Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek a nyomtatókba való vasalható matricára lehet valamivel rajzolni, vagy festeni is? Vagy esetleg tudtok ajánlani valamit? fórum

Szerintetek a nyomtatókba való vasalható matricára lehet valamivel rajzolni, vagy festeni is? Vagy esetleg tudtok ajánlani valamit? (tudásbázis kérdés)


6. kicsivica28 (válaszként erre: 5. - Gaolka)
2010. febr. 26. 19:07
Nem nyomtatni szeretnék,hanem magam megalkotni a mintát,filccel vagy mással.Az a baj,hogy én csak nyomtatópapírban ismerek ilyen rávasalható dolgot,de ha ismertek más megoldást,szívesen fogadom.
2010. febr. 26. 18:28

Mi vettünk ilyen nyomtatóba való vasalhatós matricát, hát néhány darab 5000 ft volt még kb 6 éve.

Rengeteget mostam, és nagyon bírta a matrica.

Az egyik ismerősöm még akkoriban megkért, hogy családi fotókat rakjak a pólójára, nagyon tetszett neki, és tényleg jól bírja a mosást.


Egyébként a kérdésedet nem értem, legalábbis úgy értelmezem, hogy kinyomtatsz valamit, rávasalod, és utána akarsz még rá rajzolni?


Ha érdekel a matrica márkája, akkor előkeresem, mert szerintem még van belőle 1-2 lap. De csak akkor, ha tényleg érdekel, mert bizti valahol jól el van dugva :)


Arra kell figyelni, hogy amikor nyomtatod, akkor a nyomtatási beállításokat át kell állítani, a papír nevének kódjának megfelelően.

2010. febr. 26. 18:08

Én most csináltam ilyen papírra mintát, igaz nyomtatóval,de nagyon vacak minőségű lett,nem bírja a mosást, hiába van ráírva.:o(

Szerintem is a filc jobb ötlet.

2010. febr. 26. 18:00
Szerintem arra nem. De lehet kapni textilre festéket, filcet, amivel lehet rajzolni a ruhára-és benne marad, ha jó minőségűt veszel.
2010. febr. 26. 17:59
Vannak nagyon jó textil festékek....de ezt a nyomtatós dolgot nem értem/nem ismerem:)!
2010. febr. 26. 17:24
Szerintetek a nyomtatókba való vasalható matricára lehet valamivel rajzolni, vagy festeni is? Vagy esetleg tudtok erre a célra ajánlani vala

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook