Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ez jó ötlet? fórum

Szerintetek ez jó ötlet? (beszélgetős fórum)


28. 303b0747dd (válaszként erre: 27. - B1e131b6d7)
2012. szept. 7. 06:45
Igaz régi ez a fórumom,de erre reagálnék,most vettem észre hogy jött válasz..Nyomós indoka nem volt,mindenkivel meggyanúsított.Mikor ezt ide kiírtam,rá nem sokra jött,hogy béküljünk ki.Felesleges volt,megváltozni nem tudott,ráhúztunk még 3hónapot,jó hülye voltam.A tanulság az egészben,hogy felmelegítve tényleg a töltött káposzta jó,illetve ebből megtanultam,hogy ha nincs bizalom-tisztelet,veszett ügy az egész.Remélem több ilyen kapcsolatom nem lesz.
27. b1e131b6d7 (válaszként erre: 16. - 303b0747dd)
2012. aug. 3. 11:05

A közhelyekkel ellentétben a féltékenység sokszor nem betegség, meg önbizalomhiány, hanem a másik fél viselkedéséből adódik. Még a legnagyobb önbizalommal rendelkező ősmacsó önbizalmát is le lehet rombolni és féltékennyé lehet tenni, ha igazán szerelmes. Téged is féltékennyé lehet tenni, meg azokat is akik itt szajkózzák a "féltékenység betegség", az "ilyenektől menekülj" közhelyeket.


Ha állításod szerint veled "mindig bizonytalannak érezte magát", másokkal meg nem, az valszeg nem ok nélkül van, hanem mert te elbizonytalanítod a viselkedéseddel. Ennek köze nincs ahhoz, hogy ki anyuci kislánya, meg ki nem, inkább ahhoz van köze, hogy hogyan viselkedsz más pasikkal, flörtölsz-e másokkal, húzod-e más pasik agyát, közeledsz-e hozzájuk. Szerintem ilyesmi lehet a háttérben, nyomós ok nélkül nem hiszem hogy azzal gyanúsítgatnának, hogy lefeküdtél valakivel.


Konkrétan kivel gyanúsított meg, hogy lefeküdtél és milyen szituáció alapján jutott erre a következtetésre?

26. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - 303b0747dd)
2012. aug. 3. 02:15
Nem éri meg! Aki nem bízik Benned az menjen!
2012. jan. 29. 17:35
Közhelyszótár kinyit: valaminek a vége valaminek a kezdete :)
24. 303b0747dd (válaszként erre: 22. - Noarashi)
2012. jan. 29. 17:33
Mire jön,addigra már tényleg lehet,hogy nyugdíjas leszek:)Majd visszaolvasom 1év múlva mit írtam,remélem addigra csak nevetek ezen az egészen:)Köszönöm biztató soraid:)
23. 303b0747dd (válaszként erre: 21. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 29. 17:31
Én se fogok már,csak mikor szakítás van,én nagyon meg szoktam zuhanni,és ilyenkor nem teljesen látom reálisan a dolgokat,próbálom menteni a menthetőt.Pedig mindennek oka van,annak is ha vége van valaminek,de ezt nagyon nehezen tudom elfogadni.
2012. jan. 29. 17:26

Hát te most úgy vagy a férfiakkal, mint múlt hétvégén én az alkohollal! Másnaposan sokunk kedvenc mondata: Soha többet nem iszom!!

Most normális reakció, hogy egy ilyen ideggyenge nullajános után a hátad közepére sem kívánsz semmilyen pasit! Nem is kell! Majd jön egy helyes, értelmes férfi! Lehet addira már 100 évesek leszünk,de a remény hal meg utoljára :)

Csak fel a fejjel! És szard le az ilyen alakokat!

2012. jan. 29. 17:25
:// en ilyen embernek nem bizonyitgatnek semmit se.az biztos
2012. jan. 29. 17:24

Féltékenységi paranoia:

A beteg téveszméje, hogy szexuális partnere megcsalja. Ez férfiak esetében gyakrabban fordul elő, sokszor alkoholizmus talaján fejlődik ki. Partnerét gyakran vallatja, idejével elszámoltatja, korlátozza, ellenőrzi, nyomoz utána, vádaskodhat, félremagyarázhat egyszerű cselekedeteket (pl. a villanyt azért kapcsolta fel társa, hogy jelt adjon "szeretőjének", stb.). Súlyos esetben a vélt hűtlenség miatt gyakran tettlegességig, súlyos agresszióig is mehet.


[link]

19. 303b0747dd (válaszként erre: 18. - Noarashi)
2012. jan. 29. 17:23
Köszi,ezen most jót nevettem...:D Igen,elmagyaráztam neki,hogy mi a viselkedésének az oka,miből mi következik,és látszólag megértette,de csak látszólag.Pont szerencsém volt az imént,kivittem a kutyám sétáltatni,valahogy éreztem,hogy összefutunk,jó csinosan felöltöztem:) És pont látott is,próbált megint egy mondattal idegesíteni,hogy neki van jövője nélkülem is.Nem akartam vele társalogni,inkább nem szóltam semmit,de látta,hogy összeszedett vagyok:)Ennek most örülök:)Más pasira most nem tudok gondolni,de szerintem később se.
18. Noarashi (válaszként erre: 16. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 16:43

Próbáltad az önbizalmát növelni? Na drágám, ezért azért kemény óradíjat lehet felszámolni! Tudod mennyibe kerül egy pszichoterapeuta???

Sztem lépj túl rajta, találsz ha nem is rögtön talán egy egészséges lelkűt is. Talán azért akadnak olyanok is!

17. 303b0747dd (válaszként erre: 14. - Emil zola-nana)
2012. jan. 29. 16:34
Igen,mindig a nők voltak a hibásak:)
16. 303b0747dd (válaszként erre: 15. - Noarashi)
2012. jan. 29. 16:33
Igen,ez mind önbizalomhiányból fakad,hiába játssza a macsó szerepet.Általában olyan barátnőt keresnek,akiken uralkodni tudnak.Az előző barátnők ilyenek,anyuci kislánya szindrómák.Én meg pont az ellentét vagyok,ezért mindig bizonytalannak érezte magát,és ettől megőrült.Próbáltam az önbizalmát növelni,de nem mondhatom minden percben,hogy szeretlek,és te vagy életem értelme.Aki meg állandóan vádaskodik,a végén mindig kiderül,hogy ő a bűnös:)
2012. jan. 29. 15:41
A nőknek a kapcsolat kezdetén igen hízelgő a pasi féltékenykedése. Jaj hát ennyire szeret, de ééééééééddddddddddess. Aztán amikor majd nem mehetsz ide, nem beszélhetsz azzal, ki hívott, meg ilyesmik, akkor már másképp gondolják.
14. Emil zola-nana (válaszként erre: 11. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 15:39
A volt barátnői tudnának mesélni,de gondolom mindig a nő volt a hibás,nem veszik észre magukat csak a beszükült gondolkodásuk vezérli az ilyen pasikat.
2012. jan. 29. 15:37
Amíg megírod neki, és megmondod neki, és egyáltalán, addig te még visszavárod. Zárd le aztán jól van!
12. c4de233d89 (válaszként erre: 10. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 15:26
ne reagálj rá...ne olvasd, ne beszélj vele...próbáld meg teljesen kizárni magadból...ne hagyd hogy terrorizáljon....
11. 303b0747dd (válaszként erre: 9. - Emil zola-nana)
2012. jan. 29. 15:26
Nekem ez az első ilyen esetem.Tisztában van ezzel,szerinte régebben ő sokkal durvább volt,nálam eddig a legenyhébb.Viszont akkor el se tudom képzelni,hogy milyen lehetett régebben...:s
10. 303b0747dd (válaszként erre: 8. - C4de233d89)
2012. jan. 29. 15:24
Lehet hogy ez kellene:)Az előbb is kaptam is szemét sms-t,amiben azt írja,hogy nem vagyunk kapcsolatban,de azért adjak neki kölcsön valamit.Tiszta hülye.Mindennek van határa,most már nem fogom hagyni magam,és kiállok magamért,mert eddig nagyon jószívű voltam ebben a néhány napban.
2012. jan. 29. 15:20
A féltékenység egy betegség,ahogy telik az idő ugy nem fog hagyni levegőhöz jutni és mindet számon kér rajtad idővel,jobb ha elfelejted és tovább lépsz.vagy tönkre mész idegileg miatta!nem változik meg.
8. c4de233d89 (válaszként erre: 1. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 15:19
menekülj az ilyen pasitól!
7. 303b0747dd (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. jan. 29. 15:01
Aludtam egyet erre az egészre,és most már én is így látom,hogy felesleges ezt megcsináltatnom és pénzt kidobni rá.Megírtam neki,hogy igazságtalannak tartom ezt az egészet,én nem tudtam volna így eldobni mindent ilyesmiért,könyörögni nem fogok,hiába szeretem,és ennél többet nem tudok tenni,stb.Mostantól kezdve én biztos nem fogok jelentkezni nála,mert kaptam tőle már pont elég gyűlölködő sms-t,azért mert hibáztam,nem azt jelenti,hogy földbe tiprom a másikat.Én szép szóval közeledtem felé,nem volt bennem indulat.Ha ez nem segít,akkor semmi.És tény,hogy neki kellene kezeltetnie magát.
2012. jan. 29. 10:37
Összegezve: az embered egy erkölcstelen, hazug némbernek tart. Pár hét, és már nem fog hiányozni.
5. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 09:22
Ez csak ürügy neki.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 09:08

Ha tiszta a lelkiismereted, és nyilván az, én a helyedben nem mennék semmiféle hazugságvizsgálatra, és nem bizonygatnék semmit. Minek? Még a végén kitalálja, hogy olyan szuper hazudozó vagy, hogy átvered a gépet. Vagy összejátszol a vizsgálatot végző dokival. Beteg ember a párod, őt kellene kezelni, nem neked alázni magad, meg bizonygatni az ártatlanságodat.

Az meg, hogy berúgtál, na bumm, mi az. Semmi. Előfordul. Max hanyagold a piát, de ennyi.

3. 303b0747dd (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2012. jan. 29. 03:18
Szeretnék mindent megpróbálni,mert nagyon sok közös tervünk volt,és ezt nem akarom veszni hagyni.Neki is van nagyon sok hibája,amit nem akar bevállalni,most én vagyok a rossz.Tennem kell mindenképpen valamit.Tudja,hogy szeretem.Annyiból lenne jó ez a vizsgálat,hogy valahogy igazoljam magam,persze valahol nevetséges is,hogy bizonygatnom kell valamit.Viszont hibás vagyok a viselkedésemmel kapcsolatban amit lerendeztem,és ez nagyon bánt.Nem tudom hogy tegyem jóvá:( Megőrülök úgy hiányzik :((((
2. trapiti (válaszként erre: 1. - 303b0747dd)
2012. jan. 29. 03:08

Szerintem akármit csinálsz, kuncsorgásnak tűnik...

Ha Te is hibás vagy, akkor az őszinte megbánás és bizony a kuncsorgás az egyetlen lehetőség - ha tényleg vele akarsz maradni. Ez utóbbit én meggondolnám, mert nem normális az ő viselkedése sem, a hazugságvizsgálat csak ideig-óráig fogja megoldani a féltékenységét. Ha két ember között ennyire nincs meg a bizalom, nem nagyon lehet mire alapozni a kapcsolatot...

2012. jan. 29. 02:59
Szakított velem a párom,de én nagyon szeretem.Az egyik ok a sorozatos féltékenykedése,azt gondolja,hogy megcsaltam.Arra gondoltam,hogy elmegyek egy hazugságvizsgálatra,ami bizonyítaná,hogy nem feküdtem le senkivel,majd ezt a papírt az orra alá nyomnám.Mennyire változtatná ez meg a gondolkodásmódját?Ezt már ő is említette egyszer.Illetve van egy másik gond,ami borította a bilit,a viselkedésem.Elmentem valahová,elég sokat ittam,és balhéztam.1-2szer ez már előfordult.Tudom,hogy nem szép,de szeretnék magamon változtatni.Hogy adjam elő ezt úgy neki,hogy elhiggye?És ne kuncsorgásnak tűnjön,mert ugye csúszni-mászni nem fogok előtte.Minden segítő választ szívesen fogadnék,mert ez nagyon fontos számomra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook