Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek baba van a dologban? fórum

Szerintetek baba van a dologban? (beszélgetős fórum)


2016. szept. 13. 20:27

Sziasztok!

Tudom hogy millióan kérdezték már biztos itt ezt,de kérlek segítsetek. Párommal babát szeretnénk,15.ére nem várom,vagyis vártam volna de tegnap egy csepp rózsaszín folyásom volt ami kb borsonyi mennyiség volt és elmúlt. Ma délután pedig barnás folyás,de bugyin wc papiron nem látszik csak ha papirral feljebb nyulok. azóta megint semmi nincs,egy csepp se.mi lehet ez? Köszönöm aki válaszol

13. vacsa (válaszként erre: 11. - Hópihe88)
2016. jún. 4. 18:12
Szerintem nem.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Hópihe88)
2016. jún. 4. 17:13
Szerintem baba van a dologban. Gratulálok!
2016. jún. 4. 17:02

Sziasztok!

8 napja volt várható a menzeszem, akkor reggel volt egy kis sűrű barnázás, így elkönyveltem, hogy aznap meg is jön, de nem jött azóta sem. A hasam 4 napig produkálta a 'most jön meg' érzést, a jellegzetes görccsel, de azóta is szúrogat. Hüvelyváladék azóta csak minimális tapasztalható, az is átlátszó-fehéres. A melleim folyamatosan érzékenyek, eleinte ezt is a mensit megelőző tipikus esetekhez soroltam, de nem múlik, sőt kifejezetten duzzadtnak, nehéznek érzem őket. Az alhasam is szemmel láthatóan duzzadt. Mell és has tájékon sokszor viszket a bőröm, néha éjszaka is felébredek rá. Hason nehezen tudok aludni a fájó melleim és érzékeny hasam miatt, illetve ha a hasam nyomódik, pisilnem kell. A hangulatom 8 napja ingadozik, hol elképesztően feszült vagyok, hol sírnék (ez menstruáció alatt sincs másképp).

Ami érdekes, hogy 3 hete szinte folyamatosan fáj a fejem, néha elviselhetetlenül, ami kisebb-nagyobb hányingerrel is társul, bármit eszem puffadok, és időnként megszédülök.

Korábban volt egy elég nagy petefészek cisztám, utoljára akkor tapasztaltam a mostanihoz hasonló, több hetes menzesz kimaradást, és hasdagadást.

Gumióvszerrel védekezünk a párommal, így elméletileg baba kizárt, de ha a googl-be beírom a tüneteket, a terhességet hozza be, így 4 napja csináltam egy x-epil tesztet, ez negatív lett.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy nagyon aktív, munkával töltött, stresszes, túlórás másfél hónapon vagyok túl. A fejfájós-hányingeres-szédülős tüneteket ennek tudtam be, talán a mensi is emiatt marad ki. Orvoshoz talán jövőhét közepén már eljutok, addig is hozzátok fordulok. Szerintetek?

2016. máj. 31. 18:49

igen nem

a kívánt választ húzza alá!

2016. máj. 31. 08:30
Milyen dologban?
8. NomNom (válaszként erre: 1. - Perceive)
2016. máj. 31. 08:17

Mikor szedtem nekem mindig duzzadtak voltak a melleim.

Másrészről viszont egy ismerősöm pár hónapja szülte meg a kisfiát... ő is tablettát szedett, elég volt egy hasmenés ahhoz, hogy peteérése legyen.

Szóval bármi lehet. ;)

2016. máj. 31. 06:31

Én is gyógyszert szedek, mégis gyakran előfordult, hogy terhességi tüneteket produkáltam. Volt olyan időszakom, amikor minden hónapba csináltam egy tesztet :D


Nem gondolom, hogy várandós vagy. Mindjárt vége a gyógyszernek, szerintem várd meg, és akkor csinálj tesztet, ha esetleg nem jönne meg.

2016. máj. 31. 06:10
Nem hiszem.
5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Perceive)
2016. máj. 31. 02:14
Szerintem csak a gyógyszer miatt van. Mióta szeded? Lehet nem viseli jól a szervezeted, de az is lehet, hogy most viseli csak máshogy. Nekem is volt ilyen, amíg szedtem bogyót.
2016. máj. 30. 23:11
Nekem az első hónapokban durva 'terhességi 'tüneteim voltak a gyogyszertől.Úgyhogy ez inkább attól lehet ha rendesen szeded.
2016. máj. 30. 22:52
Nem valószínű.
2016. máj. 30. 22:48
Úgy gondolom nincs baba a dologban.
2016. máj. 30. 22:47
Sziasztok! Már 1,5 hete érzem magamon hogy valami annyira nem úgy megy a szervezetemben mint általában szokott és egyre többet gondolok arrra: mi van ha baba van a dologban...Meg vannak duzzadva a melleim néha bizseregnek is nem kifelyezetten fájnak, néha hányingerem van és ma tusolás közben észrevettem egy csepp vért odalent... Viszont a helyzet az, hogy gyógyszer is szedek (Dienille) sosem hagyok ki egy napot sem és mindig a megfelelő időben beveszem...Szerintetek csak a gyógyszer mellékhatásai? Mert például most is enyhe menstruációs fájdalmat érzek az alhasamnál, de már csak 3 szem van az ehavi gyógyszeremből..lehet hogy azt érzem hogy meg fog jönni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook