Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek az normális ha a párotok mást is szépnek mond? fórum

Szerintetek az normális ha a párotok mást is szépnek mond? (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. Nitus1982 (válaszként erre: 22. - 9536810fa1)
2011. márc. 18. 13:20
nekem is volt hogy kolléga megdicsért de tudtam hogy nem úgy érti.... és nem kellenék neki mert szerelmes...de sajna a betegségem miatt nagyon rosszul gondolkozom ..És köszönöm a válasz..és jó volt így történettel egybekapcsolva :)!
24. Szilvamama (válaszként erre: 10. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 13:20
Ez a te véleményed. Attól, hogy szerelmes vagyok valakibe, még meglátom a szépet, és nem várom el, hogy engem tartson a legszebbnek. Szeme van, nekem is van, de attól, hogy szeretjük egymást, az agyunk még működik... Lehet, hogy mást szebbnek lát, de engem szeret, és ez a lényeg!
23. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - 9536810fa1)
2011. márc. 18. 13:19
kicsit hülyén fogalmaztam, és ismételtem a szavakat, de mentségemre legyen mondva, hogy még előttem a kávé... és az éjjel aludtam vagy kemény 2 órát... :))
2011. márc. 18. 13:18
Teljesen normális. Olyan 18-19 éves voltam, amikor közölte velem egy kollégám, hogy szép vagyok. Lazán és nyugodtan, és hogy "hiszen tudod magadtól is, nem?" ... Hát fura érzésem volt, gondoltam, hogy nah, most fog kikezdeni velem...és fogalmaztam szépen, hogy hogyan rázom majd le... Soha nem kezdett ki velem pedig még évekig együtt dolgoztunk, és független volt... Néha megittunk valamit együtt, de soha egy félreérthető mondat se, pedig független volt. Szóval nem jelent semmit, ha mást is szépnek látnak a pasik. :))))
21. Nitus1982 (válaszként erre: 19. - D68657db8f)
2011. márc. 18. 13:17
Köszi ... és ez teljesen igaz is!én mondom csak annyit akarok hogy neki én legyek a jó...meg én nem úgy értem a tetszés...mert én is látom ki szép ki nem...és nem gondolom magam tökéletesnek...de az nem tudom miért baj ha én a párom annak látom!és a szerelem az ahol tökéletes neked az ember (nem szó szerint) de szerintem sokan így is értik mire gondolok!
2011. márc. 18. 13:14
úristen hol írtam hogy én tökéletes vagyok???????????? És az a rohadt nagy problémád hogy nekem a párom tökéletesen megfelel nekem és én is megakarok neki?? eltudom képzelni te milyen lehetsz és mit megn em teszel hogy tetszél a férjednek....ha már ítélkezünk
2011. márc. 18. 13:14

Persze, hogy normalis, emiatt ne aggodj!

Az jobb lenne, ha azt hazudna neked, hogy csunya egy egyertelmuen szep lany? Tudnad, hogy nem mond igazat, mert meg te is latod, hogy vannak nagyon szep lanyok. De az csak kulso, mint egy poszter, egyaltalan nem jelenti azt, hogy egybol kell is neki az a lany, hiszen teged szeret, neki te vagy a legszebb.

Gondolj bele forditva: tuti, hogy van olyan ferfi, akire te is azt mondanad, hogy de jol nez ki, megsem akarnad magadnak.

18. Nitus1982 (válaszként erre: 17. - Kenzol)
2011. márc. 18. 13:12
te ...ki mondta hogy én vagy a párom az te nem normális?fogd már fel hogy én nem tökéletes akarok lenni....sajnálom hogy nem érted!Nagyon idióta vagyok hogy nekem a párom az! Tudom te nem értheted ...
17. kenzol
2011. márc. 18. 13:10

Milyen kedves vagy "másra veri" :(


Mindannyian a tökéletestől és legszebbtől messze vagyun,csak ehhez egészséges önkritika kell!


Még ha nem is vagyok tökéletes azért 18 éve együtt vagyunk és jobban szeretem minden tökéletlenségével együtt mint 20 évesen :)

16. Nitus1982 (válaszként erre: 15. - Kenzol)
2011. márc. 18. 13:05
szánalmas hogy a párod neked nem a legjobb és te se vagy neki...remélem örömmel nézed ahogy másra veri...azaz csorgatja a nyálát!! A szerelem azért szerelem mert ő neked a tökéletes de te már akkor nem így vagy!sajnállak
15. kenzol
2011. márc. 18. 12:57

Úristen! És te 29 éves vagy??? Ez a gondolkodás mód elég gyermeteg :( Szerintem olvasd el mások hozzászólását is, és gondolkozz. Ezzel a felfogással,nem sokáig maradsz benne,olyan kapcsolatban, ahol a férfinak van saját véleménye,nem lennék a párod helyébe gondolom hiába magyarázkodott, hogy de téged szeret, meg milyen szép vagy....

Én zárom is magamat.

pápá

2011. márc. 18. 12:54
szerelmes vagyok...nem a külsejébe de mégis ő a legjobb nekem!Ha valaki szebb lenne a szemembe nála akkor nem tökéletes nekem.lehet másnak nem a legszebb..de nekem az! és szerintem nem egy pár van akinek a sajátja a tökély és jobb nem is kéne!Persze nem a külső számít de azt hittem a szerelem ilyen mert én mindig így éreztem!
13. Nitus1982 (válaszként erre: 11. - Kenzol)
2011. márc. 18. 12:51
Én nekem a szerelmem a legszebb....nem tudnám azt mondani hogy ez meg az szebb...és szerintem ez a normáslis...mert az öszkép szép kívül belül...ezért nem láthatnék mást szebbnek..
12. kenzol
2011. márc. 18. 12:49
A másik meg, nem ér meg egy vitát se egy ilyen helyzet,csak mérgesíti a kapcsolatot, és tüske marad bennetek.
11. kenzol
2011. márc. 18. 12:48
Ha megkérdezném a párom,lehet,hogy azt mondaná,hogy neki én vagyok a legszebb,de elég vicces lenne,ha igaz lenne,még jót is nevetnék rajta :) Van önkritikám és nem hiszem,hogy valójában én lennék a legszebb,az a lényeg,hogy szeretjük egymást és élvezzük egymás bizalmát,az meg,hogy ki milyen szép az teljesen mellékes,ne azért szeressen mert szép vagyok,hanem a belső értékeim miatt, és ha a másik csaj szebb akkor mi van,hisz az a lényeg, hogy TÉGED SZERET!!!!!
10. Nitus1982 (válaszként erre: 9. - Kenzol)
2011. márc. 18. 12:41
De a szerelmemnek nem én kéne hogy a legszebb legyek?? én abba tojok hogy idegeneknek én hányadig vagyok a szépségi sorrendbe de a szerelmemnek én akarok lenni a legjobb,,,én is a legszebbnek látom...hiába modell izmos fiúk...macsók ..valahogy mást nem látok szebbnek!és tudom mindenkinél van szebb És én nem a világnak akarok a legszebb lenni hanem a páromnak csak..
9. kenzol (válaszként erre: 7. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 12:37
Persze Neki te vagy az 1,de szeme azért van,és gondolom nem azt hiszed,hogy Te vagy a legszebb a világon,így mindig akad szebb :) De,ha nem akarod hallani,akkor ne kérdezz Tőle ilyen hülyeségeket. Egészséges önkritika kell :)
2011. márc. 18. 12:36
igazatok van amúgy tudom és köszönöm mindenkinek aki írt...de valahogy máshogy érzek és máshogy gondolkodom :) kicsit dinka vagyok ilyen szempontból
7. Nitus1982 (válaszként erre: 2. - H.Ancsi)
2011. márc. 18. 12:34
Azt hittem ha valaki szerelmes annak csak 1 létezik....tudom hülyeség
2011. márc. 18. 12:33
Szerintem is normális. Attól mert szeretünk valakit, még tudunk más embereket is értékelni mind belső, mind külső jegyei alapján.
2011. márc. 18. 12:33
Én is látom ki szép ki nem....de én nem gondolog úgy rájuk és szerintem a pasik ha valaki szép az kell is nekik...de akkor is annyira rossz hogy basszus azt gondolja hogy szép akkor neki bejön és már össze is hasonlítom magammal és máris önbizalom csökkenés!
2011. márc. 18. 12:32
Én nem szeretném,ha hazudna a férjem,ha megkérdezném valamiről vagy valakiről a véleményét,ha meg nem akarod hallani az igazat akkor meg ne kérdezz ilyeneket!
2011. márc. 18. 12:31
Amíg "csak" lát, addig nincs gond, gond akkor van, ha a szépnek látott lányokkal ki is kezd. Nekem is van szemem, látok másokat szépnek, helyesnek, de itt le is záródik.
2011. márc. 18. 12:30
szerintem teljesen normális, miért ne láthatna mást is szépnek??? főleg ha te kérdezed?
2011. márc. 18. 12:27
Én pl. nem tudnék a páromon kívül mást szépnek látni "ÚGY" ..... de ő már mondott olyat ...persze én kérdeztem rá hogy szerinte xy az-e....persze a nem re számítottam..Ő azt mondja hozzám nem hasonlíthatóak..ha tudta volna hogy hasonlítgatom magam akkor máshogy nézi és hozzám hasonlítja akkor nem ezt mondaná!Sajna van egy betegségem a borderline és emiatt sajnos eléggé máshogy látom és dolgozom fel az eseményeket..ezért kérdezném ti hogy gondolkodtok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook