Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek aki diétázik, illetve fogyókúrázik, annak mi a határ? fórum

Szerintetek aki diétázik, illetve fogyókúrázik, annak mi a határ? (beszélgetős fórum)


7. michelle.r (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. jan. 20. 12:13

Fogyókúrától még ember nem fogyott le. Legalábbis tartósan nem. Bármilyen eszement diétának az a vége, hogy a lefogyott 10-20-30 kilónak legalább a másfélszeresét vissza is szedik, ha visszatérnek a korábbi szokásaikhoz.

Aki lassan, megfontoltan halad, az úgy is marad. Csak nehéz ugye elfogadni, hogy ami évek, akár évtizedek alatt felmászott, az egészséges módon nem fog pár hónap alatt távozni.


Hogy a kérdésedre válaszolja, fogyókúra esetében a hülyeségnek nincs határa :9

2012. jan. 20. 10:35

Ez attól függ, hogy rabjává válik-e.

Ha valaki kényszerevő, szerintem át tud billenni kényszerfogyózóvá. Ha úgy kezd el valaki fogy(óz)ni, hogy rendben van a lelke, akkor tudni fogja, hogy hol a határ, de ha a fogyózás is olyan pótcselekvés, mint az evés, akkor sajnos van esélye, hogy ne tudjon megállni.

5. f799cac10e (válaszként erre: 3. - Simple)
2012. jan. 20. 09:07
Köszi a választ. Igen én is így gondolom.
4. f799cac10e (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. jan. 20. 09:06
Jó oké csak kiváncsi vagyok a véleményetekre, köszi
3. simple (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. jan. 20. 09:01
Szerintem mindenki addig fogyjon, amíg tud, elvégre az ember teste tudja mi az a határ. Nekem mikor fogyókúráztam, egy bizonyos súlynál megállt a fogyás, és nem ment már lejjebb, hiába csináltam bármit is. Sosem tudtam annál lejjebb fogyni, évek alatt sem. És akkor elfogadtam, hogy elértem az ideális testsúlyomat.
2012. jan. 20. 08:58
Ha annyit olvasol róla, akkor tudod, mi a helyzet.
2012. jan. 20. 08:53
Mikor már elfogadja hogy fogyott 10 kg( ez csak egy általános kg mivel van akinek többet kell fogynia akinek több a súlya) és az jó lenne neki de már annyira belejött hogy tovább fogy és ez majd mind betegségekhez fog vezetni. Vagy nem? Mi a véleményetek erről? Mert annyit olvasok erről ezekről. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook