Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek egy 1, 5 éves gyereket rá lehet szoktatni, hogy a cici helyett a cumit fogadja el? fórum

Szerintetek egy 1, 5 éves gyereket rá lehet szoktatni, hogy a cici helyett a cumit fogadja el? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 23. 14:28
apát kell bevetni altatásra. én ezt csináltam kétszer is, ő sokkal könnyebben meg tudta nyugtatni és elaltatni a gyereket. egy hét sem kell és meg szokja, csak addig az anyának nem szabad bent lenni amíg el nem alszik a kicsi különben sírás a vége. kati
2011. szept. 23. 10:58

:-) Nem az én problémám! Nálunk(hála Istennek!) már megoldódott a cumi probléma!

A barátnőm kislánya hajlandó csak úgy aludni,ha a szájában van a cici! A barátnőm nagy cumi ellenes volt mindig is,de már nem tud mit kitalálni! Szeretne végre nyugodtan végigaludni néhány órát!Meghát a "házas életük" sem egy főnyeremény...

7. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Tandi25)
2011. szept. 23. 10:48
Az én fiam 24, 5 hóig szopcsizott:)
2011. szept. 23. 10:44
Ha le akarod szoktatni a ciciről, már ne szoktasd rá egy másik olyan dologra amiről utána szintén le akarod szoktatni. Nekem is 1,5 éves a kisfiam és most kezdtem a cumiról való leszokást, mert próbál már beszélni elég sokat (cumival a szájában). De persze te tudod.
5. Tandi25 (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2011. szept. 23. 10:44
Akkor Neked szerencséd volt... Családban van, h lassan 2,5 éves a gyerkőc és megy a küzdelem már jó ideje, h leszokjon a ciciről...
2011. szept. 23. 10:44
Persze. De akkor következetesnek kell lenni. Egyre nehezebben fog menni.
3. Tandi25 (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2011. szept. 23. 10:43
Nekem bár kisebb a babám, de sztem próbáld meg. A cumit csak elveszed tőle, de a cicit megtalálja, bárhol is legyél...
2011. szept. 23. 10:40

Szia!


Én a helyedven nem tenném!

Inkább a cici, mint a cumi. Később a cumiról nem tudod majd egyhamar leszokatni, de a ciciről lehet, hogy hamarosan magától leszokik. Az én fiam is elég sokáig szopcsizott és egyik napról, a másikra leszokott:)

2011. szept. 23. 10:39
Szerintetek egy 1, 5 éves gyereket rá lehet szoktatni, hogy a cici helyett a cumit fogadja el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook