Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ez megcsalás? fórum

Szerintetek ez megcsalás? (beszélgetős fórum)


1 2
29. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 21. - KisFarkas83)
2011. máj. 31. 14:49
Lehet, de az ilyen nagy valószínűséggel nem tudja a párját kielégíteni, mert ahhoz már nincs ereje, így csak a saját kielégülése a fontos számára. A mennyiség a fontos neki, és nem a minőség. A Fórumindító párja pedig inkább kipiheni magát, hogy ne csak ürítés, hanem minőségi legyen az élmény MINDKETTŐJÜKNEK!
28. Baby0309 (válaszként erre: 23. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:49
Ez teljesen normális! Hány pasi örülne egy ilyen "nagy étvágyú" nőnek :)))
27. Pindur77 (válaszként erre: 26. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:48
Hajrá, és remélem minden rendeződik, hát ha még a kis trónörökös is jön..... Sok boldogságot!!!!
2011. máj. 31. 14:47
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, azért most megnyugodtam. Alig várom már hogy a párom megint itthon melózzon, akkor majd behozzuk ami kimaradt:)Úgyis szeretnénk már egy trónörököst:))
25. Pindur77 (válaszként erre: 23. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:45
Nem kell vele foglalkozni, most minden csak rólad szól. Remélem tudtunk segíteni neked.
2011. máj. 31. 14:45

Nyugodj meg, ez abszolút nem megcsalás. Az önkielégítés, bármilyen formában nem az. Hát ha az embernek szüksége van rá, akkor szüksége van rá.

Szerintem ezért nem kellene leszólni a másikat (lonix)!

2011. máj. 31. 14:44
Egyébkent még annyit: én az elsö barátom óta - akivel 18évesen feküdtem le- ilyen vagyok...nem tudom miért, de nagyon szeretem a szexet, és akkor is szívesen bújtam össze az aktuális párommal amikor napi 15órát dolgoztam három meló helyen...én ilyen vagyok. Igen nagy a szexuális étvágyam, de én legalább hüséges vagyok.
2011. máj. 31. 14:42
A "nagy étvágyú" emberek nem csak az otthon ülők lehetnek, hanem minden egészséges ember. Munka, gyerek mellett is lehet aktív szexuális életet élni, és igényt tartani több alkalomra is. De gondolom egyeseknek "csak" igényeik vannak.,....
21. KisFarkas83 (válaszként erre: 16. - Lonix)
2011. máj. 31. 14:42
A szexuális étvágy sztem nem fáradtságfüggő... Aki olyan típus, képes hullafáradtan is nekiesni a másiknak, pláne ha a partner is hasonló kaliberű! nehéz idegbajos nap után levezető testgyakorlat :)) Na meg jól esik 1kis gyengédség.. :)
20. Deothora (válaszként erre: 16. - Lonix)
2011. máj. 31. 14:41
Azért ezt igen egyoldalúan leegyszerüsítetted, de nem baj, nyílván ez jött le számodra az írásomból. Egyáltalán nem úgy van ahogy írod, de nem tartozok neked, sem másnak elszámolással. Csak annyit: a páromnak ez a munka egy óriási karrier lehetöség, és ö maga akarta hogy, kimehessen, én ellene voltam a dolognak. Ezt ö akarta, akkor most ö csinálja végig, mert én nem akartam egy életen át azt hallgatni hogy miattam halasztott el egy nagyszerü alkalmat...amúgy a dolgozáson kívül semmi de semmi tenni valója nincs, itthon, max, enni, pihenni, szórakozni...és én is dolgozom igaz most csak félnapos melót találtam de éppen keresek, egésznaposat is..ennyi! Nagyon sok férfi irígy lehet, és irígy is rá!
19. Baby0309 (válaszként erre: 16. - Lonix)
2011. máj. 31. 14:40
Azért,mert valaki fél napot dolgozik(ahogy írta) nem biztos,hogy unatkozik és azért kívánja ennyiszer a szexet,hanem az ő vérmérséklete ilyen. Mi ezzel a baj? Jobb lenne,ha havi egyszer szexelne a párjával,ami oda vezetne,hogy a párja csalná meg őt???
18. reggie love (válaszként erre: 16. - Lonix)
2011. máj. 31. 14:40
Én dolgozom és bírnám naponta a szexet! Ilyenkor mi van? :)
2011. máj. 31. 14:40
Még arra gondoltam, hogy lehet az a heti 2 alkalom nem annyira kielégítő és ezért érzed úgy, hogy többet kívánod.
16. lonix (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:37
Isten igazabol mit gondolok azt inkabb nem irom le.Annyit megjegyeznek:jo "nagy etvagyu"vagy.Te dolgozol?Vagy otthon ulsz?Gyerek van?Nem vagy elfaradva,mint a parod.Raersz, aztan unatkozol.Szegeny parod meg hullara dolgozza magat,hogy neked jo legyen.
15. Pindur77 (válaszként erre: 12. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:37
Ez így jó, ahogy írtad. Ő a legfontosabb számodra? Tegyél így, hiszen nemsokára vége lesz, és itthon lesz veled minden nap. Onnan minden más lesz, és még többet lehettek egymással.... :) :) :)
14. reggie love (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:36
NEM AZ!
13. e705905164 (válaszként erre: 10. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:35
akkor meg minden rendben van,ez miatt ne legyen lelkifurid:)))
12. Deothora (válaszként erre: 11. - Pindur77)
2011. máj. 31. 14:34
Már beszéltem vele erröl, és hogy is mondjam, igen tapitatos voltam vele, de láttam rajta hogy bántja a dolog az önérzetét nagyon, söt bocsánatot is kért, de mondta hogy, egyszerüen a sok stressz után - még hazavezet 200kilómétert- szeretne egyszerüen csak pihenni. Mert ha kipihent, akkor van hozzoá sokszor kedve:) De abszolút megértem szegényt napi 12-16órákat dolgozik, egésznap koncentrálina kell, nagyon sok stresszben van része, ezért nem is nógatom nagyon ha hazajön...többször közeledem hozzá, és ha összejön akkor oké, ha nem akkor inkább hagyom, mert nem akarom még itthon is stresszelni.
2011. máj. 31. 14:31
Sztem sem megcsalás, de ezzel nem csalod meg, csak "kényezteted" magad; ha partnert váltasz, az igen. Légy megértő vele, hiszen gondolom nem csak maga miatt dolgozik külföldön, és csak pár napig van ott. Én is azt javaslom, hogy beszélj vele, mond el, hogy mennyire vágysz rá.
2011. máj. 31. 14:30
Köszi a válaszokat, azért most megnyugtattatok:)Ami a hosszútávot illeti, normalizálódni fog a dolog, amint vége a külföldi melónak, mert akkor minden este itthon alszik, és nem is kell 16órákat dolgoznia naponta szegényemnek.
2011. máj. 31. 14:28
akkor lenne megcsalás,ha mással csinálnád:D de amíg így oldod meg,az nem gond....
2011. máj. 31. 14:27
Nem tartom megcsalásnak. A párod tiltakozásának az lehet az oka, hogy arra gondol ő nem elég neked. Beszélj vele a vágyaidról, talán közös nevezőre fogtok jutni:).
7. gyongyi0313 (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:27
Ez nem számít megcsalásnak szerintem.
6. Ancsa19860211 (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:27
Egy segédeszközzel nem lehet megcsalni vkit:) Sztem a lehető legfájdalommentesebb lehetőséget választottad a probléma megoldására.
2011. máj. 31. 14:26
Ez nem megcsalás... Míg külön országban éltünk a kedvesemmel arra az időre tőle kaptam egy ilyes játékszert... :D Hosszú távon viszont valóban gáz ha nem egyezik az étvágyatok...
4. e705905164 (válaszként erre: 1. - Deothora)
2011. máj. 31. 14:26
nem megcsalás!
3. Deothora (válaszként erre: 2. - Adali)
2011. máj. 31. 14:25
Hali!Igaziból a szex nem gond közöttünk, tehát nagyon élvezzük egymást mind a ketten. A gond abból van, hogy nála a melóban , nagy a hajtás, én viszont amíg nem találok jobb melót - most csak félnapokat dolgozom:(- addig nem vagyok annyira leterhelve, és izé, hogy is mondjam, van rá energiám böven:)De nem sokára vége a külföldi melónak és akkor sokkal többet lesz ö is itthon.
2011. máj. 31. 14:23

Vigyazz mert meg hosszabb tavon, ha nem egyeznek a szexualis igenyeitek, akkor megiscsak az lesz a vege, nem felsz ettol???


Amugy sztem nem megcsalas amit most csinalsz...egyaltalan nem/.

2011. máj. 31. 14:20

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok.Szóval a párommal már lassan 7éve vagyunk együtt, még mindíg szeretjük egymást nagyon, és mondhatom hogy a szex is pont olyan, klassz mint az elején.A gond igazából velem van - márha ezt gondnak lehet nevezni- én már a kapcsolatunk elejlétöl fogva sokkal több szexet kívántam mint Ö. Tehát amíg ö neki elég volt a heti 2-3szor addig én úgy mindennap ha lehet esetleg többször is szívesen szexeltem volna vele. Két éve elvállalt egy külföldi munkát, és keddtöl-csütörtök estig nincs itthon, de amikor hazajön akkor nagyon fáradt így nem is nyaggatom a szeretkezéssel, viszont a meló miatt, az együttléteink szinte majdnem mindíg csak a hétvégére korlátozódnak, és ha hétvégén is programm van, akkor sokszor nincs kedve:(...A múltkor egy baráttal közösen - Ö a barátnöjének én meg magamnak- rendeltün a szexshopból egy dildót, és hétközben ha már nagyon nem bírom akkor többször is önkielégítek vele. A párom nem tudja, mert én ugyan többször is említettem neki, hogy gond lenne-e, ha egyet beszereznék magamnak, de ö elutasította a dolgot. Szerintem ez nála ego kérdése. Viszont én arra gondoltam hogy, önkielégíteni egy szexuális eszközzel még mindíg becsületesebb mintha fognék magamnak más pasit - ami egyebként szóba se jönne nálam- nem?...ti mit gondoltok erröl?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook