Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek érdemes venni elektromos seprűt? /azt hiszem Swivel Sweeper a televízióban reklámozott neve/. Bár mintha a Praktikerben is látt fórum

Szerintetek érdemes venni elektromos seprűt? /azt hiszem Swivel Sweeper a televízióban reklámozott neve/. Bár mintha a Praktikerben is látt (tudásbázis kérdés)


15. Pangea
2014. aug. 14. 11:42

Praktikus, jól kitalált kis szerkezet.

A kis porgyűjtője hamar megtelik, de az könnyen és egyszerűen üríthető.

Az akkuegysége 4 db AA-s címkézetlen ceruzaakkut rejt, amik nem bírják túl sokáig. A töltőn egy piros LED található, ami csak a töltés tényét jelzi, a feltöltött állapotot nem!

A műanyag részek gyenge minőségű, fröccsöntött anyagból készültek. Nálunk a nyél párhetes használat után középen a műanyag toldásnál eltört.

Tipikus 'olcsó hús' eset ez a termék is.

2013. aug. 31. 18:29
Én most vettem akciósan,és nagyon szuper nekem. Könnyű,nagyon jól felszedi a port,hajszálakat,és mindent.Egyre vigyázni kell,hogy lehetőleg ne tudjon cérna,szőnyegrojt belekerülni,mert azt nem könnyű kibogozni a készülékből,és nem tesz túl jót neki. Remélem a hozzáadott aksik sokáig bírják,mert nem tudom külön kaphatók-e alkatrészek.Mindent egybevéve azt a 4000ft-ot nagyon megérte,amiért szállítási költséggel együtt vettem.
13. c20c593f1c (válaszként erre: 9. - F4fff01065)
2008. okt. 29. 08:02
Bocs, de akkor nagyon rossz lehet a porszívód...
12. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 11. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 16. 19:44
idő = idős
2008. szept. 16. 19:44
Az én nagyszüleimnek van ilyen csodaseprűjük. Nagyon szeretik. Szerintem idő embereknek, akik kevésbé mozgékonyak, nagyon jó ajándék.
10. danya
2008. júl. 10. 20:07

tényleg nagyszerü találmány mindenkinek ajánlom. könnyü, és gyorsan és nagyon hatékonyan szedi össze a nem látható port, és minden fajta nem oda illő dolgokat. szuper és nem kell össze szerelgetni a porszivót, huzigálni a zsinórt össze vissza.

szóval aki teheti az ne sajnálja a pénzt, mert könnyit ezen a fránya háztartási munkán sokat.

2008. jún. 19. 22:19

Végre hozzájutottam egy aksis seprűhöz.

Megígértem, hogy leírom a véleményemet, hát íme:

nagyon meg vagyok vele elégedve, gyorsan megy vele a takarítás.

Kipróbáltam egy alapos porszívózás után-mikor már véleményem szerint csillog-villog minden-s átporszívóztam a szobákat mégegyszer a seprűvel.

Sosem gondoltam volna, hogy ilyen rengeteg port, hajszálat stb. összeszed még,a porszívózás után.

Mindannyiotoknak köszönöm a reagálásokat:)

Minden jót:)

2008. máj. 7. 12:24
Szia, nekem van. Jó a gyerek után összeszedni gyorsan a morzsát, meg a szőnyeget kicsit meg frissiteni két porszívózás közt, de macerás a kitisztítása, rátekerednek a hajszálak meg minden és ráadásul szerintem elég gyenge konstukció, mert nekem pl már az első hónap után eltört az egyik fogaskerék és így az egyik seprűje nem is forog. Egyébként lehet már olcsóbban is kapni kb 5-6e- Ft-ért nagy bevásárlóközp-ban akciósan. Annyit megér!
2008. máj. 7. 11:35

Köszönöm a segítségeiteket.

Venni fogok, és írok, hogy vált be.

Szép napot::)))

2008. máj. 6. 09:47
ha az tud repülni, miért ne? ;))
5. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - F4fff01065)
2008. máj. 6. 08:36

Látom,Siklóson élsz,én Pécsről írtam Neked.

Ebből következik,ha szeretnél ilyen szerkentyűt,akkot nézd meg a Baumaxban,és talán a praktikerben. Máshol én sem láttam megfelelő minőséget. Nagyon jónak tartom,ami nem elektromos,csak sajnos amikor én akartam vásárolni,akkor nem kaptam.

Ha elektromosat veszel,vigyázz nagyon arra,hogy mindig tartsd be a használati utasítást az aksival kapcsolatosan.

4. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - F4fff01065)
2008. máj. 6. 08:29

Én már a másodikat koptatom,nagyon jól bevált amolyan mindennapos rendcsinálásra. Természetesen a porszívót nem helyettesíti,ha nagytakarítást akarsz csinálni.

Nagyon jól felszed minden bolyhot és port,csak nem mindegy,melyiket veszed.

A legjobb a 2-3 kefés. Nem ajánlom a 4-5000 Ft-os készüléket,amit pl. a TESCO-ban is árulnak,az túl gyenge.

Én a Baumaxban vettem nemrégiben egyet,az akciósan volt 12000.

Persze,van ennél olcsóbb is,ami szintén jó.

2008. máj. 1. 16:06

Szia!


szerintem nagy szar az egész!!!

Szerintem nem ér semmit!

ne vedd meg!!!

2008. máj. 1. 16:05

A vége lemaradt: Mintha a Praktikerben is láttam volna.

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy tényleg könnyebb-e vele a takarítás, s hogy valóban szuperül összeszedi-e még az apró bolyhokat is::))

2008. máj. 1. 16:03
Szerintetek érdemes venni elektromos seprűt? /azt hiszem Swivel Sweeper a televízióban reklámozott neve/. Bár mintha a Praktikerben is látt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook