Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek a személyügyi gazdálkodó és fejlesztő tanfolyammal érek valamit? fórum

Szerintetek a személyügyi gazdálkodó és fejlesztő tanfolyammal érek valamit? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 20. 22:19
Köszönöm az eddigi válaszotokat! Igazából van 1 ismerősöm, aki szerint nagyon jó lenne, ha elkezdeném ezt a tanfolyamot, szerinte keresett most nagyon. Van más végzettségem is, mellé szeretném úgymond kiegészítőnek. Nagyon fontolom a kérdést, mivel munka mellett levelezőn végezném el, és mivel 1 év, nagyon meg kell gondolnom, hogy belevágok-e :) Csak kíváncsi voltam mások véleményére is, hát ha valaki tud pozitívat mondani :)
2013. aug. 19. 10:15
biztosan
5. 121ed3f48d (válaszként erre: 1. - E022bedc06)
2013. aug. 19. 07:50
Szerintem a mai világban ez már nem annyira keresett szakma:( Így a tanfolyam sem biztos,hogy a hasznodra lesz:(
2013. aug. 19. 07:01

Én személyügyi ügyintézői tanfolyamot végeztem, de igazából semmit nem ért, és utáltam az egészet.

Enissa, sajnos a sok hirdetés se feltétlen jelent valamit. :-( Ismeretség... Lehet, hogy én már túl pesszimista vagyok, de szerintem gyakorlatilag lehetetlen hátszél nélkül viszonylag normális munkát találni, mert arra ott van az ismerős, ismerős ismerőse stb. :-(

Párommal most ezt az utat járjuk, és hát nehéz. :-(

2013. aug. 18. 23:35

Nekem a tanfolyamokról általában nincs jó véleményem (kivéve nyelv). A tanfolyamok némelyike majdnem annyi ideig tart, mint egy fősuli. Akkor meg érdemes már áldozni egy kicsivel több időt a tanulásra, és diplomát szerezni.

A tanfolyammal magasszintű elméleti képzést jellemzően nem kap a tanuló, gyakorlatot szintén nem szerez. Álláskereséskor sem sokat jelent.

Egyetlen előnye talán az, hogy az OKJ-s képzésekre felvételi pontot lehet szerezni.

2013. aug. 18. 22:41
Nézz szét az álláshirdetések között mennyire van rá igény, ha többen is eresnek akkor, hajrá....ha nem, akkor olyan tanfolyam után nézz amiből sokat (többet)keresnek.
2013. aug. 18. 22:36
Szerintetek a személyügyi gazdálkodó és fejlesztő tanfolyammal érek valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook