Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek egy széles csípővel rendelkező lány ronda farmer miniszoknyában? Felejtsük el? fórum

Szerintetek egy széles csípővel rendelkező lány ronda farmer miniszoknyában? Felejtsük el? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. febr. 15. 19:37
Szia!Azt felejtsd el hogy "ronda".Biztosan csinos lehet valaki ilyen adottságokkal is!Bátran vedd föl amiben jól érzed magad!
30. ittmost (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2013. febr. 15. 17:01
ne legyen extramini,mert az röhejes,de mondjuk combközépig érő simán.
2013. febr. 15. 16:59
hát bizony minit nre,de kicsit hosszabbat szerintem lehet!
28. 2dfcd669cb (válaszként erre: 21. - Kolkhisz)
2010. nov. 12. 06:16

Dehogy vagy kicsi! Akkor és a 162 magasságommal? és én sem érzem kicsinek magam. Legalább annyi kisebb lány van, mint amennyi magasabb, ezt figyeltem meg, s a tornasorban is mindig középen álltam, anno a suliban.

Nekem is széles a csípőm, és nagyon jól áll a mini. Az, hogy mekkora a hossz, egyenes, vagy bővülő, az már egyéni dolog. Nekem a kicsit bővülő fazon áll jól, kis rakásokkal, vagy fodrokkal, és combközépig érő. A hosszabb már előnytelen. De ezt próbálgatni kell, mert mindenkinek más az előnyös, még 3 cm is számít. Ezt egy stylist-től tudom.

Csak hajrá!!!:)))

27. t.Ili
2010. júl. 8. 21:56

Én nyáron mindig minibe vagyok.

A szűk, vagy az alul hirtelen bővülő (harang alakú) az előnyös nekem.Ez keskenyíti a csípőt.

Viszont ha alul szűk,akkor felülre laza,vagy kicsit bővebb kell.(esetleg a harang alakú felső).

De ezeket nagyon jól lehet kombinálni.Sőt még a pocit is jól fedi.

2010. júl. 8. 17:50

Tök egyformák a méreteink:-) Nekem a trapéz alakú (nem tudom divatos-e most)a kedvencem. Évek óta hordom. Optikailag kicsinyíti a csípőt. Szűk felsővel nagyon csinos.

A miniszoknyát szerintem egyedül az előnytelen lábforma vagy a túlsúly ront el.

Találd meg azt a fazont, ami előnyös neked.

2010. júl. 8. 17:28
Most én is farmer szoknyára ványok. Már kb. 6-7 éve nem volt rajtam szoknya. 167 cm és 86,5 kg vagyok. Nem mini szoknyát akarok!! Olyan térdig érőt, térd feletit.
24. 2df0604b89 (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 7. 08:00

Szerintem meg nyugodtan felveheted:)

Ha te jól érzed magadat benne,akkor kit érdekel h mit szól a környezeted?

Ne hagyd h lelombozzanak,senki sem tökéletes és ne rejtegesd magadat:)

Ha farmer minire vágysz,hát vedd fel!!

23. Nkriszti (válaszként erre: 21. - Kolkhisz)
2010. júl. 7. 00:57

Hát én nem tudom, én 163 cm vagyok, 60 kg és nem érzem magam se alacsonynak, se kövérnek. Az meg, hogy most mi a trendi (20 kg vasággyal), nem igazán érdekel.

A 167 cm magasság pont hogy jó, miért kellene 170-180 cm-nek lenni, szerintem az már modell kategória, az átlag magyar nő 160-165 cm között van.

Nyugodtan vedd fel azt a miniszoknyát!

Csak tényleg jó fazont kell választanod!

2010. júl. 7. 00:00
Én is 167 vagyok, nekem néha kicsit magas.
2010. júl. 6. 21:06

Az viszont meglep, hogy sokan írjátok, hogy kicsi vagyok (167 cm).


Szerintem nem kicsi, nagyon sok nőtől vagyok magasabb. 180 cm nem lennék, nekem az már férfias magasság. Szerintem ez szép magasság, elégedett vagyok vele.

2010. júl. 6. 20:58

Köszi szépen, aranyosak vagytok nagyon.


Olyan 102 cm körüli.

19. szisi
2010. júl. 6. 19:37

Nem ronda.

Egyébként szerintem mindenki viselje azt, ami tetszik neki, és amiben jól érzi magát.

Ha ez az álom-ruhadarabod, és úgy érzed, hogy nem "TE" vagy nélküle, akkor én nem haboznék a helyedben: szaladnék a pénztárcám kíséretében a kiszemelt üzletbe! :o)

Mellesleg: szerintem ilyen paraméterekkel minden jól áll!

LÉGY ÖNMAGAD!!!

18. caffi (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 16:56

Szia!

Szerintem próbáld fel még egyszer....és ha tetszik vedd meg....én most nem adnék a barátnők véleményére!

Vaaaagy felpróbálod....egy gyors telcsis kép....felrakod ide az adatlapodra...és mi majd meg mondjuk a frankot?!....és vissza mész megvenni:)

17. emagdi (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 09:36

két eset lehetséges:


1. tojsz rá ki mit gondol, vagy hogy mennyire előnyös, és felveszed.


2. ha nem tudod figyelmen kívül hagyni mások véleményét arról, hogy nézel ki, választasz valami olyat, ami előnyösebb a magasságodhoz és az alkatodhoz

16. Tina87
2010. júl. 6. 09:32

Én 172 cm és 65 kg vagyok, szülte megy kislányt, széles a csípőm és felveszem a szoknyát :))

Mert az a lényeg Te hogy érzed magad benne, ha nagyon látszik rajtad hogy zavarban vagy amikor felveszd akkor tényleg nem fogják mások úgy látni, hogy jól áll, mert látszik, hogy feszengsz benne; viszont ha kihúzod magad és látszik az önbizalmad, hogy milyen jól érzed magad a bőrödben, akkor mindenki utánnad fordul majd :))) ilyen méretekkel ne legyél szégyenlős :P

ahhoz meg szokj hozzá, hogy más lányok mindig féltékenyek ha valaki csinosabb náluk :)))

15. Cippora (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 08:42

Nekem is széles a csípőm.Igaz most lefogytam,de a szélesség megmaradt,ám amikor husibb voltam is jól állt (nekem akkor 100cm körül volt) Érdekes módon jobban állt,mint a nadrág (az kiadott mindent:)

Szerintem ne halgass senkire,az a fontos hogy te jól érezd magad benne,és ez bármilyen ruhadarabra vonatkozik.

2010. júl. 6. 08:40
Kellene tudjuk a méreteidet is:)
2010. júl. 6. 07:46
És milyenek a lábaid? Miniszoknyánál az fontosabb, mint a csípő! Nekem pl. keskeny a csípőm, 10 kg-mal könnyebb vagyok nálad, mégis előnytlen a mini, mert nem szépek a lábaim. Ezért nem hordom.
2010. júl. 6. 07:40
azt nem írtad h milyen széles a csípőd?
11. f952b8e896 (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 07:36

Nyugodtan hordhatsz Te is szoknyát!

Csak arra figyelj,hogy sötétebb árnyalatú legyen mert az optikailag vékonyít.Kerüld az egyenes szabású szoknyát, inkább ,A" vonalú fazont válassz.Túl rövid ne legyen a szoknya, mivel alacsony vagy. Viszont egy magassarkú cipő(papucs)hosszabbíthatja és nőiesebbé teheti a rövidebb lábat.

10. 4ab67f870d (válaszként erre: 7. - T.Ili)
2010. júl. 6. 07:35
Ja, csak ne az a barinő, aki 180 cm és 45 kiló ;-)
9. 4ab67f870d (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 07:34
A barátnőid irigyek. Tényleg jó lenne kép rólad, próbálj ki egy olyan kombinációt, amit ajánlottam! Ja, és ha ujjatlan vagy ejtett vállú a felső, szélesíti a vállat! :-))
2010. júl. 6. 07:31
Szerintem a farmer miniszoknya kifejezetten előnyös széles csípőjű lányoknak, csak arra vigyázz, hogy csőfazon legyen, ne valami lefelé szélesedő vagy fodros fazon. Egy szűk rövid toppal (ami kivillantja a hasat), vagy olyan felsővel hordd, ami testhezálló, és majdnem a szoknya széléig ér, a derékig érő "illedelmes" hosszt felejtsd el! :-)) Ez a viselet kifejezetten vékonyít optikailag!
7. t.Ili (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 07:01

Szia!

Egy tipp: fényképezd le magad! Ha lehet álljon valaki melletted.

Ha még úgy is tetszik,akkor nyugodtan hordjad!

2010. júl. 6. 06:53

Ha te jól érzed magad benne, akkor gyerünk, felvenni :) Szerintem ha neked tetszik magadon, akkor tuti jól áll.

A barátnők általában irigyek, ezért nem is nagyon jó velük menni vásárolni.

5. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 05:54

Jaj felewjtsd el ezt a butaságot! Vásárold meg azt a szoknyát,ha tetszik.A méreteid alapján totál csini lehetsz!

Szard le amit mondanak,lehet csak irigyek.

4. Süngombóc (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 03:04

Nekem is volt ilyen barátnőm...rá se ránts,hogy mit mond,valószínű csak irigy Rád....

Szerintem sőt,hogy a széles csípőt csinosítja a farmer mini szoknya....a testre simuló nadrág pedig még nagyobbá teszi azt...optikailag..

Vedd fől és érezd jól magad benne,ne törődj,ha másnak szúrja a szemét!

3. ecb0a96a08 (válaszként erre: 1. - Kolkhisz)
2010. júl. 6. 01:11
Lécci ne légy ostoba! Úgyis kapsz ilyen-olyan véleményeket. De ez kicsit sem számít! A lényeg az, hogy te hogy érzed magad benne. Próbáld ki, és megtudod. Ha jó, hát hordd, és ne törődj mások véleményével, mert úgy jársz, mint az ember a mesében. :)
2010. júl. 6. 00:59
Tegyél fel egy képet. Hadd lássuk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook