Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek egy vízőntő nő és egy rák férfi összeillenek? fórum

Szerintetek egy vízőntő nő és egy rák férfi összeillenek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
57. Cuczy (válaszként erre: 56. - F4ca57e54f)
2008. okt. 13. 14:08

Szia!

A hugoméknál nincs még gyerek, mert egyetem elvégzése volt elsőrendű számára. Most éppen építkeznek, úgyhogy jövőre talán házasság, aztán meg jöhetnek a kislurkók... :)


Viszont amit a bika ismerősödről írsz, az elég furi. Nem derül ki, együtt éltetek-e, vagy csak jártatok...

De ha jól értem nem vonzódtál hozzá, nem voltál szerelmes. Így még érthetőbb,hogy miért is nem bírtad elviselni.

Nyilván más lett volna, ha részedről is több van, mint csupán barátság.

Hasonlókat egyébként én egy skorpió pasival tapasztaltam: még akkor is 10 körömmel kapart utánam, mikor már századszor elmondtam, hogy nem akarom folytatni...

De ez egyáltalán nem jellemző a mostani rák/bika páromra.

Egyszer kaptunk össze nagyon csúnyán, mondtam neki, hogy pakoljon. Tárgyilagosan tudomásul vette, összepakolt és 1 napon belül elköltözött.

A barátaink fogtak össze, hogy kibéküljünk.

Sikeresen :)

Azóta nagyon tisztelettudóan "veszekszünk" :)

2008. okt. 12. 20:40

Azért annyiban függ, hogy ami rá jellemző, azt én nem bírom elviselni. Például egy ismerősöm bika. Ő többet érez már több, mint két éve. Eleinte barátság volt, de már akkor túl ragaszkodó volt. Sok csúnya dolog után, még mindig b@szogat valamivel, és egyszerűen nem hagy nyugton. Na ezért kerülöm a bikákat minden téren. Túl ragaszkodók. Még ahhoz is, ami soha nem lesz az övék. :)


Az nem semmi, ha 8 éve együtt vannak. Ott még nincs házasság vagy baba? :)

55. Cuczy (válaszként erre: 51. - F4ca57e54f)
2008. okt. 12. 18:19

Anyám is vízjegy (skorpió), és a második férje ismét rák. 28 éve házasok...

A mostani párom is rák (bika asc.), és karácsonykor leszünk négy évesek. Első pillanattól együtt élünk, most költözünk kertesházba, jövőre baby-projekt.

Remélem sikerül úgy alakítanunk az életünket, hogy ne legyen válás belőle. :)

Az egyik hugom is vízöntő, rák pasija van. 8 éve.

Szóval mindenre van ellenpélda.

Szerintem nem a csillagjegytől függ, hogy az ember hogyan utáltatja meg magát :)

2008. okt. 12. 18:02
Nem bírnak elviselni minket vízöntőket, és lelépnek? Mintha másnál is olvastam volna ugyanezt.
53. petka
2008. okt. 12. 18:01
Attól függ milyen távra tervezel :)) Rövid távon oké lehet, hosszú távon egy Rák nem képes követni a "szálldogáló" Vízöntőt. Én Vízöntő nő vagyok, volt Rák barátom, de nem is tartott sokáig.
2008. okt. 12. 18:00
Én Vízöntő vagyok, és az előző pasim Rák jegyben született. 3 hónapig tartott a kapcsolatunk, minden a legnagyobb rendben volt, boldogok voltunk, és nagyon szerelmesek. Rengeteg mindenen mentünk át együtt, elég mozgalmas volt az életem abban a 3 hónapban (pozitív értelemben). Aztán egyszer csak puff, szakított velem, egyik napról a másikra, minden magyarázat nélkül. Ennek már több, mint 4 éve. Azóta sem tudom az okát, de már nem is érdekel, 4 éve boldog párkapcsolatom van egy Mérleggel. De hogy Ti hogy fogtok kijönni egymással, az a Ti sorsotok. Nekünk nem jött össze (de nem is bánom, most nagyon boldog vagyok!).
51. f4ca57e54f (válaszként erre: 42. - Cuczy)
2008. okt. 12. 17:58
Igen, tényleg, ebben igazad van. Az én szüleim is mindketten rákok. És anyunak is oka volt a válásra. :S
50. f4ca57e54f (válaszként erre: 43. - Monesz89)
2008. okt. 12. 17:56
Az egy másik topic. :)) Úgy értem, ha másik fórumon keresel az oldalon ott biztosabb a válasz. :-)
49. 274c9996b8 (válaszként erre: 48. - 70feba11fd)
2008. okt. 12. 14:47

Azert ez nagyon NAGY szo , mert a RAK nem valos falyta !

De , hat ez a parositas nem a legjobb ! ? A RAK guzsba köt a szeretetevel,gondoskodasaval ami kb az agyara megy a szabaduszo vizöntönek.

2008. okt. 12. 11:52

Sziasztok!


Én vízöntő vagyok, a párom rák, a jellemzésből majdnem minden illik ránk! 6 éves házasok lettünk volna idén, de elhagyott minket!

47. Cuczy (válaszként erre: 44. - Elvira1)
2008. okt. 11. 20:28

Ja!

Amúgy "dupla" vízöntő vagyok. Sem a múltbéli, sem a jelenlegi párkapcsolatomban nem "pillangóskodom egyik virágról a másikra"..., soha nem is éreztem rá késztetést.

A suli, a meló az már más tészta :)

Ismerek jópár vízöntő pasit, és náluk is elég vegyes. Van aki totál monogám, pedig ikrek az asc., és van olyan is, aki oroszlán asc. és ő is csak akkor csajozik ezerrel, ha nincs komoly kapcsolata...

Persze ellenpéldát is tudok felhozni, olyan vízöntőt, aki a felesége mellet végig csajozta (még az útszéli fizetőseket is!...) a fél életét, de el nem hagyná a családját, gyerekeit...


Az általánosítás félrevezet. Ez jóra vezet?

46. petka (válaszként erre: 43. - Monesz89)
2008. okt. 11. 20:09
Nagyon!!! legalábbis nálunk jól működik.
45. Cuczy (válaszként erre: 44. - Elvira1)
2008. okt. 11. 20:05

Bocsi Elvira ellent kell mondjak. Ezen a topikon, itt pont arról van szó, hogy mi vízöntők mennyire működőképes kapcsolatban élünk rákokkal.

Amúgy volt vízöntő pasim, és a kezdeti szimpátián, és vonzalmon kívül nem nagyon működött hosszútávon. Pedig többször megkíséreltünk párkapcsolatot kialakítani. (Pedig még az aljegyeink is összeillettek, az asztrológia szerint...)

2008. okt. 11. 19:53
Sehogyan sem. A vizonto legi jel,a rak pedig vizi.A vizontohoz az ikrek, a merleg illik valamint a vizonto.Estleg ha az aljegy megegyezik akkor valami kozos is lehet bennuk. A rak folyton egy lepest elore kettot pedig hatra halad.Igen idegesito a legi jelek szamara.A vizonto,legies,olyamn mint egy pillango,egyik viragrol a masikra,ezt a rak nem turne.
2008. okt. 11. 19:52
És a vizőntő a vizőntővel??
42. Cuczy (válaszként erre: 41. - F4ca57e54f)
2008. okt. 11. 19:48

Szia tejben-vajban!

Azért nem általánosítanám, hogy "a rákok rendes pasik (kiállnak a gyengébbekért)".

Anyám nem véletlenül vált el apámtól (aki rák). Anno terhesen meghalt anyuban az öcsém, mert a fater annyira felzaklatta (és nem a nyugodtságával), sőt még kezet is emelt rá. Terhesen.

Anyám is majdnem meghalt, de egy orosz dokinőnek hála sikerült megmenteni az életét. Miután kijött a kórházból, egyenesen az ügyvédhez ment, beadni a válópert. Apám 3 évig amivel csak lehetett, mindennel befeketítette anyámat, csak hogy bosszantsa, vagy engem elvegyen tőle. Nagy nehezen elváltak, de még utána is zaklatta anyámat. Külföldre költöztünk, csak hogy megszabaduljunk tőle.

Bocs, h ennyit írtam, de sajnos nem minden rák-pasi jó.

2008. okt. 11. 16:06

Egyébként, ha már az asztrológiánál tartunk..van egy rák ismerősöm, több, mint két éve ismerem. És olyan, mintha már nagyon régóta ismerném. Ahogy a szemébe nézek, valami megfog.Karmikus kapcsolatok?:)

Mint pasi nem jön be, ráadásul házas is. De a rák férfiak nagyon rendes pasik. Kiállnak a gyengébbért!

2008. okt. 11. 15:49
Vízöntő nő vagyok, és szerintem nincs gond a rák férfiakkal. :) Szerintem a rákok nyugisak. Nem veszekednek, és nagyon tudnak szeretni. De ezt konkrétan nem tudom saját tapasztalatból mondani, mert rák párom még nem volt. De, mint a rák férfi ismerőseimről szólván...:)
39. Cuczy (válaszként erre: 38. - Wicska)
2008. okt. 11. 00:29

Nahát... :)

Akár rák-vízöntő klubot szervezhetnétek...:)

Nekem a rák-faterjaim szintén cukrosak, de náluk csak idős korukra jött ki.

Nálam rendben van a vércukor, de az "agybajcukor" az elég könnyen felmegy :)

Ha érted, hogy mire gondolok :)

38. wicska
2008. okt. 11. 00:21
Az a furcsaság nálam hogy párom nevőapja aki vízöntő, vele nagyon jól kijövök, és még egy mind a ketten cukrosok vagyunk (de szerintem ez nem kapcsolódik az asztrológiához, ez csak puszta véletlen)! Viszont mentalitásban különbözünk, én olyan vagyok aki nem igazán törődik bele dolgokba, viszont apósom szó nélkül tűr dolgokat.
37. Cuczy
2008. okt. 11. 00:10

Na jó, talán némi közös van mind a 4 rák-fiúban:

családcentrikusak és a kor előrehaladtával otthonülősek :)

36. Cuczy
2008. okt. 11. 00:07

Megint egy érdekes furaság...

Az én Faterom is rák. Sőt a nevelőapám is rák.

A hugom is vízöntő, és az ő vőlegénye is rák...

Viszont a gondolkodásuk, érdeklődési körük olyan messze van egymástól,mint ide a .... sarkcsillag....

35. wicska (válaszként erre: 30. - Cuczy)
2008. okt. 9. 21:33

Nálunk Én vagyok a vízöntő. Párom rák, de volt lehetőségem megfigyelni más rákot, mivel apukám is az. És ahogy olvastam rá is rá illik leírás, sőtt nagyon is hasonlítanak egymásra gondolkodásban.

Az aszcendesem pedig nyilas, nem tudom hogy ez igazán mit jelent,csak azt tudom hogy a születés időpontjából állapítják meg (óra, perc).

34. Cuczy
2008. okt. 9. 18:56

Én se nagyon értek a témához, csak volt egy időszakom amikor elkezdtem utána olvasgatni. Akkor jöttek a barátnőim, és egyik asztrológust ajánlották a másik után (persze mindegyik a legjobb).

És akkor jött nekem az ötlet, hogy letesztelem mindet. Volt közöttük olyan is, aki országos hírű, sőt tanít is. Ő se találta el.

Viszont voltam látóknál is. Velük kapcsolatban is elég vegyes a tapasztalatom.

Van amibe beletrafálnak, és valamiben totál mellé.

Egyébként az egyik megmondta előre, hogy "jön egy magas, barna hajú, barna szemű az életembe.."

Ez kb. 3-4 héttel a párom megismerése előtt volt, és akkor még egy másik pasi érdekelt (emiatt mentem a látóhoz).

Nem is engedtem, hogy bővebben kifejtse, annyira nem érdekelt. (Soha nem volt zsánerem a barna haj + barna szem kombináció)

Már javában jártunk a párommal (kb. 2-3 hét), amikor egyszer csak bekattant, amit a nő mondott 2 hónappal azelőtt...

Tátva maradt a szám... :)

Szóval tényleg furi.

33. d550c57e19 (válaszként erre: 32. - Cuczy)
2008. okt. 9. 16:26
Így van.De az asztrológusokról annyit, hogy az esküvőnkre kaptunk horoszkópot(olyan fejenként 30 oldal + párhoroszkóp kb 40), elkezdtem olvasni már, de nem értek annyira a témához, és kicsit "sok" nekem, de úgy kaptuk meg hogy "Rég csináltak ilyen horoszkópot, ahol a két ember ennyire összeillik". Akkor most tényleg minek hiszünk?:)
32. Cuczy (válaszként erre: 31. - D550c57e19)
2008. okt. 9. 16:07

Szia!


Igen én is hasonlókat tapasztalok. Teljesen jól elvagyunk mi is. Pedig ez a kombináció az asztrológusok szerint nem éppen "ideális".

Úgyhogy álljunk mi itt élő példa képen azok számára, akik többet adnak mások hiedelmeire... :)

2008. okt. 9. 15:48

Sziasztok!

Én vízöntő vagyok, a férjrm rák ,imádjuk egymást, semmi ellentét/nézeteltérés/birtoklási vágy-túltengés! 2 éve egy hangos szó nem volt!Szóval ha engem kérdezel, a legjobb párosítás!!!:)

30. Cuczy (válaszként erre: 29. - Wicska)
2008. okt. 9. 15:03

Szia wicska!


Én sem kaptam még szerelmes levelet a páromtól (mondjuk más pasitól sem :)

Viszont mivel nem igazán vagyok romantikázós, így nem is érdekel. Sztem a tettek számítanak.

Nálatok te vagy a vízöntő?

Az asztrológiával azonban fenntartásaim vannak.

Gondolom jó pár száz (vagy akár néhány ezer év?) megfigyelésein alapul (mire "katalogizálták"), jó sok ember viselkedését megfigyelték...

De azért nem misztifikálom túl.

Sőt!

6 különböző asztrológussal csináltattam meg az elmúlt 10 évben a képletemet. Mindnek azt mondtam, hogy nem tudom a pontos szül.időpontomat.

Szerinted ugyanazt az aszcendest rendelték hozzá?

29. wicska
2008. okt. 7. 22:29

Ami ide le van írva a vízöntő-rák kapcsolatról az teljesen igaz, nálunk pont így van, na jó kivéve azt hogy még nem kaptam szerelmes levelet tőle!

Még a jegyek leírása is stimmel!

Kezdek hinni ebben az egész asztrológia dologban.

Tök jó...

28. Cuczy
2008. okt. 7. 19:21

Sziasztok!

Él még ez a fórum?

Én dupla vízöntő vagyok, a párom pedig rák/bika, és totál jól elvagyunk. Karácsonykor leszünk 4 évesek!

Csak így tovább... :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook