Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek csak dolgozni jött ki külföldre? fórum

Szerintetek csak dolgozni jött ki külföldre? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Dorina0501 (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2019. nov. 12. 15:03
Kb 10percig kémény utána kókadt, de csak kézzel tud elmenni😂
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Dorina0501)
2019. nov. 12. 15:03

Ne butáskodj már, ha azt mondom és mondja még 10 ember, ott hagynánk, elküldenénk, akkor is szereted valamiért.

Nem értem, hogy lehet valakinek ennyire semmi önbecsülése.

Ha az embert nem becsüli a másik, akkor legalább magunkat tiszteljük már meg azzal, hogy nem engedünk hülyét csinálni magunkból.

Persze 10 mondatból nem ismerhetjük meg az életeteket, nem tudhatjuk ki és mit hibázott, csak annyit vonhatunk le, valami nagyon nem stimmel ebben a kapcsolatban.

Te valószínű féltékeny vagy még mindig a volt feleségére és a lányára, lehet ezért nem avat be a dolgaiba, viszont ez így nagyon megalázó szerintem.

2019. nov. 12. 15:02
1 evig leveleztunk mivel ugye a válás utca jött csak ki hozzám.Igy mar nem volt nös mikor is lett köztünk testi kapcsolat.A nö csalta meg és lépett le egy masik pasival 1 hónappal aztán hogy egymásra tálaltunk szóval az egy évből.szinte végig külön élt.
2019. nov. 12. 14:59
Én fizetem a saját számláimat a lakást a gyerekekre mindent ö amit keres kB a fele lakbérre elég...viszont egy iphone11 et vett ( amit ugye a lánya eladott de előtte 2 hónapig könyörögte neki az kell).Az iphone a fele fizetése ráment és az sem érdekelte a másik felé fizetése a lakbér felére megy el...Én kB 2x annyit fizetek mint ö a lakásba a kocsimra amit most ö használ.. stb.szoval ö az én gyerekeimet megtartja el..
15. Pasionella (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2019. nov. 12. 14:48
A pozitiv hozzaallas nagyon jo :-)
14. Pasionella (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2019. nov. 12. 14:47
Fele kemeny, fele kokoadt? :-) :-D
13. f8db0709b8 (válaszként erre: 11. - Dorina0501)
2019. nov. 12. 14:46

Tipikus ami a tiéd az az enyém is,ami az enyém ahhoz semmi közöd beállítottságú pasi...egyébként miért várod el hogy a te gyerekedet nevelje tartsa el,ha te sajnálod azt amit a lányának küld?

Ez a kapcsolat már akkor halálra volt ítélve mikor belemásztál egy nős férfi ágyába.

2019. nov. 12. 14:39
Azért kérdezem mert ti kívül állóként látjátok h9gy mit kellene tenni, vagy szerintetek is vissza menne?!
2019. nov. 12. 14:37
Az én email jelszómat tudja bármibe belenézhet...ö viszont mindent zár...Állítólag árulja az ex a házat hogy a bankot kifizesse de mondom ha 21 milla a tartozás akkor ha 28ert árulja ami marad ugye fele fele...erre kitalálja van rajta szocpol tartozás 1 millió és Szemelyi hitel kB 1 millió.. de mondom és a többivel mi lesz? Erre hebegett habozott hogy szerinte nem marad majd semmi..ezért azt g0ndolom hogy hazudik.Ha együtt élünk akkor miért ilyen? Én bármit megosztók vele, sőt rá is kérdez mi van az én dolgaikkal de mikor az ö dolgait kérdezem akkor ködösít....
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dorina0501)
2019. nov. 12. 14:30

Ha, te nem tudod, szerinted ezt mi itt meg tudjuk neked mondani?


Ez az egész kapcsolat úgy rossz, ahogy van. Nincs köztetek bizalom. Te is bizalmatlan vagy, hiszen kutakodsz az életében, ő is bizalmatlan, nem meri megosztani veled az örömeit, problémáit.

Az a jó kapcsolat, amikor bármelyik fél ott meri hagyni a telefonját a másik előtt, vagy nyitva a számítógépét, mert tudja, nem találhat olyat, amiről a párja, társa ne tudhatna.

2019. nov. 12. 14:28

Azon aggodalmaskodsz, hogy nem lehet gyerek, közben azon agyalsz, hogy nem szeret, nem veled akar lenni,fals a dolgog vele, de te gyerekben gondolkozol...

"Hiaba adja haza hozzám a fizetését", akkor miből is küld pénzt? Miből is gyűjt 21 milliót? Miből is vesz drágábbnál drágább ajándékokat?

2019. nov. 12. 14:27
Fogalmam sincs.
2019. nov. 12. 14:19
Áll az eléje utána aktus közben puha lesz, majd ha 2x 3x próbáljuk akkor ugyanez...kielégít kézzel és szájjal egymást de pl így gyérekről szó sem lehet...az a baj hogy szeretem és levesz mindig a lábamról...szerintem az is bánnám van hogy segítsek neki itt külföldön beilleszkedni ...stb de azt selytem hogy falból váltak el és a család várja haza....csak gondolom gyűjt pénzt hogy egyenesbe jönnenek( 21 Milliós hitel a házon amit a bank visz most..érteké 28 millio).
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2019. nov. 12. 13:59

Gondolom egyszer áll, máskor (gyakrabban) nem.

Vagy akciókor félpuha, pozitív hozzáállással félkemény.

2019. nov. 12. 13:46
Milyen a félig impotens? Bocs, hogy csak ezt ragadtam ki a történetből
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dorina0501)
2019. nov. 12. 13:39
Lépj tovább, ennek a kapcsinak sanyi.
2019. nov. 12. 13:34

:-))))

A történeted nem egy helyen ellentmondásos ismét:-)

Sok sikert.

2019. nov. 12. 13:29
A szex nem igazan megy közöttünk ezt is igye titkolta hogy gondjai lennének.. mire kiderült már évek óta ez van neki hogy félig impotens. Állítólag szeret napi 100x elmondja...de én azért kételkedem ebben.Voltunk dokinál aki szerint lelki eredetu hogy félig impotens..szerintem meg meg szereti az exet mert a nö tálalt új pasit és ahhoz költözött a nö..viszont most vissza a csaladi házukba egyedül mert az új pasi kulfoldon dolgozik..szerintem csak falbol volt új pasival es most egyedul van és varja haza az elvált ferjet azaz az én pasimat. A lánya is úgy hazudik mint a vízfolyás, az anyja ellenem neveli ...
2019. nov. 12. 13:23
Sziasztok.Adott egy elvált férfi 14 éves gyerekkel akire 1 évig vártunk mire minden maga mögött hagyott( elvált, áruljak a közös házat ahova az ex vissza koltozott) Most itt van fel éve külföldön velem de úgy néz ki szerintem építi a dolgait vissza az -edhez, mert még a lányával váló üzeneteket is törli...Többször kaptam rajta hazugságon amit úgy állított be hogy én vagyok a hibás nekem legyen miatta bűntudatom.Hiaba adja haza hozzám a fizetését semmi nem erdekli amit én a ház bérlésre fizetek..Minimalt keres de ebbol nagy értékű ajándékokat vesz a lányának ami kiderült otthon az ex eladta amit küldtünk ...ezt is véletlenül lattammeg és még én voltam a hibas hogy mit kutakodtam a neten...a lányát fel sem akarta hívni hogy szamon kerje, mintha előre kiterveltek volna hogy majd így küldi haza nekik a pénzt...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook