Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek én fújom fel? fórum

Szerintetek én fújom fel? (beszélgetős fórum)


14. elszabadult hold (válaszként erre: 12. - Mona..)
2010. nov. 10. 13:49
Ott csapnám agyon ahol áll
13. Szilvamama (válaszként erre: 11. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 19:52
Nekünk is van váltóruha, azt hittem ez általános. Nehéz ügy egyéként ... Ha szólsz, ha nem szólsz, ki tudja.
12. Mona..
2010. nov. 9. 17:02
Nincs a közelben másik ovi? Ez elég gáz, ha én azt gondolnám, hogy ha beszélnék az ovónővel, akkor az étel allergiás gyerekemnek ő más kaját adna, már vinném is onnan a gyereket.
2010. nov. 9. 15:57
Ez elég gáz és a gyerekeket nem öltöztetik át ha bemennek sem?Nincs váltóruha nekünk van kinti meg benti is
10. wencus (válaszként erre: 5. - D68657db8f)
2010. nov. 9. 15:26
Ja és mit beszéljek olyan szülőkkel akiknek gyermek megőrző az ovi és majd neveli az óvónéni hisz az a dolga.
2010. nov. 9. 15:25
Mondom egész éjjel esett az eső. Igaz mikor indultak akkor nem, de a játékok a játszin vizesek voltak. Nem jó ötlet a beszélés mert a fiamon csapódna le. Ő egy nagyon étel allergiás gyerkőc az uzsiját dobozból eszi, lehet, hogy ha szólnék kapna egy kis közösségi hamit és nézhetném. Ja és a vezető óvónéni az egyik óvónők.
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Wencus)
2010. nov. 9. 15:20
Egy cipőben járunk akkor,ugyanabban a homokos,sárosban:D
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Wencus)
2010. nov. 9. 15:18

Hali,lehet elkapta őket útközben az eső,de tény,hogy érdekes felfogásuk van az óvodai dolgozóknak.

Pl most nálunk is kint voltak az udvaron.Dagonyáztak a sárban és a tócsákban.

fél napos a gyerekem,de 4 óra ovi miatt annyit gürizek amíg kivakarom a mocsokból,hogy döbbenet.

6. survivor3 (válaszként erre: 1. - Wencus)
2010. nov. 9. 14:53
Lehet, hogy véletlenül.
2010. nov. 9. 14:51

Beszeltel mar az ovonokkel errol? Mekkorra felelotlenseg, hihetetlen! Pedig ezt tanultak, tudniuk kene, hogy elso a gyerekek egeszsege.

Hat en siman beszelnek a szulokkel is, ha az ovonokkel nem lehet megegyezni.

Vagy a vezetojukkel. De durva... Nekik kene egesz nap csurom vizes ruhaban szambazni, megneznem...

4. wencus (válaszként erre: 2. - Tigris1971)
2010. nov. 9. 13:46
Na az én fiam orrát nem sűrűn ha egyet köhint inkább itthon tartom pár napot bekuckózom az ágyba és mesélünk, vagy dvdt nézünk.
2010. nov. 9. 13:43
Látod ez igaz de esett egész éjszaka a játékok vizesek. Hazajött a gatyója térdig csicsogott, a zokni vizes a cipőben 1 kg homok. Ja most jöttünk ki egy bengából és amióta hazajött köhög tüsszög. Még szerencse, hogy ebéd előtt hazajön, a többi gyerek retkesen vizesen van du estig, míg anyuka érte nem megy. De legalább addig megszárad a ruha rajta.
2010. nov. 9. 13:39
Nem hiszem,lehet,hogy még nem esett amikor elindultak.Igaz,hogy nem viszik túlzásba a lelkiismeretességet az ovikban,de nekik se jó,ha megfáznak a gyerekek,nekik kell törölgetni az orrukat,arról nem is beszélve,hogy nekik kell lerángatni róluk a sáros ruhákat.
2010. nov. 9. 13:35
Az óvodában már másodszorra viszik esőben a fiam csoportját játszótérre. Szerintetek direkt csinálják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook