Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek én mennyire vagyok határozott? fórum

Szerintetek én mennyire vagyok határozott? (beszélgetős fórum)


21. 25800e2d09 (válaszként erre: 19. - Brenor)
2015. máj. 18. 15:01

Nézd, egyrészt melléd egy nyugodt, türelmes lány kell, másfelől meg hagni kell hogy egy kapcsolat kiforrja magát. anélkül nem megy.


ÉS ne zárkózz be a csalódásoktól (mert lehet hogy lesz néhány) gondolj arra, hogy az akinek nem te vagy akit keres nem csak te maradtál hoppon hiszen ő ugyanúgy keres tovább. szóval fel a fejjel :)

20. vacsa (válaszként erre: 19. - Brenor)
2015. máj. 17. 20:42

Lazíts:-) Ritkán mondok ilyet pasinak, de te túl sokat agyalsz.

Majd alakul.

19. brenor
2015. máj. 17. 20:39
Szerintem azért nem kéne elvárni valakitől, hogy határozott legyen, mert mi van akkor ha párkapcsolatban azért nem leszek tutyi mutyi. Társaslények vagyunk és segítenünk kell egymást, ha valami baj van. Magamon is észrevettem, ha valaki a közelemben van és jól kijövök vele sokkal felszabadultabb vagyok mellette, mintha magamban lennék. Csak azért írom ezeket, mert ezt látom, hogy külön kategóriába szedik az embereket és ezt nem kéne csinálni. Eleve az se jó, ha elvárásokat támasztunk, mert mi van akkor, ha valaki egy két elvárásban nem felel meg, de mégis vonzódtok hozzá.
2015. máj. 17. 19:49
Ha kérdezed, akkor semennyire.
17. viva70
2015. máj. 17. 19:47
A leírtak alapján nem tűnsz határozottnak. De, azért nem reménytelen a helyzeted. Fiatal vagy, alakulhat még sokminden...
16. bubujko13 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. máj. 17. 19:00
Kit érdekel hogy mennyire vagy te határozott?
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Brenor)
2015. máj. 17. 18:48
Ne is játszd meg magad, nincs is értelme. Kívánok egy kedves őszinte lányt aki kellően határozott, de kellően irányítható is:)
14. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Brenor)
2015. máj. 17. 18:43

Nem, egy normális párkapcsolatban nem szűnik meg az én és a te, de megjelenik hangsúlyosan a mi.

Az igaz, hogy a szeretet a lényeg.

Tényleg fontos, hogy legyenek ötletek mindkét oldalról.

13. vacsa (válaszként erre: 11. - Brenor)
2015. máj. 17. 18:02
Nyugi, lesz olyan lány akinek te vagy a tökéletes:-)
2015. máj. 17. 18:02

Hát ezen jót mosolyogtam:)

Azt eltudod dönteni, hogy mi legyen az ebéd:)


Az előttem szólók leírták a lényeget:)

11. brenor
2015. máj. 17. 17:59
Én csak szeretném, ha valaki magamért tudna szeretni, ne kelljen megjátszanom magamat még ismerkedési fázisba sem, szeretnék vele teljesen őszinte lenni, mert ha nem magamat adom, akkor olyan mintha állandóan hazudnék neki. Szeretnék az ő kedvébe járni, megtudni hogy mit szeret és az alapján mennénk el valahova olyan ajándékokat vennék neki.
2015. máj. 17. 17:26
Ha ezt is mi kell megmondjuk, akkor nem vagy.
9. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Brenor)
2015. máj. 17. 17:25
Egy talpraesett nőnek nem fogsz kelleni. Max. ha kifejezetten papucsot keres magának.
8. brenor (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2015. máj. 17. 17:12
Azon leszek, hogy ne töketlenkedjek, de szeretném ha neki is lennének ötletei és nem csak tőlem várna el mindent. Nem kell, hogy irányítsuk egymást egy normális párkapcsolatban megszűnik az én meg a te. Az a lényeg, hogy szeressük egymást.
7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. máj. 17. 16:23
lehet, hogy te nem is olyan nőt csípnél, aki a határozott férfiakat szereti. mint ahogy a haverjaidat sem bírod. nem hiszem, hogy párválasztásnál ez dominálna, hogy határozott vagy-e vagy sem, legfeljebb annyiban, hogy határozottan tudd, akarod-e az adott nőcit :)))
6. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Brenor)
2015. máj. 17. 16:12

Egy határozott nő agyfaszt fog kapni, ha töketlenkedsz:D

Vagy teljesen átveszi az irányítást.

5. brenor (válaszként erre: 4. - NomNom)
2015. máj. 17. 16:08

Köszi ezt a választ! Ezzel teljesen egyetértek! :) Régebben voltak elképzeléseim, hogy mi szeretnék lenni, milyen irányba tanuljak, de aztán nem tetszettek meg teljesen más volt az elképzelésem.

Amúgy én is úgy látom, hogy egy talpraesettebb nővel jobban megtudnék lenni, hogy valahogy kiegészítsük egymást.

2015. máj. 17. 15:59

Az már nem vall túl nagy határozottságra, ha nem tudod eldönteni magadról, hogy milyen vagy. :)

Szerintem nincs ezzel gond, annyit tudsz tenni, hogy egy nálad határozottabb társat próbálj magad mellé keresni, mert ha mindkettek állni fogtok a dolgok fölött, akkor túl sokra nem mentek. Nekem is ilyen kellett és azóta sokkal határozottabb lettem és azóta már egymást erősítjük.

Szerintem nem kell minden férfinak olyannak lennie, mint a terminátornak aki jön, lát és győz. Nem lehet mindenki olyan, hogy még az anyatejet szopizta, már akkor tudta, hogy fizikus lesz vagy doktor bácsi. Van munkád, ez nagyon jó dolog, közben majd alakulsz még, meg fogod találni a társadat is és a szakmát/munkát is, amiben igazán jól érzed magad. :)

2015. máj. 17. 15:58
Ha ezt megkérdezed, akkor semennyire. :D
2015. máj. 17. 15:57
Talán előbb önmagadat kellene megtalálni. A leírtak alapján teljesen kiforratlannak tűnsz, nem határozottnak.
2015. máj. 17. 15:45

Azért kérdezem, mert tudom a legtöbb nőnek bejönnek a határozott férfiak és megmondom őszintén, hogy nem tudom én mennyire számítok annak.

Van egy elég nagy negatívumom, hogy elég nehezen hozok döntéseket, pl. amikor elmegyek cipőboltba elég hosszú ideig nézelődök, nehezen választok, mondjuk ennek oka is van, mert régebben többször meggondolatlanul vásároltam és másnapra meg is bántam, most elég megfontolt vagyok, de úgy érzem ezzel átestem a ló túlsó oldalára. Mikor ismerősökkel megyek akkor persze sokkal könnyebben tudok cipőt, ruhát vásárolni.

Egyedül nem szeretek nagyon sehova elmenni még egy éve csináltam azt, hogy elmentem egyedül Margitszigetre, városligetbe, Duna partra sétálgatni, de mára már nagyon meguntam ezeket, mivel én is társas lény vagyok így jobban szeretek másokkal menni.

Vannak haverjaim, de velük nem igazán szeretek lenni, mert teljesen más az érdeklődési körük, én rühellem az éjszakától hajnalig tartó bulizásokat ők meg szeretik, és tudom az lenne a megoldás, hogy új emberekkel kell megismerkedni, de nekem nem megy egy könnyen pláne, hogy megválogatom kikkel ismerkedjek. Tavaly kitettem célul, hogy fogok ismerkedni teljesen azon leszek, de több olyan embert ismertem meg, akikkel nem jöttem ki jól. Most tudom, hogy olyan emberekkel kell ismerkedni, akikkel jól kijövök hasonló az érdeklődési körünk, felfogásunk, világnézetünk. Mostanra kb. az egész napomat itthon töltöm, mert nincs senki akivel elmennék valahova, egyedül meg nem szeretek sehova elmenni.

Vannak helyzetek mikor könnyen eltudom magam határozni, mint hogy mi legyen az ebéd, melyik napokon edzek, ha van lehetőség, hogy valahova elmenjek tudok ötleteket mondani.

Van munkám amiből jól megélek, de még nem találtam meg azt amiben igazán tehetséges lennék. Tavaly végeztem el egy sulit lett is szakmám, de abba se éreztem magam tehetségesnek és nem is tetszett annyira.

Megmondom őszintén nem tudom mennyire számítok határozottnak, mert vannak véleményeim az életről, beszélgetések közbe se helyeselgetek és nem csak igennel válaszolok, mondjuk ez a témától is függ, mert vannak olyan témák amikről hozzá se tudok szólni. Azt szeretném kérdezni, hogy titeket zavarna a mostani helyzetem? Amúgy 25 éves vagyok. Most társkeresőn próbálok szerencsét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook