak, de sok ország van, ahol még internetezni is tilos, itt egy tízes lista:


[link]


Persze nem biztos, hogy jobb lenne monitoron látniuk, hová nem juthatnak el... Hacsak nem mernének tenni ellene.

14. fincsi5 (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 25. 20:13

"Remélem, nem sok embernél jelent ez problémát, mert akkor most te okozol másoknak epeömlést."


Engem ez a mondatod zavart csak. azt, hogy pszichés, tudom. Már próbálok tenni ellene, mert bosszantó tud lenni. pl. Járunk valahol az országban, átmegyünk egy szegény településen, ahol a kis cigánygyerekek fociznak, vagy csak rohangálnak, és el kezdek bőgni; ők vajon mikor tudnak innen kijutni.

Látják-e valaha, azt, ahol én előtte 1-2 hétig nyaraltam. szóval ilyenek. És tudom, hogy nem normális.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2020. jan. 25. 17:15

Megkövetlek a fórumindítóval együtt.

Több ablakom volt nyitva, mármint a gépen és pont eü. problémákat olvasgattam.

Szembejött velem a fórum, valamiért eü. problémára asszociáltam.

És az jött ki belőlem, ha valaki ilyen térű problémája, ha bántja, akkor lehet más is így reagál rá.

Én is érzékeny vagyok az emberek szenvedései iránt, de érdekes, 3-4 éve már nem kavar fel.

Sokat tájékozódom a neten, mert azért még ott lehet talán hiteles, hitelesebb információkhoz jutni.

Nem dugom homokba a fejem, hiszem aki bedugja, azokat lehet megvezetni.

12. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 25. 16:09
stressz, semmi más
11. birebora (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. jan. 25. 15:41
Ha rágódunk rajta nem lesz jobb, csak magunkat mérgezzük. Amit nem tudunk megoldani, nem tudunk ellene tenni, engedjük el. Ne foglalkozzunk vele. Nem könnyű tudom és nem is megy mindig minden téren, de legyünk rajta. Előbb utóbb sikerülni fog. A magunk lelki békéje, harmóniája, kiegyensúlyozottsága többet ér mindennél. Törekedjünk rá.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Birebora)
2020. jan. 25. 15:16

Én hírműsort se nézek.

Érdemben megoldani a bajokat nem tudom. Ha meg hagyom, hogy bántson, az csakis nekem árt, jobb azáltal nem lesz senkinek.

9. birebora (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2020. jan. 25. 15:13
Én nem olvasok negatívat, elég a főcím és lapozok tovább. Politika nem érdekel. Mindent és mindenkit kizárok az életemből aki rossz hatással van rám, nyomaszt vagy bántó. Tedd ezt te is. Próbáld meg kikapcsolni a sok szart. Fordulj a barátaid, barátnőid, családod köré. Tedd ami neked jó, kikapcsol és szórakoztat. Én már olyan filmet sem nézek ami horror, vagy másokat aláznak, bántanak.
8. fincsi5 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 25. 14:47

Ezt most miért? Én pl. ha nem is hányásig, de idegileg kivagyok, ha sok rossz dolgot hallok az országról, a csalókról, és hiába engem nem érint, napokig érzem, hogy behálóz, csak ezen pörgök. pl. a devizahitelesek.

Vagy 1-1 politikus nagyobb hazugságai....nem tudok együtt élni ezekkel a dolgokkal, nem tudnak hidegen hagyni.

Ha nyomasztó szegénységet látok, bőgök.Lehet nem kellene tévét néznem, de az nem megy, úgyis megtalálnak a dolgok.

Túlérzékeny vagyok, tisztában vagyok vele.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 25. 14:39

Meg kéne próbálnod nem odafigyelni ezekre az emberekre, kerülni őket. Az ő problémájuk ne legyen a tied.

Energiavámpírok.

Ha meg is hallgatod őket (könyörületből), az egyik füleden be, a másikon ki.

2020. jan. 25. 13:58
Nem szervi, hanem ideg 🙂
5. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 25. 13:54
Ez szerintem is túlérzékenység. Annyit tennék hozzá, hogy orvoshoz (pszichiáterhez) kellene fordulnod. Felírna valami bogyót oszt kalap.
2020. jan. 25. 13:52

Mivel csak bizonyos dologra jön elő, mint írtad csak bosszankodásra, pszichésen van problémád.


Remélem, nem sok embernél jelent ez problémát, mert akkor most te okozol másoknak epeömlést.

2020. jan. 25. 13:49

"Elöntötte az epe" - bosszús lesz.

"Nem veszi be a gyomra" - gyomorégés, hányás idegesség miatt.

A népi megfigyelések alapján fejben van a baj.

2020. jan. 25. 13:28
Szerintem csak túl érzékeny vagy!
2020. jan. 25. 12:59
Mindig amikor valaki a problémáiról beszél, panaszkodik, felbosszantom magam, akkor utána pár percen belül úgy érzem, mintha felpuffadnék, a gyomrom kezd égni, felül a nyakcsigolyám kezd el szintén fájni, s rendszerint a sírás jön rám s az esetek nagy részében sírok is. Volt olyanra is példa, hogy annyira ideges lettem, hogy hánytam, s nagyon sokszor csak azzal tudom csillapítani a rohamomat, ha kinyitom az ablakot s fél órán/1 órán át vagy a kinti friss levegőt szívom vagy pedig kinn sétálok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook