Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek az mitől van, hogy napszemüvegben (és nem abban 300 Ft-osban) kb. fél perc után elkezd fájni a szemem...? fórum

Szerintetek az mitől van, hogy napszemüvegben (és nem abban 300 Ft-osban) kb. fél perc után elkezd fájni a szemem...? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 12. 20:50
jaaa.. és mindenkinek köszönöm szépen a hozzászólását.:)
7. Lizy05 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2009. júl. 12. 20:50
Senki másnak semmi baja.:D
6. Lizy05 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2009. júl. 12. 20:49
De igen, már régebben is próbálgattam többet is, és ugyanaz volt a helyzet... Nincsen szsemüvegem, úgyhogy nem hinném, hogy az lenne a gond, hogy a napszemüveg miatt kevesebbet látnék mint egyébként.
2009. júl. 12. 16:41

Eddig sosem fordult elő ilyen probléma nálad? Ez az első napszemüveg, aminél tünetek vannak?


Egyébként szemüveges vagy? Ha igen, és a napszemüveged nem dioptriás, akkor lehet, hogy az a baj, hogy nem látsz benne elég jól.

2009. júl. 12. 16:39

biztosan torzít a lencséje.

Add kölcsön valakinek egy órára, és ha nála is rossz érzést kelt, akkor rossz a lencséje.

2009. júl. 12. 16:02

Lehet, hogy nem bírod a periférián az erősebb fényt... Már ha van ilyen.

De az is lehet, hogy a huzatot nem bírod a szemüveg mögött. Nekem szemüvegem van, nincs sötétítve, és hát engem is zavar. Nem annyira, mint az elején, de még emlékszem, milyen pocsék volt... :(

Ettől függetlenül próbáld meg kicseréltetni...

2009. júl. 12. 15:59
torz a lencséje.ha van blokkod vidd vissza,cseréljék ki.
2009. júl. 12. 15:57
Szerintetek az mitől van, hogy napszemüvegben (és nem abban 300 Ft-osban) kb. fél perc után elkezd fájni a szemem...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook