Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek az normális ha a párotok mást is szépnek mond? fórum

Szerintetek az normális ha a párotok mást is szépnek mond? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. márc. 18. 20:58

Persze!

Én is megnézek egy szép nőt, vagy egy sármos férfit!

Bálmulni az más, de ránézni és szépnek mondani szerintem nem kóros!

54. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 18:54
Persze. Mivel vannak szép nők, ezt tudomásul kell venni, meg azt is, hogy nem vele van a párod, hanem veled, tehát te nyertél. :)
2011. márc. 18. 18:48
szerintem normális, az lenne a nem normális ha nem tetszene neki senki más :)
2011. márc. 18. 17:27

Miért ne lenne normális?

Hűséget fogadott nem vakságot.:)

51. szösz007 (válaszként erre: 50. - 2e137fbcc7)
2011. márc. 18. 16:18

nálam is ez az egy hatásos módszer van

ja és persze a mozgás....

ha ez a 2 nincs jelen az életemben


akkor gurulok


:)


tehát elgurult a gyógyszerem:)

50. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 49. - Szösz007)
2011. márc. 18. 16:15
Nálam úgy tűnik, örök éhezésre kárhoztattam magam :(...hát ez sem a legjobb megoldás asszem :)
49. szösz007 (válaszként erre: 48. - 2e137fbcc7)
2011. márc. 18. 16:12

:)

így van:)

nehéz dolog... de ezért élünk...hogy tanuljunk minél többet


és élvezzük ezáltal az életet minél jobban


képesek vagyunk rááááá

csak elindulni nehéz:)


én most nehéz út előtt állokkkkkk


fogyni szeretnék

mindig visszajön a fránya súly:)

48. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 47. - Szösz007)
2011. márc. 18. 16:08

Ó, véletlenül sem akartam azt sugallni, hogy kibickednél, a magam részéről jeleztem, hogy érintett vagyok.

A te problémádat is átérzem. Én ezt 60 kilósan játszom el :s...

de teljesen igazad van, a pozitív hozzáállás csodákra képes. Ha nem hittem volna el, nem bíztam volna a gyógyulásban, nem is tudom most hol lennék. Szóval küzdeni kell. Sokszor saját magunkkal, ami szerintem az egyik legnehezebb dolog.

47. szösz007 (válaszként erre: 46. - 2e137fbcc7)
2011. márc. 18. 15:51

ez épp megfordult a fejemben

mármint, hogy biztosan vannak, olyanok ,akiknél nem diagnosztizálták, mert nem olyan kóros, de mégis szenvednek tőle


nem igazán kivülállóként írtam


inkább az élettapasztalat és a pozitív hozáállás érződik talán a soraimból


15 éve szenvedek a "plussz kilóktól", soha nem vagyok elégedett önmagammal

persze mindenkinek más a tökéletes,,,,én sem leszek már 53 kg,,,, bár ez lebeg a szemem előtt, mert ez is én voltam

akkor talán magamnak "majdnem tökéletes", de sok megerősítés, baráti beszélgetés, önkontoll kellett hozzá, hogy igazi nőként nézzek az emberek szemébe a kisugárzásomat felhasználva


innentől szééééééééép az élet...és engem is szépnek látnak, mert elhiszem magamról a pozitív dolgokat is

nem mindig a negatív dolog lebeg a szemem előtt, amitől depis lesz az ember.............


:)

46. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 45. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 15:37
Konkrét jólbevált módszert nem tudok sajnos mondani. Sok apróság, próbálkozás, meg öregszem :). Állítólag 30 körül enyhül. Fene tudja. Néha engem is zavar, hogy nem tudom a gyógyulás receptjét...bár szerintem ez mindenkinél egyéni...az a baj a bpd-vel, hogy nagyon megfoghatatlan, és olyannyira trükkös jelenség, hogy néha föl sem ismered, hogy megint belecsúsztál egy-egy "rohamba"...
45. Nitus1982 (válaszként erre: 44. - 2e137fbcc7)
2011. márc. 18. 15:29

Köszönöm :)!

Ennek tök örülök hogy van aki kigyógyult...mert sajna csak bennelévőkről hallok és el se hittem hogy van aki ebből "kigyógyult"!!

Még csak annyit kérdezek hogy volt valami módszer hogy sikerült neked?

44. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 42. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 15:19

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

Magam voltam érintett a dologban, bár hál istennek nálam közepes erősségű volt a dolog, így gyógyszer nélkül sikerült )lekopogom) kb. helyrerántani magam. Tudom mit érzel, nagyon fárasztó érzelmi libikókában élni. Az alap habituom továbbra is szélsőséges, szeszélyes, nagy a kontraszt a lent és fönt között, de tudok már uralkodni rajta, és nem teszem tönkre a saját, és mások életét.

bocsánat az off-ért

43. Nitus1982 (válaszként erre: 39. - Egzotikum)
2011. márc. 18. 15:08

:) ez tök jó :)!

Igen nagyon-nagyon máshogy gondolkodik 2 ember 1 témáról...és ezért is jó hogy ennyi véleményt látok !!!

42. Nitus1982 (válaszként erre: 38. - 2e137fbcc7)
2011. márc. 18. 15:06

Igen sajna elég rossz a helyzet!és tényleg az az van hogy annyira szélsőséges és változatos amit gondolok!

szösz007 kívülállóként is nagyon kedves volt szerencsére ..legalább ő nem gonoszkodott hanem jót akart...ahogy te is és persze itt még sokan!!!

Koncentrálok nagyon hogy gyógyuljak...terápia ,gyógyszer...!

Neked volt ilyen betegséged vagy körülötted valakinek?És meggyógyultál, vagy meggyógyult valakid?

Köszönöm a biztatást és a kedves hozzáállást :):)!!

2011. márc. 18. 15:04
Persze , hogy normális. Ha egyszer sok szép ember van a világon:)
2011. márc. 18. 14:58
Ha azt mondja másra hogy szép azzal csak azt bizonyítja hogy nem elfogult veled szemben és nem csak a külsőd miatt szeret.
39. Egzotikum (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 14:56

Szerintem az is normális, hogy a barátnőm mondja nekem, milyen szép az a nő... Én meg persze totál visszafogottan, unott arcot erőltetve magamra hümmögök, hogy "mhm, biztos..."


Az előző barátnőm egész más volt. Ő azt sem tudta megérteni, hogy lehetett nekem korábban más hajszínű / szemszínű csajom, hiszen az övé nem olyan... Mert szerinte a férfi csak egyféle kombinációt találhat szépnek. Háttő... nem.

38. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 33. - Szösz007)
2011. márc. 18. 14:51

"sajnálom a betegségedet:(

de, ha ebben szenvedsz, akkor legalább ne kínozd magad, kérlek"

Ez a betegség sajnos erről is szól. Hogy az ember önértékelése rendkívül labilis. Egyik pillanatról a másikra gondolhatsz másképpen dolgokat, saját magaddal kapcsolatban is. Egy bpd-ben szenvedőnek pedig rengeteg pozitív megerősítés kell -és sokszor még az sem elég-.

...

Nitus, én azt javasolnám, koncentrálj a gyógyulásra, és minél jobban vagy, annál kevésbé fognak ilyen (másnak ostobának tűnő) kérdések foglalkoztatni.

Ja, és nem kibickedek, nem is a pálya szélésről kiabálok, sajnos tudom, mi az a bpd. De van remény gyógyulásra :))

37. sysy66
2011. márc. 18. 14:49

persze ez alap. nekik a nők nézegetése olyan mint nekunk a kirakatbámulás. veleszuletett adottság. ez miatt ne orroljatok meg

általában ha megyunk vhova még én mondom hogy ez meg az a csaj milyen jol néz ki:)

2011. márc. 18. 14:48
Igen
35. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 14:47
Teljessen normalis , ha mast mond akkor az eleteleme a hazudozas :)
34. Nitus1982 (válaszként erre: 33. - Szösz007)
2011. márc. 18. 14:45

Tudom , hogy csak evvel gyötröm magam..és próbálok nem hülyeségeket kérdezni...de néha becsúszik :)!

Az tök jó ahogy te értékeled a dolgot és evvel tényleg megkönnyíted a saját és a párod életét is ..irigyellek :)

De dolgozom rajta hogy próbáljam én is hasonlóképpen szemlélni a dolgokat :)!!!

Köszönöm és neked is!

33. szösz007 (válaszként erre: 32. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 14:20

szia Nitus!


sajnálom a betegségedet:(

de , ha ebben szenvedsz, akkor legalább ne kínozd magad, kérlek


akkor pozitívan szemléld az életed, a mindennapokat, és próbáld meg mindennek a jó oldalát látni


ez a kérdés szerintem: számodra önkínzás

nem kellene ebben jobban belemélyedned


de a kérdésedre a válaszom: szerintem normális dolog, hiszen emberek vagyunk

18 éve vagyunk együtt a párommal

és ez soha nem volt probléma

az egészséges féltékenység viszi előre a kapcsolatot

a túlzott megöli

nehéz a középutat megtalálni


normális körülmények között engem pl. ösztönöz is, ha valakit szépnek lát....többet foglalkozok akkor magammal. próbálom kihozni magamból a maximumot...tehát engem doppingol

és amíg ez így van...addig jó, azaz a pozitív oldalát szemlélem a dolgoknak


tudod minden éremnek 2 oldala van


további szép napot:)

32. Nitus1982 (válaszként erre: 31. - D68657db8f)
2011. márc. 18. 14:04

Igen nem kellemes :)!

Persze nekem is így kéne gondolkodnom...de hiszek neked, nektek és megnyugtató hogy ez normális :)!

Csak én magamból indultam ki és ezért volt fura!

2011. márc. 18. 13:50

Megneztem, nem semmi! De ne is gondolj arra, hogy ez a kerdes normalis-e vagy nem, csak elvezd ki a parod megnyugtato mondatait! :)

Nagyon sok nonek vannak onertekelesi problemai, nekem is, ez termeszetes!

En meg akkor szoktam kiakadni, amikor egy gyonyoru szinesznore mondja, hogy nem szep (elofordul). Te jo eg, akkor en hol vagyok a szepsegtol? De aztan csak rohogunk egyet. :)

30. Nitus1982 (válaszként erre: 29. - D68657db8f)
2011. márc. 18. 13:39
Nem baj nyugodtan nézd :)! szerencsére tudok vele élni...csak önértékelési gondok miatt merültek fel bennem! De értem hogy nem csak én vagyok a szép...sajnos épp az ellenkezőjét érzem...csak mások félre értettek!
29. d68657db8f (válaszként erre: 28. - Nitus1982)
2011. márc. 18. 13:34

persze, persze, ertjuk egymast! :)

megnezem a betegsegedet, mert nem ismerem, es kivancsi lettem, remelem nem baj!

28. Nitus1982 (válaszként erre: 27. - D68657db8f)
2011. márc. 18. 13:31

én se és senkivel nem akarok veszekedni...de van véleményem és attól még nem gyerekes vagyok csak más a világnézetem...

én is így gondolom..azzal a tudattal együtt hogy senki se tökéletes...valaki szemében mégis lehet idézőjelesen tökéletes!ha csúnya ha szép ha átlagos stb!

2011. márc. 18. 13:27

upsz, azota lett egy kis indulat... azt nem szeressem :(


amugy nem a legszebbsegrol szolt a kerdes, hanem a szimpla szepsegrol, a parjat termeszetesen a legszebbnek latja mindenki, ez normalis.

26. Nitus1982 (válaszként erre: 24. - Szilvamama)
2011. márc. 18. 13:24
Igen mindenki máshogy gondolkodik....és hangsúlyoztam hogy én nem úgy mint egy normál ember!!!de ő mindig is mondta hogy neki mit jelentek..belsőleg -külsőleg!és köszönöm a véleményeket!én is látom a szépet mégis ő a legszebb...hülye vagyok tudom..de majd változom
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook