Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek egy vízőntő nő és egy rák férfi összeillenek? fórum

Szerintetek egy vízőntő nő és egy rák férfi összeillenek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
87. 6532c775dd (válaszként erre: 86. - F8db0709b8)
2009. nov. 28. 18:28
Hehe ügyes :P
2009. nov. 26. 07:22
Nálunk én vagyok rák,párom vizöntő,de jól kijövünk:)Munkamegosztással,kis noszogatással,néha áldurcival bármire rá tudom venni:)
2009. jan. 27. 14:35
nem tudom
84. 274c9996b8 (válaszként erre: 80. - Kalmár Edit)
2009. jan. 27. 14:34

Az elsö 2-mondatoddal egyet ertek !

Viszont sem a vizöntö sem a többi levegö jegy NEM el meg a jeghatan !(a jeghatan ezek ehenhalnak!)

Igenis visszariad(-nak!) minden "piszkos!" munkatol , de mindeg van valaki aki ezeket a nehez munkakat elvegzi helyettuk pl 1-rak , vagy a tuzjegyek valmelyike , mert ezek tenyleg nem riadnak vissza SEMMITÖL.

83. 274c9996b8 (válaszként erre: 81. - Betty's)
2009. jan. 27. 14:29

hm ? !

Az en edesapam is ilyen volt.

2009. jan. 27. 12:43

sziasztok!

Én vízöntő vagyok a párom pedig rák.9éve vagyunk együtt,boldog párkapcsolatban és most született meg a második kisfiúnk.Ennyi év alatt még egy nagyobb veszekedésünk sem volt,annyira nyugodt a párom,még nem tudtam felidegesíteni:-)))

81. Betty's (válaszként erre: 79. - 274c9996b8)
2008. okt. 25. 20:53
Szia! Nem is tudom mit füzzek ehhez hozzá! Sajna semmit sem tudok,teljesen egyetértek Veled,én ILYEN vagyok abszolut,amilyennek jellemeztél! Gratulálok hozzá :-))
80. Kalmár Edit (válaszként erre: 78. - Erikpipi)
2008. okt. 24. 23:41
Pedig igaz! A vízöntő szereti elkölteni a pénzt, igaz meg is keresi. A jéghátán is megél, nem riad vissza semmilyen munkától.
79. 274c9996b8 (válaszként erre: 77. - Betty's)
2008. okt. 24. 20:07
Igen ilyen a RAK jegy alltalanossagban ! Szivessebben begyujt , mint kiad ! Es nagyon szeret dolgozni , penzt keresni , amihez hozzafog kb azonnal amint rajön a penz ertekere ! Es , hat mindeg van penze a rokonai ezt tudjak es elöszeretettel csungenek rajta es keregetnek.S mivel a RAK is nagyon csaladcentrikus , nem tudja megtagadni a buksza kinyitasat.
78. erikpipi (válaszként erre: 75. - Kalmár Edit)
2008. okt. 24. 20:07

Pedig a vízöntők nem ilyenek. NA ennyit ér a horoszkóp:)))

Én meg rák vagyok.....

77. Betty's (válaszként erre: 73. - Cuczy)
2008. okt. 24. 19:53
Szia! Én rák vagyok,de nem olyan,mint a párod.Én 2x is meggondolom,hogy mire adom ki a pénzt és még takarékos is vagyok :-))
76. 274c9996b8 (válaszként erre: 75. - Kalmár Edit)
2008. okt. 24. 17:54
kb , ja :)
75. Kalmár Edit (válaszként erre: 74. - 274c9996b8)
2008. okt. 24. 17:46
Én tiszta vízöntő vagyok. A párom szeretné megfogni a pénzt, de mivel én ott vagyok mellette ez nem nagyon sikerül Neki. Amit a fejembe veszek, azt véghez is viszem. Ez nálunk 100%-os:)
74. 274c9996b8 (válaszként erre: 73. - Cuczy)
2008. okt. 22. 11:06

Semmi nem 100%-os !

Amit en irtam az alltalanos Linda Goodman amerikai asztrologus könyveiböl idezve ! Raadasul van 2-db vizöntö gyermekem es rajuk pontossan illik a penzszoras mestersege .... DDD

Aztan 1-rak apuka aki RAK modjara halmozta a penzt ! De , nincs 2-jegy ami teljessen megegyezne ! Ha 1-rak szorja a penzt , ott erdekes lehet az acendens ? ! Mert 1-atlag rak , semmi szin alatt nem szorja a penzt.

73. Cuczy (válaszként erre: 72. - 274c9996b8)
2008. okt. 21. 23:19

A vízöntő nem látja értelmét a pénzhalmozásnak???

Dupla vízöntő vagyok.

Ha csak tudom, halmozom - (halmoznám... :)

A párom rák. Na ő aztán csak addig halmozza, amíg a ki nem nézett cuccra össze jön neki, aztán baktat is megvenni... Addig tartott a halmozás nála.

Ne haragudj, de ez megint egy olyan közhely, általánosítás, aminek ha egyszer valaki komolyan neki állna kinyomozni...

A bankok csak be kéne vezessék a számlanyitásnál-, v szla.vezetésnél a szül.hónap/nap megadását.

Egyből kiderülne!

Vagy indíts szavazást név nélkül.

72. 274c9996b8 (válaszként erre: 71. - Kalmár Edit)
2008. okt. 21. 15:24

Igen a vizöntö nem latja ertelmet a penzhalmozasnak ! De , meg is tudja keresni !

A rak viszont nem szereti kiadni a penzt , ha mar egyszer nala van.....DDD

2008. okt. 20. 17:17
Én vízöntő vagyok a párom rák, teljesen illik a leírás. Annyiban változik viszont, hogy én érzelmekben gazdagabb vagyok, mint Ő. Szeretek jobban költekezni, Ő viszont nem, s ebből vannak a konfliktusok, ami át megy időnként veszekedésbe.
70. c4f059c04b (válaszként erre: 69. - Cuczy)
2008. okt. 19. 19:02
Teljesen egyetértek azzal amit írtál. Szerintem sem lehet embereket tipizálni a jegyük alapján. Van egy lap a neten- Az asztrológia tudományos vizsgálata-. Több ezer válási statisztika alapján megállapították, hogy az összeillő jegyűek ugyanolyan gyakran válnak el, mint a nemillönek írt jegyű párok. Akik vakon bíznak ebben, bizony keserves pofáraesésekben lehet részük.
69. Cuczy (válaszként erre: 62. - 852308703c)
2008. okt. 19. 18:25

Maximálisan egyetértek veled.

Évekig teljesen odavoltam az asztrológiáért. Még egy-két tanfolyamra is elmentem. De aztán maga az Élet cáfolt rá. A legjobb barátnőm vízöntő volt, egyre több problémánk volt, végül eltávolodtunk egymástól. Volt pár levegőjegyű udvarlóm, akikkel elsőre tök jól megértettük magunkat, de csak felszínesen, mint utóbb kiderült. Teljesen kimaradtak az életemből. Ikrekkel szintén hasonló a tapasztalatom: csak felszínesen működik.

Viszont akikben nem csalódtam: bika-barátnők, bakok, szüzek, és legfőképp a párom, aki rák. (Én dupla vízöntő vagyok.)

Szerintem amúgy meg a 12 jegy olyan, mint a modern pszichológiában az 5 személyiségtípus. Nyilván réges régi megfigyeléseken alapul, nyilván nem véletlenül, de agyonmisztifikálni szerintem badarság. És ráadásul saját magunkat vezetnénk félre.

68. f4ca57e54f (válaszként erre: 64. - Zsuzsa88)
2008. okt. 19. 09:33
Én azon szoktam jót nevetni, mikor látom, hogy egymástól "lopkodják el" a napi horoszkópot. Van amikor 1-2 szót meg is változtatnak, de mikor teljesen ugyanaz...:D nekem a kedvencem a Sikk.hu és az Astronet. Főként az Astroneten írtak már olyat, amin nekem kerekedett ki a szemem. :P
2008. okt. 19. 09:29

Amúgy:

Az egyik barátom/rokonom rák, és tegnap megtudtam, hogy a barátnője vízöntő. Már egy éve együtt vannak, és még nem volt semmi komolyabb konfliktus közöttük. Azt mondják teljes az összhang. :)

2008. okt. 18. 20:37
Azt a bizonyosat valószínűleg tudják illeszteni.
65. 274c9996b8 (válaszként erre: 64. - Zsuzsa88)
2008. okt. 18. 20:25
Igen ez igy van , plane ha , belegondolunk hogy az asztrologia regebbi mint a keresztenyseg ! A mi nagy Jokaink is nagyon erdeklödött es hitt is az asztrologiaban.... DDD
64. Zsuzsa88 (válaszként erre: 63. - F4ca57e54f)
2008. okt. 18. 18:34
Egyetértek az utolsó mondattal. Soha az életben nem bújtam úgy horoszkópot, hogy jaj, most majd rámtalál a szerelem, vagy jaj ne, el fogok veszíteni valakit az életemből. Néha beleolvasgattam, mit írnak a Csillagok, jót mosolyogtam, ennyi. Aztán a kezembe került egy papír, amelyen a 12 csillagjegy jellemzói voltak leírva. Mikor elolvastam a Vízöntő jellemzését, magamra ismertem. Akkor elolvastam a családtagjaim csillagjegyének jellemzéseit is, majd a közeli ismerősökét, és csak olvastam, hatalmas kikerekedett szemekkel, és nem akartam hinni annak, amit olvastam. Valami csak lehet a jellemzésekben, ha annyi emberre igaz volt, amit írtak... Azóta azért sűrűbben olvasok horoszkópot :)
63. f4ca57e54f (válaszként erre: 62. - 852308703c)
2008. okt. 15. 21:47
Ebben igazad van. :) Azzal mondjuk én is úgy vagyok, hogy a horoszkópozásnak is határa van. Nem e szerint kell élnünk az életünket. De szerintem kevés ember hisz benne, hogy tényleg van valami alapja ezeknek a dolgoknak. A jellemzések, néhány horoszkóp szerintem igenis bejön! :)
2008. okt. 15. 21:29
szerintem a horoszkop annyira nem szamit...ismerek en iker-iker kapcsolatot...szuz-merleg, szuz-nyilas kapcsolatokat amik a horoszkopok ellenere jooooool mukodnek...nem lehetunk csak 12 felek..amikre sablon szeruen ra lehet huzni hogy mukodik vagy sem...PERSZE HOGY MUKODIK,...MINDEN MUKODIK HA AKARJUK...ES MINDKETTEN TESZUNK ERTE HOGY MUKODJON...;)
61. 274c9996b8 (válaszként erre: 60. - Zsuzsa88)
2008. okt. 15. 18:50

Ez termeszetes ezekkel a jegyekkel vagy kb 1-szinvonalon ! Meg a tuzjegyek is ide tartoznak.

A többi jegy a földi es a viz jegyek , negativ ,nehez jegyek ezert nehezebb veluk , neked aki pozitiv , derus jegy !

2008. okt. 15. 17:12
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én úgy vettem észre, hogy sokkal jobban kijövök a levegő-jegyűekkel (én is az vagyok). Én Vízöntő vagyok, a párom Mérleg, a legjobb barátom Ikrek. Meg az egyik legjobb barátnőm szintén Vízöntő. Nem tudom, valahogy velük jövök ki a legjobban... Szerintetek van benne valami?
59. Cuczy (válaszként erre: 58. - F4ca57e54f)
2008. okt. 14. 17:22

Húúú! Ez azért durva, hogy ilyen szintem bekavar még mindig. Nem lehet hogy az ő csillagjegye az "értetlen" ? :)))

Esetleg kombinálva "mániákus" aszcendensel? :)

Sajnálom, hogy ilyenbe futottál bele. Nem tudod sehogy sem kiiktatni?

A páromnál nem tudom eldönteni mi dominál jobban (a rák v a bika), de állítólag 26-35 tájékán elkezd az asc dominálni.

Majd lassan kiderül mert már 33 :)

58. f4ca57e54f (válaszként erre: 57. - Cuczy)
2008. okt. 13. 15:22

Ő egy középiskolában megismert osztálytársam. Nekem nem jön be. De ő mindig úgy viselkedett, mint aki nem rólam beszél, nem irántam érez így. Aztán voltak nagyon csúnya dolgok az évek alatt. Mindenki tudja, hogy hiába is leplezné... Mellesleg, ha már pár éve ismerjük egymást, és még mindig nem akarok tőle semmit, nem lehet, hogy tényleg nem érdekel?:))) Na mindegy, pasik...:D

Félre ne értsd, nem önteltségből mondom, csak ismerem a srácot. :( Voltak már álmatlan éjszakáim miatta. Nem rég megint csúnyán bekavart az életembe, csak mert nem foglalkozom vele...


Szerintem a párodra a "rákság" jobban jellemző, mint a "bikaság". :)) Az aszcendens szerintem nem ugyanaz, mint a csillagjegy.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook