Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek egy vízőntő nő és egy rák férfi összeillenek? fórum

Szerintetek egy vízőntő nő és egy rák férfi összeillenek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. katácskák (válaszként erre: 25. - Castellina)
2008. aug. 13. 16:05
TELJESEN EGYETÉRTEK VELED IS.AZ UTOLSÓ 2 SORODBAN VAN A LÉNYEG MÉG AZ ÉRETTSÉG.. IGEN FONTOS.ÉN EZT ÚGY SZOKTAM HÍVNI HOGY A MÁSIK NEM SZÜLÖM, GYERMEKEM. HANEM EGYENRANGÚ FELNÖTT FÉL. AZ ÉN MÁSIK FELEM ÍGY LESZÜNK EGÉSZEK.SÖT NÉHA TÜKRÖK VAGYUNK EGYMÁSNAK STB.. EGÉSZSÉGET BOLDOGSÁGOT,EGÉSZSÉGET SZERETET MINDENKINEK VELED EGYÜTT. :)
26. ac1096844d (válaszként erre: 25. - Castellina)
2008. aug. 10. 20:02
Ehj, miket nem mondsz te nő:) Teccik a szavad járása:)
2008. aug. 10. 18:58

"Egyenes, öszinte, nyílt, elfogadó, teljes, tiszta, igaz, mély érzésü Emberek VAGYTOK. Emberi játszmáktól mentesek. Tudtok harcolni Egymás ellen is, Egymásért is, de megbocsájtóan, harag nélkül is engedni-nem engedni , nem tartósan haragudni is talán a Másiknak-Másikra"

Nemrég olvastam egy könyvet: A boldog házasság titka

Nos, nekem ennek a könyvnek a mottója jut eszembe a fenti pár sorról: "Nincsenek boldogtalan házasságok, csak éretlen emberek"

Mindenki, mindenkivel összeillik, ha elég érettek hozzá és szeretik egymást. És tudnak lemondani és alkalmazkodni. szerintem.

24. SF (válaszként erre: 22. - Katácskák)
2008. aug. 10. 15:57

Dehogyis haragszom!

Amit írtál, az voltaképpen igaz ránk, mindnyájan megvívjuk a magunk harcait a családon belül és kívül egyaránt. Nem tagadom, hogy néha egymás agyára megyünk, de valahogy mindig jóra fordulnak a dolgok. Szerintem egy család csak akkor tud jól működni, ha mindegyik tagja igyekszik a többiekért tenni, de nem hagyagolja el a saját igényeit sem.

Azt hiszem, az a titkunk, hogy mi szülők híján egymásra vagyunk utalva, és ez a legjobbakat hozza ki belőlünk.

Köszönöm, hogy ilyen szépeket írtál rólunk, habár úgy gondolom, hogy nem különbözünk sok más családtól. Az átlalad leírt tulajdonságok szerintem nem attól függenek, hogy milyen csillagjegyben születtünk, hanem az igényeinktől. Ha a pénz lenne a legfontosabb az életünkben, már biztos nem lennénk együtt.

2008. aug. 10. 15:10
Hár erre csak azt tudom írni,hogy én rák vagyok a párom meg vízöntő és hamarosan 2 éve boldog párkapcsolatban élünk:)
22. katácskák (válaszként erre: 17. - SF)
2008. aug. 10. 09:25
Kedves SF. Ne haragudj, hogy zavarlak a soraimmal. Nagyon eredetinek találtam a hozzászólásod amit reagáltál a vizöntö-rák fórumon.A kérdésedre megpróbálok válaszolni. Ha 5 ember ilyen harmónikusan él szerintem. A bölcs uralkodik a csillagjain és túllép rajta.. hiszen szabad akarat van. Úgy is csak a szeretet a lényeg ami a fejünk által irányított szivünkben van. A SZERETET AMIT EGYMÁS FELÉ GYAKOROLTOK.PL Egyenes, öszinte,nyílt, elfogadó, teljes, tiszta, igaz, mély érzésü Emberek VAGYTOK. Emberi játszmáktól mentesek.Tudtok harcolni Egymás ellen is, Egymásért is, de megbocsájtóan, harag nélkül is engedni-nem engedni , nem tartósan haragudni is talán a Másiknak-Másikra. Kivánok további Határtalan, Egészséges, Boldogságos,ÁLDÁSOS Éveket MINDANNYIÓTOKNAK a Családom nevében is Egyébként mi is így élünk Hála Istennek. És mégegyszer ne haragudj soraimért hogy írtam és Priviben.
2008. jún. 16. 20:56
Én Vízöntő vagyok, az exem rák. Azonkívül, hogy nagyon szerettük egymást, mert megvolt a szimpátia, semmi közös nem volt bennünk. Bár együtt veszítettük el a szűzességünket is, és nagy volt a lamour, elég csúnya vége lett, úgy szakított velem, hogy még a mai napig sem tudom, miért szakított. Ennek már lassan 4 éve... A Vízöntők egyébként a legjobban a Levegő jegyűekkel jönnek ki, tapasztalat. Más Vízöntőkkel, Ikrekkel, és Mérleggel remekül megvannak. Pl. a legjobb barátnőm Vízöntő, a legjobb barátom Ikrek, a párom pedig Mérleg :)
2008. jún. 16. 15:48
Vizöntö a kislanyom , RAK a kisfia a SZERELEM NAGYON NAGY !
19. 274c9996b8 (válaszként erre: 17. - SF)
2008. jún. 16. 15:46

hm ? ! minden valoszinuseg szerint azert mert szeretitek egymast !.....DDD

Es hat a horoszkopos tema IZGALMAS tema.

2008. jún. 16. 09:13
Sziasztok!Szerintetek egy Oroszlán nő(szűz aszcendenssel) és egy rák férfi(mérleg aszcendenssel)Mennyire illik össze?Esetleg tapasztalatok valamelyik jegyről...
17. SF
2008. máj. 21. 12:33

Furcsa, hogy folyton ilyen horoszkópos kérdések izgatják a nőket! Szerintem az egész egy jó nagy marhaság.

Én Kos vagyok, a férjem Skorpió. Az elemzések szerint ennél össze nem illőbb pár nem is létezik, ennek ellenére 22 éve vagyunk együtt. A gyerekeink Bak, Bika és Oroszlán. Öt erőszakos jegyű együtt... Akik ismernek minket, mind azt kérdezik, mitől vagyunk ilyen irigylésre méltóan harmónikus család?

Aki tudja a választ, elárulhatná!

2008. márc. 16. 20:15

Vízöntő férfi- Oroszlán nő???

Köszike

15. f7bc159e64 (válaszként erre: 14. - Donyta)
2007. dec. 2. 16:26
Köszi szépen,azért annyira nem vészes az eggyütt élésünk mint azt írja a horoszkóp.De ez azért az én alkalmazkodásomnak köszönhető,nagyon kell bizony vigyáznom mert tényleg nem egyszerű kapcsolat de mellette igazi nőnek érzem megam lenyűgőz sokszor!
14. Donyta
2007. dec. 2. 11:03

VÍZÖNTŐ - RÁK:

A Vízöntő túlzottan társaságkedvelő a Rák számára. A Rák inkább otthonülő. A Vízöntő emellett költekező, amit a Rák értelmetlen pazarlásnak tart.. A Rák érzékenysége ellentétben áll a Vízöntő hideg gondolkodásával. Kapcsolatuk sok gonddal jár. A Rák hódító művészetének a Vízöntő nehezen tud ellenállni, akár még a házasságra is ráveheti. Valószínűleg azonban nem is olyan sokára külön szobában alszanak majd. A Vízöntőnek ugyanis sok minden más fontosabb, mint a szerelem.


E két jegy szülöttje valószínűleg jobban jár, ha inkább egy futó kaland keretében találkoznak össze. Ebben az esetben ugyanis együttléteik felfokozott érzelmi állapota magas izgalmi szinten tartható.

Ha azonban egy hosszú távú kapcsolat kialakulására törekszenek, akkor elég sok akadályba ütközhetnek. A legfontosabb talán az, hogy a Vízöntő túlságosan birtoklónak és uralkodónak találhatja a Rákot, utóbbi pedig túlzottan makacsnak és furcsának a Vízöntőt.

A közöttük lévő jelentős különbségek leküzdése érdekében a Ráknak sokkal nyitottabbnak kell lennie, a Vízöntőnek pedig egy időre fel kell adnia saját véleményét, és jobban odafigyelni a Rák elképzeléseire.

Bár nemi életük is kiszámíthatatlan, és eltérő a megszokottól mindkettőjük számára megfelel mindaddig, amíg biztosak abban, hogy rendben meg vannak egymással.


VÍZÖNTŐ nő - Független, szertelen:

Korunk igazi nőtípusa: az emancipált, önmagát fel- és megszabadított asszony.

Már megjelenésében is különbözik társaitól, érdekesen extravagánsan öltözik. Ő az, aki először tesz tollas kalapot a fejére, aki szívesen visel valamennyi ujján mutatós gyűrűket, hord szokatlan karpereceket. Soha nem ízléstelen, inkább meghökkentő választásában, de talán ez neki megengedhető. Elbűvölő, sudár, jó testfelépítésű, lába szép, hangja igen kellemes, szeme is szép. Mindig az élvonalban halad, egyaránt fogékony az újra, az eredetire pl. a divatban, a hajviselet tekintetében. Stb. Jövőjét egy pillanatig sem téveszti szem elől, egész gondolkodásmódját ez a szemlélet irányítja. Bájos, kedves és jószívű, rendkívül barátságos, ám ennek ellenére független lény. Álmodozó természete különleges és sajátos légkört kölcsönöz személyiségének.

Nem szívesen ül tétlenül otthonában, szüksége van rá, hogy munkájában kiélje magát, hogy hivatásában elérjen valamit. Legtöbbször ez sikerül is neki, szívesen vállal olyan állást, amelyben közszerepet vállalhat, másokért állhat ki, tevékenysége sokak számára lehet hasznos és fontos.

Érdekes izgalmas nő, aki általában annak is látszik, ami: önálló, eszes, bátor teremtés. Nem mutatja magát védtelennek, de nem is az, bár szívesen választ olyan partnert, aki őt társadalmi karrierjében segítheti. Szereti a kalandokat, a változatosságot, vonzza a férfiakat és rendkívül élvezi hódításait, sikereit.

Olykor tudatosan használja fel - céljai elérése érdekében - az erősebb nem képviselőit, hogy azután legyőzze őket. A rá jellemző bőkezűséggel osztogatott tanácsait többnyire érdemes megfogadni, mivel nagyon helytállóak. Tud szórakozni is, és inkább a férfiak, semmint a nők társasága vonzza. Ennek ellenére viszonylag későn megy férjhez. Hűséges házastárs, csak ritkán lép félre. Olykor ingerlékeny, kötekedő és költekező, általában azonban rokonszenves, szeretetreméltó, kellemes és hűséges társ.

Ha túlságosan erős partnert választ, nem biztos, hogy házassága tartós marad, mert elképzeléseiből nemigen enged. Meglehetősen konok és nem befolyásolható. Az engedékeny, simulékony asszony nem az ő szerepköre, ezt nem is vállalja.

A szerelemben sohasem lángoló, nem veszíti el fejét, és nem fojtja el személyiségét. A józan ész korlátlan uralmát bizonyítja rendkívüli műveltsége is, amely nem csupán kellemessé és nagyvilágivá, de igen érdekes beszélgetőpartnerré is teszi. Tele van ötlettel, eredetiséggel, ezért mellette az élet soha nem unalmas, egyhangú. Vele a házasság nem lesz rendhagyó. Amelyik partner nem akarja visszafogni, uralma alá hajtani - nos az jó társat talál benne.

Otthonát kellemesen, bár a közízléstől eltérően rendezi be, s nagy szabadságot enged gyermekeinek is, hiszen ez felel meg leginkább nevelési elveinek.

Olyan partner illik hozzá, aki elfogadja elveit. Tiszteli eszét, talpraesettségét, függetlenség igényét. Rendkívül jó szerelmi partner, mert tele van fantáziával, s nem szégyelli kimutatni, hogy szereti és igényli a szerelmet. Jó társsal harmonikus és izgalmas lesz hosszú éveken át szexuális kapcsolata.

Gyermekeit igen jól neveli, nagyfokú szabadságot biztosít számukra, megértéssel és szelídséggel övezi őket. Otthonát kiválóan megszervezi, a Vízöntőnek senki sem hányhatja szemére, hogy nem jó feleség, vagy nem jó háziasszony.



RÁK Férfi - A romantikus szerelmes:

Gyengéd, kedves és meglehetősen szentimentális. Választottja szívére, az érzelmeire hat. Gyakran szép férfi. Az átlagosnál magasabb, bőre világos, enyhén sápadt. Szenvedélyes, gyöngéd, családjának sokat ad önmagából, cserében viszont ő is elvárja ugyanezt, mivel az ilyenszerű kapcsolatot csakis a kölcsönösség alapján képzeli el. Kiszemeltje lelkét akarja elsősorban meghódítani, és nem a testét. Persze azt is, de majd később.

A Rák férfiak érzékenyebbek, lágyabbak, mint más csillagkép szülöttei, de ugyanakkor - legalább is kezdetben - sokkal zárkózottabbak, bizonytalanabbak. Jellemző rájuk némi lelki labilitás, amelyet csak nagy akaraterővel képesek legyőzni. Lelkiállapota sűrűn váltakozó és gyakran ellentétes szakaszon megy át (a holdfázisoknak megfelelően), néha hideg és józan, máskor meleg és érzelmes, állhatatlan és hűtlen, avagy következetes és odaadó stb. Vannak pillanatai, amikor nyugalmából kimozdíthatatlan, de valójában nem ez jellemzi őt, ám igen nagy a valószínűsége annak, hogy válsághelyzetben kijön a béketűréséből.

Igen elszánt, céljaihoz szívósan ragaszkodik. Nehéz meghátrálásra kényszeríteni. Főleg üzleti előmenetelét jellemzi, hogy akkor is előre megy, ha látszólag hátrál. Figyelem, ha hátrál is, ollójával előre csipked! Ha valamit pedig egyszer ollójába fogott, azt nem ereszti egykönnyen.

A Rák férfi romantikus alkat és gyakran szerelmes. Ilyenkor egész lényét átengedi e kellemes, bizsergető, különös érzésnek, s azonnal lírikussá válik. Kevés kivétellel erős késztetést éreznek, hogy álmaik asszonyához szerelmes sorokat írjanak, hogy levélben számoljanak be a kedvesnek csordultig telt szívük minden rezzenéséről, sőt még azon túl is.

A Rák férfi meglehetősen gyermekes és ha megszeret valakit, legszívesebben kisajátítaná. Azt akarja, hogy partnere minden idejét és gondolatát megossza vele. Vele különben sem unalmas az együttlét, mert figyelmes, kedves és szórakoztató partner. Jó, bár kisség ironikus a humora, de ez épp úgy irányulhat környezete, mint saját személye ellen.

Figyelmes társ, jó szexuális partner, de meglehetősen féltékeny. Ez a már említett belső bizonytalanságából is fakadhat: vajon mindent képes-e megadni partnerének, amit az csak kíván?

A Rák férfinek olyan partner kell, aki mindent kimondatlanul is megérez és megért. Aki hasonlóan romantikus, érzelmes lelkialkatú. Aki szívesen ül mellette egy kiskocsmában, egy hangulatos szórakozóhelyen, ahol gyertya lángja mellett ábrándozhatnak közös jövőjük képeiről.

Feleségének, élettársának, (hozzá hasonlóan) úgyszintén családszeretőnek kell lennie, járatosnak a háztartásban, anélkül azonban, hogy ezzel megfosztaná őt vezető szerepétől, amelyet magának tart fönn. S ha a partner kellően nőies, házias és jó otthont teremt kedvesének, férjének, akkor szerelmét, szeretetét hosszan bírhatja. A Rák úr általában kellemes, nagyvonalú gavallér. Igen jó apa, gyermekeire mindig büszke azoknak egy személyben nevelője és barátja.


>

Most olvastam, a kész lehozatalt. Tinendó készítette: OLVASS!!!

13. f7bc159e64 (válaszként erre: 11. - Donyta)
2007. dec. 2. 10:41
Szia,hu dehogy baj! És mit ír?
12. Donyta
2007. dec. 2. 09:30

Párhoroszkóp: vajon összeilletek a pároddal az asztrológia szerint? Párkapcsolat, szerelem, Asztrológia



itt keresd!!!!

11. Donyta
2007. dec. 2. 09:28
Helló, most itt van Tinendó és lekértem a nevedben a szerelmi horoszkópotokat, és a mienket is!! Remélem nem baj??
10. f7bc159e64 (válaszként erre: 9. - Donyta)
2007. dec. 1. 11:45
Élni fogok vele, és mégegyszer köszi.
2007. dec. 1. 11:41

Szia! Nincs mit, örülök, hogy segíthettem benne!!! Ha jobban átböngészed amiket leírtam, (asztrológia és ezotéria) sok mindent találhatsz még ott ami esetleg érdekelne!!! Kérj nyugodtan horoszkópos dolgokat, sok tanúlság van bennük!

További kellemes időtöltést. Szia Dony

8. f7bc159e64 (válaszként erre: 6. - Donyta)
2007. dec. 1. 11:36
EZT tök jó volt elolvasni,valóban nagy a szabadság igényem,bár néha kicsit korlátozni akarnak. Köszi. :)))
7. f7bc159e64 (válaszként erre: 5. - Donyta)
2007. dec. 1. 11:31
Köszi szépen,amit leírtál az szinte minden igaz rá.Nagyon rendi vagy hogy ezt nekem igy leírtad.Köszi,mégegyszer!
2007. dec. 1. 11:29

Vízöntő:

Az eredeti és toleráns barátnő vagy.


Szerelmi kapcsolataidnak kulcsszava a szabadság. Tele vagy ötlettel, eredetiséggel, ezért veled a kapcsolat soha nem lesz unalmas, egyhangú. Rendkívül nagy szabadságigényed van. Független természeted nem bírja elviselni a birtokló ragaszkodást, s mivel partnered számára meghagyjod azt a teret, ami engedi őt kibontakozni, cserébe te is elvárod, hogy hasonló tiszteletben tartsák térigényeidet. Veled élni csillogó és izgalmas. Mersz más lenni, mint az átlag, így a párkapcsolat veled szikrázóan vidám és lendületes együttlét. Aki összeáll veled, az legyen minél kiegyensúlyozottabb, rugalmasabb és türelmesebb, mert csak így bírja elviselni hirtelenségedet, szüntelen variálási vágyadat és újabbnál újabb meglepetéseidet. A megrögzült szokás és az egyhangú hétköznapiság nem szerepel a szótáradban. Egy kapcsolatban az a legfontosabb számodra, hogy az az önkéntességben és az egyenjogúságon alapuljon. Nem szereted, ha fojtogatva érzed magadat egy kapcsolat miatt. De néha meglehetősen hűvös és érzelmileg távolságtartó viselkedést mutatsz, ami miatt könnyen elidegenítheted partneredet.


2007:

Nagyon eseménydús időszak jön, szerelmi életed fellendül, s alapjaiban változik meg.


Szeretnéd a kapcsolatodat magad irányítani, és komolyabb vizekre evezni. Viszont nem bízol eléggé a partneredben, így ez a dolog feleslegesen komplikálttá válhat, ne bonyolítsd től a dolgokat!. Január 19. és Július 16. között az egyetértés köztetek rendben lesz, kapcsolatotok harmonizálódik. Óvatosan viselkedj az őszi időszakban, különben könnyen elvesztheted partneredet. Aki kapcsolatban él, annak a február, a május és a december a kedvező időszak.


Fontos feladatod: Mutasd ki valódi érzéseidet, s a romantikus álmoldozások helyett inkább a realitások talaján keresd lehetőségeidet.

2007. dec. 1. 11:27

Párod:

Rák:

A rák a vízjegyek közé tartozik, így életében az érzelmek játszanak központi szerepet. Olyan akár egy valódi költő, romantikus, családszerető, s nem egyszer verssel lepi meg kedvesét. Visszahúzódó, olykor gyermekien naiv. Sok barátja van, de igazán csak családja előtt tud megnyílni. Ragaszkodása nem csak kapcsolataiban, de tárgyaihoz való viszonyában is megjelenik. A szerelmes rák akár a csillagokat is lehozná kedvesének az égről. Mivel rendkívül érzelmes, szüksége van arra, hogy meghallgassák. Érzékeny lelkű, ezért könnyű megbántani. Párjáért már-már túlzottan aggódik, naponta akár ezerszer is felhívja, hogy nem történt-e valami.

4. f7bc159e64 (válaszként erre: 3. - Donyta)
2007. dec. 1. 11:24
Köszi szépen!:)
2007. dec. 1. 11:09
Előkerestem neked a szerelmi horoszkópot. Ott megkérdezheted, vagy megnézheted ki kivel illik össze. (Asztrologia/ Ezotéria)
2007. dec. 1. 10:43
Van több fórumtéma is ilyen párhoroszkópokra itt a hoxán. ertesd meg és ird be a dátumokat, megkapod a választ rá...
2007. dec. 1. 10:26
Annyi félét ilvastam már egy ilyen kapcsolatról,van hogy azt írja tökéletesen kiegészitik egymást,na meg olvastam azt is hogy nem sok sót esznek meg eggyütt. Én nagyon hiszek ezekben az ezoterikus dolgokban és érdekel is,de néha az egyik üti a másikat.Tudom hogy nem kell mindent szó szerint érteni,de engem érdelelne hogy aki egy kicsit is ért hozzá hogy látja,látjátok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook