Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek egy 3 éves gyereket este 8 után el lehet vinni éjszakai buliba? fórum

Szerintetek egy 3 éves gyereket este 8 után el lehet vinni éjszakai buliba? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. aug. 10. 16:22
Jav.: Csak nekem VANNAK rossz élményeim a buliba hozott kicsikkel?
2007. aug. 10. 16:21

Igaz, nekem sincs gyermekem (még), de itt mindenki csak "jó" gyerekekről számolt be. Csak nekem rossz élményeim a buliba hozott kicsikkel? Én eddig ahol voltam, mindenhol volt egy a fáradtságtól hisztis, sírós, mikor csendben kellett volna lenni kiabálós gyerkőc.

Az is előfordult, hogy azért nem sikerült jól a buli, mert "vinni kellett a gyereket haza, mert nyűgös lett".

Szóval, áljátok az eget ha csendes, bárhol pihenni tudó csemetétek van. :-)

27. algea
2007. aug. 10. 12:45
HA nem muszáj, nem.
26. Krysty
2007. aug. 10. 12:36
December akart lenni.
25. Krysty
2007. aug. 10. 12:24

Cecemberben lesz 3 éves a lányom de eszembe nem jutna buliba vinni éjszaka!

Már csak azért sem mert nálunk is legkésőbb 9-kor alvás van! Szerintem egy 3 évesnél ez a normális.

24. Linn
2007. aug. 10. 10:53

Én nem vinném, bár voltak már nálunk vendégségben gyerekek fél kilencig. A kisfiamnak addig semmi baja nem volt, csak miután elmentek, de akkor aztán minden.

Legkésőbb kilenckor alszik.

2007. júl. 8. 21:16
én sem vinném, ha nagyon mennél, bízd vkire
2007. júl. 8. 20:40

Én sem vinném szerintem. Bár még csak 4 hónapos múlt a kisfiam, de nagyon nyűgös, ha sokat vagyunk idegen helyen, idegenek közt. Egy darabig tűri, mosolyog, de hamar belefárad a sok újdonságba.

3 évesen nem tudom, milyen lesz, de szerintem legkésőbb 9-kor aludnia kell egy ilyen pici gyereknek.

2007. júl. 8. 09:14
Én nem vinném.
2007. júl. 8. 09:05
Én nem vinném. Csak 3 éves.
2007. júl. 8. 03:32

Elég érdekes véleményeket olvastam. Vagy lehet, hogy csak azért tartom furcsának, mert nincsen gyermekem, és csak tannéniként pszichológiát tanultam?


Szerintem felelőtlen dolog 3 éves gyerkőcöt éjszakai buliba vinni. Főleg, ha a zene is a tetőfokán van. Tudom, hogy ez szülői döntés, hisz ő ismeri a csemetéjét, de akkor is.

2007. máj. 3. 06:37
Ellehet vinni neha, persze ne legyen azert nagyon gyakori.
2007. máj. 2. 00:03
Szerintem is el lehet vinni.De gyakran nem ajánlatos ezt egy kisgyerekkel megcsinálni.Viszont ha ritkán magaddal viszed és mint írod már három éves szerintem míg el nem fárad ő is nagyon évezni fogja.
2007. ápr. 16. 22:24
Nekem 1 éves volt amikor lagziba mentünk, a babkocsiban aludt, a zene nem zavarta. Tapasztaltam, hogy ha vannak körülötte vagy szól a zene mellette, jobban alszik mintha teljes csend van.
2007. ápr. 16. 20:56
Mi elvittük olyan fél éves korban a fiamat, ott "üvöltött" a zene mellette, de nem bánta, aludt, mint a bunda.
2007. ápr. 16. 19:37
Sziasztok! Szerintem attól függ, milyen buliról van szó.
2007. ápr. 16. 18:48
Szerintem is elviheted, nekem 4 hós volt a lánykám amikor elmentünk lagziba. Nagyon élvezte, és amikor elfáradt a zaj ellenére is tudott aludni.
2007. ápr. 13. 13:09
Szerintem is nyugodtan elviheted,ha megoldható,hogy valahol pihenni tudjon,ha már elálmosodott.Vagy ha bírja annyira a bulikat,és nem kell feltétlenul a végéig maradnotok,akkor hazamentek,amikor már látod,hogy nem bírja tovább.
2007. ápr. 11. 08:43
Na mar ez a buli egy keresztelo lenne, kben nem jarunk mas buliba, de ide muszaj menni, de annak a hive vagyok en is hogy a gyerek pihenjen, mert ha faradt nem lehet birni vele, csak vannak akik elitelnek, ezert kertem masok velemenyet is de azt latom hogy mindenkinek fontos a gyermek nyugalma, persze ha van mod a pihenesre akkor lehet vinni ilyen helyre kben nem szivesen viszem- ezert bbysittert keresek
2007. ápr. 11. 08:33
Ha tudsz tőle bulizni akkor vidd. De inkább a saját ágyában van a helye.
2007. ápr. 10. 18:12

El lehet, ha nincs kire hagyni, csak ne legyen rendszeres.

Én nem vinném, inkább aludjon nyugodtan.

2007. ápr. 10. 18:04
SZERINTEM IS ELLEHET VINNI.ÉN IS ELVITTEM A GYEREKEIMET,MEG A MAI NAPIG IS ELVISZEM.A SZILVESZTERI BULIKAT IS JOBBAN BÍRJÁK MINT ÉN.éN HAMARABB ELFÁRADOK MINT ŐK.SZOKTATÁS KÉRDÉSE AZ EGÉSZ.
2007. ápr. 10. 17:38
Nyugodtan!
2007. ápr. 10. 17:35
Én a lányomat 5hónaposan vittem lagziba,150km-re.A zenekar mellett aludt a babakocsiban.Semmi probléma nem volt.Tüzijátékot nézni is elmentünk éjfélre.Fel sem ébredt a durrogásra.
2007. ápr. 10. 17:29
Három évesen vittem a leányzómat partyzni... :) Neki reggelente van jó alvókája, képes hajnalig múlatni... Persze nem diszkóba, hanem barátokhoz házibuliba... Szoktunk menni mostanában is, de azért általában 10körül búcsúzunk. Az éjféli buli csak szilveszterre dukál. :)
2007. ápr. 10. 16:56

Én voltam már így buliban, és megoldható a dolog.

Annyi szerencse is kell azért hozzá, hogy jó alvókája legyen még zaj esetén is a gyermeknek.:) De megoldható! És az anyuka is kikapcsolódik egy picit, jól érzi magát!

3. Icus
2007. ápr. 10. 16:12
Mi nem vittük el őket ennyire picinek sehova sem. Szerencsénkre volt mama akivel meg lehetet oldani, hogy ott aludjon nálunk, amig mi buliztunk. A másnap így is szőrnyű volt.
2007. ápr. 10. 15:54
ha van ott egy csendes sarok, ahol alhat, miutan elalmosodott akkor igen. de rendszert nem jo csinalni belole.
2007. ápr. 10. 15:41
Szerintetek egy 3 eves gyereket este 8 uatn ellehet vinni ejszakai buliba?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook