Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ennek mi lehet az oka egy férfinál? fórum

Szerintetek ennek mi lehet az oka egy férfinál? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 27. 09:20
a sex a fejben dol el.szerencses vagyok,mert sosem tapasztaltam ezt egy pasival sem.
18. Ferrer (válaszként erre: 7. - 388b941089)
2013. aug. 27. 00:42
Otthagytad a kapcsolatot csak a d*gás miatt? Teljesen emberi viselkedés..
17. Ferrer (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. aug. 27. 00:41

1. Az orál az már nem igazán petting.

2. Szedjen szteroidot.

16. ef0d3b445e (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. aug. 26. 10:49
Izgul, van ilyen. Megértéssel, türelemmel, lazasággal, pozitív hozzáállással lehet legtöbbet segíteni.
15. aa84065182 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. aug. 26. 09:20

Attól még, hogy odavan, még lehet nála fél 6...

Sztem a legtöbb nő szembesül ezzel a helyzettel, előbb vagy utóbb élete során. Oka lehet az is, hogy túlizgulja, lehet egy (rejtett) betegség az oka, de a legtöbb esetben, ha a pasi amúgy egészséges, akkor bizony a lelki tényező lesz a ludas, és itt válik bonyolulttá a dolog, ugyanis az, hogy pontosan mi az oka a lankadásnak, azt sokszor a nő csak találgathatja, a férfi az, aki tudja is - csak nem mondja el. Mert az a kényszerképzete, úgy nevelték, olyan a társadalmi státusza, hogy ő "A" Férfi. Ugye nem kell tovább magyaráznom.

Sok türelemmel, kedvesen, beszélgetve, a hangulatot oldva túl lehet jutni rajta, ha a férfi is partner ebben. Nekem már ment rá arra párkapcsolatom, hogy a lankadás a férfit annyira megviselte, hogy egy az egyben ellökött magától. Visszatekintve, valszeg nem ez volt az első ilyen esete, de én akkor szerelmes voltam, és nagyon megviselt az elutasítás (meg sem volt hajlandó csókolni utána!), és nagyon nem értettem.

14. vándor69 (válaszként erre: 12. - Alicewonderland)
2013. aug. 25. 16:02
Én a 2 napot is alig bírom ki szex nélkül.
13. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Alicewonderland)
2013. aug. 25. 15:22

:)

Mintha én írtam volna. :)

Mi egyébként azóta is jóban vagyunk, pont reggel írt, hogy milyen "gebe" vagyok. :DDDDDD

12. Alicewonderland (válaszként erre: 11. - 388b941089)
2013. aug. 25. 15:16
Nálam is arra ment rá a kapcsolat,hogy én napi-kétnapi szeretkezéssel érzem magam jól,neki meg még a heti egyszeri is sok volt.Más férfi ha egy hetenem volt már a párjával,szinte robbanás közeli állapotban van odalent,ő meg kókadt volt.Neki ha jól tudom a mai napig nincs kapcsolata.Nála biztos pszichés gond volt,az anyukája gyerekkorában meghalt,az apja nevelte akihez túlzottan is kötődött,harmincnyolc évesen is vele élt,viszont nemsokkal a megismerkedésünk előtt az édesapja is meghalt.Érdekes a kapcsolatunk első pár hetében nem volt gond,de ahogy kezdett kötődni nem ment a szexualitás.Paradox,de szerintem egy ismeretlen nővel egy egyéjszakás kalandban ment volna neki.Nem csak emiatt szakítottunk,volt más gond is,de nekem nagyon sokat nyomott ez a latban.Az én vérmérsékletemhez az ő langyos szexualitása kevés volt.A mostani párommal szerencsére hasonló az étvágyunk.
11. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Mormogika)
2013. aug. 25. 14:58

Hű de kemény voltál vele.:)

Valószínűleg valami rettenetesen stresszelte szegényt. Nálunk is ez volt. Kicsit sok voltam neki szexuálisan, nagyon meg akart felelni...azóta talált egy hozzáillő visszafogottabb lányt, elvette és most várják a 2. babájukat.:)))

10. Zsiráff (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. aug. 25. 14:52

Talán kevés a tapasztalata. Voltam már így egy pasival de a harmadik alkalom után már semmi probléma nem volt. Később beszélgettem vele erről - ő hozta fel a témát - és elmondta, hogy olyan ez mintha egy nőnek azt mondanák, hogy nedvesedj és attól kezdve csak arra koncentrálnának mindketten, hogy mi történik, nedvesedik-e?

Ha nem görcsöltök (mert szerintem a nő Te vagy) és még véletlen sem teszel megjegyzést, hanem segíted túljutni a helyzeten akkor kiderül minden. Mi itt találgathatunk. Ezt türelemmel és talán kicsit aktívabb hozzáállással - talán - meg lehet oldani. Én nem adnám fel! :)

9. moonlight13 (válaszként erre: 6. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 25. 14:51
Ez a mással csak néha volt ilyen, nekem gyanús! Ez csak olyan mentegetőzés!
2013. aug. 25. 14:44

Sziasztok.


Én kb 10 évvel ezelőtt éltem át ugyan ezt a helyzetet.

Mi a sráccal nem jártunk,de nagyon odavoltunk a másikért.Már az első alkalommal gond volt,mert amíg kényeztettem állt,mint a cövek,majd mikor aktusra került volna a sor,lelankadt.Persze én lelket öntöttem belé,majd vártunk,beszélgettünk.Rövid idő múlva újra játékos volt,állt ismét,és újra lelohadt.Akkor már kissé ideges lettem,kértem hagyjuk.Eltelt 1 hét,jött a szöveg,hogy mennyire kíván stb...

Újra együtt lehettünk volna,de semmi.Ezt eljátszottuk még 2szer,mikor is már annyira zavart,hogy kértem hagyjuk a fenébe az egészet.Tény,tudtam,hogy volt egy 5 évig tartó kapcsolata,aminek a csaj vetett véget.Szerintem ez lehetett a kiváltó ok.

Ő azóta megnősült,családja van,én férjhez mentem,családom van.

7. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Alicewonderland)
2013. aug. 25. 14:30
Nekem is volt ilyen és nekünk is ráment.
2013. aug. 25. 14:25

Szerintem azt nagyon nem kellett volna mondania, hogy az előző kapcsolataiban nem volt ilyen, innentől kezdve mindegy, hogy azt mondja, nem a nővel volt baj... problémás, hogy pont egy ilyen mondattal mentegeti magát.


Én ebben a helyzetben akkor próbálkoznék tovább, ha ezt nem mondta volna. Így viszont nem.

5. 57bd41c7e4 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. aug. 25. 13:12
Ezzel a kókadással tényleg bebzonyította, hogy nem csak szexet akar.
4. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. aug. 25. 13:00

Nemtom miért kell mindent túlkomplikálni...

lifeissimple

2013. aug. 25. 12:32

nos, megint egy pasi próbálja mentegetni a másikat így látatlanban...


bizony van ilyen...kettő lehet(úgy átalljában): vagy nagyon szereti, és baromira izgul, hogy el ne rontsa a helyzetet..


..vagy, vagy van valami, ami miatt streszel...ez utóbbinál lehet egy még nem elvarrt szakítás, feleség, fertőző betegség(től való félelem)...nagy elvárást kell teljesíteni...


a legrosszabb, amikor kezdik mesélni, hogy az előző kapcsolatban milyen jó volt..

na, ekkor kell mondani, hogy akkor csá, menj oda.


nekem is volt olyan, annyira belé voltam zúgva, hogy olyan már nincs is.. eleinte csak segítséggel ment...de aztán nagyon..


szóval a pasinál valami lehet...


szerintem.

2013. aug. 25. 12:21
Jajj,én nem hiszek az ilyen 'nagyon izgul biztos szegény' témában.Ne legyen igazam,de ilyen esetben vagy komoly pszichés gond van amihez akármilyen kedves nő kevés hogy megoldja,vagy esetleg szervi gond van.Volt olyan barátom,akinek ugyanígy gondja volt,rá is ment a kapcsolatunk.
2013. aug. 25. 12:08

Sziasztok!


Kb 4 hónapja ismerik egymást,(harmincas párról van szó) a férfi nagyon odavan a nőért és a nő is nagyon szereti. Már sokszor be is bizonyította a férfi, hogy nem csak szexet akar a nőtől, a családjának is be akarja mutatni. Eddig csak petting volt köztük, igaz sajnos nem gyakran mert keveset tudnak találkozni és ha találkoznak nem mindig a szexről szól a dolog. A petting működik, bár legelőször mikor kézzel csinálta a nő a férfinek párszor lelankadt, azt mondta izgul de aztán sikerült. Azóta ezzel nincs gond. legutóbb szeretkezni akartak de a férfi ahogy be szerette volna tenni rögtön lelankadt és ez utána is így történt az este folyamán, hiába próbálkoztak. Kézzel és szájjal jó volt de ahogy betette volna rögtön lelankadt. Szerintetek ez miért lehet? Beszélgettek utána, a pasi mondta h vele van a baj nem nővel de az előző kapcsolataiban nem nagyon fordult elő ilyen. Azt mondta talán nagyon akarja és amiatt lehet. Tudtok tanácsot adni, hogy mit tehetne a nő, miket mondhatna a férfinak, hogy segíthetné őt?


Köszönettel:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook