Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek érdemes taposó gépezni a fogyókúra alatt? fórum

Szerintetek érdemes taposó gépezni a fogyókúra alatt? (tudásbázis kérdés)


14. mums
2012. jan. 31. 09:00

Kedves Sekina!

Legyszives es tedd fel a kapott tanacsokat, mert ugy nez ki tobbunket is erdekel a dolog.

Koszonettel mums

Ja es valoban 20 perc csak bemelegito 40-45 perc a minimum ahhoz , hogy el kezdj egetni kaloriakat.

Nem fontos minden nap , eleg ha csak minden masnap csinalod de emeld minden alkalommal 2-3 percet es legalabb 1h taposs! Hamar nagyon fitt vagy es birod is akkor lehet minden nap igy a szervezeted es a borod (a fogyastol) utanna tud igazodni nem fog logni. Meg valami zuhanyozas kozben szappanos kezzel jol mozgasd meg a hasat, korkoros maszirozassal , hogy segits a zsirok tavozasaban, igy a borod is rugalmasabb marad.

2012. jan. 31. 08:05

30 napja kezdtem újra egy diétát... pontosabban életmódváltást. A lényege a számolt kalória a hat óra utáni nem evés és természetesen a mozgás.

Az első héten ötször, utána négyszer, vagy kevesebbszer taposóztam alkalmanként 60 percet. A januárom ezzel a kardiózással telt és fogytam 10 kilót! Már beiktatom a súlyzós edzést is, de a taposózásról nem mondok le. Így fogom elérni a még 20 kilótól való megválást. Mindenképpen javaslom a mozgást, de azt olyan szintig, hogy a bugyidból is csavard a vizet! A pulzusod maradjon 120 és 140 es tartományon belül. Valóban 20 perc intenzív mozgás után indul meg a zsírégetés, addig csak állóképességet növelsz...

Szóval anyám! Nyomjad azt a taposót vadul, had égjen a zsír!! :-))

12. vebera (válaszként erre: 10. - Sekina)
2012. jan. 28. 11:33
Nagyon örülnék neki és köszönöm szépen:)
11. lully (válaszként erre: 10. - Sekina)
2012. jan. 28. 10:11

Szia!

Ha más nem is,én nagyon megköszönném! :))

10. Sekina (válaszként erre: 1. - Vebera)
2012. jan. 28. 10:05

Szia,

Én most jöttem ki kórházból fogyni akarok, és ezért voltam bent, mert tudni akartam, nincs-e olyan titkos bajom ami gátolna benne.

Kaptam diétás és mozgásterápiás tanácsot.

Ha szeretnéd szívesen leírom milyen tanácsokat kaptam.

Üdv.

2012. jan. 28. 10:04
Köszönöm az válaszokat!:)
2012. jan. 28. 10:00

Sztepperem és szobabiciklim is van itthon, a taposógép sokkal hatásosabb és élvezetesebb is!


Ja, és nem, nem vastagítja meg a combot és a vádlit, még ha jön is később ilyen elmés hozzászólás. :)


Szóval, a kérdésre válaszolva, IGEN, érdemes. De minimum 30-40 percet!

2012. jan. 28. 09:47
nekem is van, de 10 perc után alig bírom, az biztos hogy nagyon jó:)
2012. jan. 28. 09:21
Mozogni mindig érdemes!
5. Kék
2012. jan. 28. 09:02
30 perc 10-es fokozaton 300 kcal,én mindig azzal kezdem az edzést!két hét alatt fokozatosan érd el ezt a fokozatot.7-8-assal kezdd és minimum 20 perc az alap!
2012. jan. 28. 08:45

Ez a 20 perc után ég a zsír, szerintem vitára ad okot: mert nem mindenki ezt vallja.

Én pl. azt hallottam, hogy csak 40 perc után éget zsírt bármilyen mozgás...

2012. jan. 28. 08:28

Érdemes!

20 perc után már ég a zsír! De 40 perc is mehet :)

De csak óvatosan! Nekem mindig nagyon jó kis izomlázam van tőle!

2012. jan. 28. 08:19

Bármilyen mozgást érdemes végezni! Hiszen még mindig jobb, mint ha csak egy helyben ülnél és várnád a csodát!!


Ha csak azt használod és semmi mást, szerintem fél órát nyugodtan taposhatsz rajta naponta!


De érdemesebb több fajta mozgást végezni! :)

2012. jan. 28. 08:17
Szerintetek érdemes taposó gépezni a fogyókúra alatt? Elég kalóriát égetünk el vele? Ha igenmennyi az az időtartam amit érdemes rajta tölten

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook