Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ez normális? Mi a véleményetek? fórum

Szerintetek ez normális? Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)

28. fincsi5 (válaszként erre: 26. - Fincsi5)
2015. febr. 7. 09:56
Balra lent van egy olyan, hogy; kilépés DD
27. 25800e2d09 (válaszként erre: 26. - Fincsi5)
2015. febr. 7. 09:10
Nem csak egy Homo Idioticus :D
26. fincsi5 (válaszként erre: 16. - 2ddcf05062)
2015. febr. 7. 08:25
2013 óta nem ismered ki magad a Hoxán? :(
25. Boyocka (válaszként erre: 16. - 2ddcf05062)
2015. febr. 6. 23:54
Szerintem tán még el sem tévedtél... Végül is, csak holmi apa lánya (miértnemcsináljelemeztagyerekének(akiheznekemegyébkéntsemmiközöm,deazértbeleszólok) konfliktusról volt szó:) a te kérdésed szerintem annyira illik ide, mintha elkezdenénk a mozi vetítsek alatti kései lámpalekapcsolásról beszélgetni:)
24. Boyocka (válaszként erre: 17. - Misaki Itó)
2015. febr. 6. 23:51
Megnevetettetél:DD Magam sem kommentálhattam volna szebben ezt a jóérzésű témába illő, ebéd előtti "problémát" :)
23. *trillian* (válaszként erre: 22. - 25800e2d09)
2015. febr. 6. 13:09
alien-jelmeznek tökéletes
22. 25800e2d09 (válaszként erre: 16. - 2ddcf05062)
2015. febr. 6. 11:41
öltöztesd be és vidd comic-con-ra
21. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Misaki Itó)
2015. febr. 6. 11:34
még csak 16-ot nyitott túl szigorú vagy :)
20. mamma2 (válaszként erre: 16. - 2ddcf05062)
2015. febr. 6. 11:32
hmmmm!-érdekes, és "témába illő" hozzászólás! Tudod mit ajánlok? - kend a hajadra a barna, nyúlós folyásodat!!!
19. kriszta773 (válaszként erre: 18. - Orihime)
2015. febr. 6. 11:30
értem én, hogy bosszantó, de ha apuka meg anyuka is ennyire töketlen, akkor ez van :) anyuci is lehetett volna erélyesebb, hogy tegye oda magát a gyerek dolgaiban, és mivel amúgy is ért hozzá, segítsen, vagy intézze el, ennyi. utólag morogni, hogy a szemét meg neki nem lett volna nagy erőfeszítés stb. hiábavaló és csak magát bosszantja anyuci, apuci meg elvan nyugiban :)
18. Orihime (válaszként erre: 14. - Kriszta773)
2015. febr. 6. 11:26
Tény és való. De gondolom pont azért kérték meg, hogy segítsen, mert annyira benne van a jelmezkészítésben. Az egy dolog, hogy nem csinálta meg meg kifogásokat talált, csak mindezt kissé arrogánsan. Adhatott volna ötletet is, hogy hol lehetne hasonlót vagy hozzávalókat beszerezni, az anyuka megcsinálta volna.
17. Misaki Itó (válaszként erre: 16. - 2ddcf05062)
2015. febr. 6. 11:25

Köszönjük és jó étvágyat az ebédhez,neked is!


Kmúgy is,tudod,hogy kell új fórumot nyitni,nem?

2015. febr. 6. 11:23

Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide kellene írnom, és hogy türelmesebben végig kellene böngésznem az oldalt, de bizonytalan vagyok mit is kellene tennem. Az a problémám, hogy tegnap észleltem egy barnás folyást, ami ma is folytatodott. Elég intenzív és úgy tudnám leírni, mintha egy hosszabb nyálkás darab lenne. Voltam már ezzel régebben dokinál, csináltak is nálam hormonális vizsgálatot, de mindent rendben találtak....ez fél éve volt. Most a naptáram szerint peteérésem van, azt is olvastam, hogy ezt is kisérheti egy barnás váladékozás... de hallottam és olvastam mást is. Van erről bárkinek tapasztalata? Kell aggodnom, hogy lehet bármi bajom? Orvoshoz el akarok jutni, de itt a hétvége és délutános vagyok a héten. Így ma már semmiképp nem tudok orvoshoz menni. Előre is köszönöm annak aki ír, és elnézést, hogy ide írtam más ügyben :(

2015. febr. 6. 11:18
Ez egy önző geek.
14. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Orihime)
2015. febr. 6. 11:17

vannak lusta pasik, akik csak a maguk dolgában nyüzsgők :) de ez túl van lihegve, eleve minek kell olyan fejdísz egy gyereknek, amit úgy kell direkte csináltatni? és ha nem lenne az apja, hogyan oldaná meg? :) ugyanúgy, ahogy most, nem?

ez legyen a legrosszabb az apában. persze lehetne tevékenyebb, normálisabb, de gondolom nem véletlen lett ex

13. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Orihime)
2015. febr. 6. 11:13

Hát van olyan felnőtt akire a b. apja sose volt kiváncsi nem is ismeri ehhez képest ez a jelmez téma nudli szerintem.Inkább csak felesleges balhégenerálás...Jelmez : inkább az anyukák szoktak nyüzsögni de lehet venni kölcsönözni stb...

Szgép : a mai világba már nem lehet kikerülni.

12. unom (válaszként erre: 11. - Orihime)
2015. febr. 6. 11:02
Nem jó ez a hozzáállás, de anyuka tudhatta, milyen a pasi, mikor összejött vele. Nem hiszem, hogy ez új nála.
2015. febr. 6. 11:00

Éreztem, hogy lesznek akinek nem fog tetszeni.

Csupán véleményekre vagyok kiváncsi, hogy milyen az, hogy a saját gyerekének nem segít jelmezt készíteni, de a sajátját gőzerővel csinálja.

Vagy ha nem épp a jelmezével van elfoglalva, akkor a szgép előtt ül, s egy másikhoz ülteti le a lányát, hogy foglalja le magát. Nem azt mondom, hogy nem viszi soha sehová, csak a kislány panaszkodni szokott, hogy apu már megint a szgéppel volt elfoglalva, vele nem foglalkozott.

10. unom (válaszként erre: 6. - *trillian*)
2015. febr. 6. 10:55
Akkor te másképp használod ezt a szót, mint általában.
9. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - *trillian*)
2015. febr. 6. 10:55
én vállalom. bár inkább kockának szoktak hívni. gamer-csaj. baj ez? nem, nem növünk ki a kardozásból, sőt! :D
8. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Orihime)
2015. febr. 6. 10:53

Oszt most mit csináljak vele?

Téged ez miért zavar annyira,hogy fórumot kell indítani?

Ennyire uncsi?

7. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Orihime)
2015. febr. 6. 10:53
Sziplán nem AKARTA megcsinálni. Bár ezt nem értem, ha cosplay-es lennék a gyerekemre "faragnék" folyton valami állatit :D
6. *trillian* (válaszként erre: 5. - Unom)
2015. febr. 6. 10:50
nekem mindenki geek, aki rá van pörögve bármilyen fantasy/scifi/anime/számítógép vagy akármi kultra, és a napja-hete nagy részét ezzel foglalkozva tölti. úgy értem, nem a rajongás TÁRGYA határozza meg nekem a geekságot, hanem ez a hozzáállás :)
5. unom (válaszként erre: 3. - *trillian*)
2015. febr. 6. 10:47
Szerintem az anime fan és a geek nem ugyanaz, mind a két "fajtából" van szerencsém ismerni párat.
4. hottie (válaszként erre: 1. - Orihime)
2015. febr. 6. 10:46
És most?
2015. febr. 6. 10:45

Ez a geek brigád egy érdekes embertípus. Oké, hogy élénk a fantáziájuk, meg szeretnek elveszni a kis világukban, de azért valahol mégiscsak olyan emberek, akik nem igazán nőttek fel (ki nem un rá a jelmezben kardozásra 14 éves korára?). A nem felnövés pedig sajnos szerintem együttjár a hiányos felelősségérzettel, még akár a saját gyereke irányába is.

Ha engem kérdezel, nem nem tudott, hanem lusta volt/nem érdekelte/nem akart. Nem nőtt fel hozzá, hogy gyereke van.

2015. febr. 6. 10:43
Szidjam az apukat, mert te ezt szeretned hallani?
2015. febr. 6. 10:41

Sziasztok!

Szerintetek normális az, hogy egy 32 éves férfi, évente többször is jelmezbe öltözik, úgynevezett con-okon? (con = animés találkozók, anime = japán rajzfilm pl. Pokemon, Naruto stb...) Mindemellett a kislányának most februárban lesz a farsangja, s megkérék, hogy egy kiegészítőt - egy fejdíszt - segítene-e elkészíteni, s erre azt mondja, hogy ő azt nem tudja megcsinálni, nem tud hozzá ezt-azt beszerezni, valamint nem tud műanyagot önteni. De itt jön a fordulat, jön a tavaszi con, készül a jelmezével - cosplay-ével -, s a kiegészítőt egy fegyvert maga készít el, ráadásul műanyagöntéssel - állítása szerint -.

Két hetente találkozik a lányával - szülők sajnos elváltak, anyuka neveli a gyereket -, s erre nem képes, de ha más kéri meg valamire egyből ugrik.

Úgy tudom, hogy azóta sikerült a fejdísz kérdését megoldani, így a gyerek beöltözhet annak amire annyira vágyott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook