Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek ettől lehet hasmenés? fórum

Szerintetek ettől lehet hasmenés? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 30. 22:02
Probalj legalabb tobb meleg teat, tejet fogyasztani kisebb adagokban.
2017. aug. 30. 19:31
jó hogy megy a hasad éhes vagy ,pár perc alatt befalod,szegény gyomrod szenved,jó hogy megy a hasad,akármilyen éhes vagy próbálj meg nyugodtan enni nem egyben lenyelni, ezt nem mondta az orvos
2017. aug. 30. 19:30
Attól van ez,hogy egyszerűen "leszoktattad" a szervezeted a rendszeres főtt étel fogyasztásától.Egyél rendszeresebben főtt ételt,simán megoldódik a probléma.De aki nincs ehhez hozzászokva,annak elég ehhez az is,hogy más tájjellegű ételeket fogyaszt el.Jártam már igy én is ,főleg,amikor Olaszországba kerültem dolgozni.Egy hétig a "gyorsitott wc-s járat" menetrend szerint járt.Utána meg,mikor hazajöttem,az átállás megint egy hétig tartott...
2017. aug. 30. 19:07
hirtelen ettel
2017. aug. 30. 18:33

Idén nyáron a munkám miatt nagyon ritkán tudtam enni főtt ételt. Előtte rendszeresen ettem, legalább napi egyszer. Mivel estig dolgozom, egész nap ilyen Fornetti, keksz, ilyesmiket eszek, és mire hazaérek 6 óra körül, nagyon megéhezem. Olyankor eszek főtt ételt, de újabban miután gyorsan megettem (volt hogy forrón megettem pár perc alatt), hasmenésem lett tőle. Máskor nincs, tehát ha még a nagy éhség előtt eszem, és nem várok órákat, akkor nincs ez, csak akkor ha már nagyon üres a gyomrom, és gyorsan megeszem a meleg ételt.

Ti jártatok már így? Ettől lehet?

Ugyanis orvosnál voltam, nem mutatott ki semmiféle bajt, pedig minden vizsgálatot megcsinált, allergiás sem vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook