Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek egy 16-éves lánynak mitől fájhat a gyomra? fórum

Szerintetek egy 16-éves lánynak mitől fájhat a gyomra? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 23. 15:00

Húdenagyonsokmindentől fájhat egy 16 éves gyomra!


Nekem például 16 éves koromban volt nyombélfekélyem!

Az orvos nem is gondolt rá, de amikor már se enni, se talpon maradni nem tudtam, elküldött egy gyomorröntgenre, az kimutatta...

Szóval a stressz az kicsinálja a gyomrot, akárhány éves is vagy!

7. Pegasus0629 (válaszként erre: 6. - Imibolya)
2009. jan. 18. 15:43
Sztem valami vírus akkor, és az rámehetett a gyomrára,ismerősömnek is ez volt a baja, a doki mondta hogy ráment a gyomrára
2009. jan. 18. 15:08
Nem fogyókurázik,két napja az iskolába fájt neki,ma ebédelött kezdett el neki fájni,azóta fekszik nem bír enni,hányingere van.Holnap mindenképp viszem orvoshoz,de lehet hogy az ügyeletre kéne vinnem ma?
2009. jan. 18. 15:05
Sztem biztos,hogy savtúltengése lehet. Nekem is ennyi idősen ez volt a bajom,és segített a Quamatel és egy másik refluxra való gyógyszer,de ha nagyon bezabálok akkor mostanában is ritkán de előjön,és tudod még mióta nincs ilyen panaszom? amióta házhoz rendeltem norbi ételeket és az teljesen rendbehozott
2009. jan. 18. 14:57
Lehet,hogy valami lelki oka van.16 évesen nekem is voltak ilyen problémáim,miután elveszítettem a nagypapám.De rengeteg más oka lehet.Szerintem ülj le vele és kérdezd meg nincs-e valami probléma.Ha azt mondja nincs vidd orvoshoz.
2009. jan. 18. 14:52
stressz, idegesség, rossz étkezés, drasztikus fogyókűra....nekem sikerült összeszedni 16 évesen egy hasnálmirigy gyulladást, úgyhogy irány a doki! Remélhetőleg kis diétától megoldódik a gond, vagy esetleg savlekötőre van szükséged, de így találgatni nem lehet((
2009. jan. 18. 14:51
Zárj ki minden tényezöt:pl:rendszertelenül eszik,ideges,feszült stb.ha ez nem akkor vidd el orvoshoz gyomrára ráment az infulenza .
2009. jan. 18. 14:42
Szerintetek egy 16-éves lánynak mitől fájhat a gyomra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook