Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek a krónikus székrekedés és az állandó fejfájás összefügg? fórum

Szerintetek a krónikus székrekedés és az állandó fejfájás összefügg? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 27. 00:57
Ja, bocs. Étkezésnek nem az számít ha bekapsz 3 szem chips-et, vagy egy sport csokit. A főétkezések számítanak, amikor eszel többféle ételt, és főleg rostdús kajákat.
2010. máj. 27. 00:56
Szerintem is egyértelműen összefögg a két dolog, és elég valószínű az is hogy tele vagy méreg anyaggal. Egyrészről egy tisztító kúrát kéne csinálni. Annak aki azt mondja h annyiszor kell kakilni ahányszor eszünk , annak tök igaza van. Amióta minden reggel megiszok éhgyomorra egy actimelt, nekem ez a része teljesen rendben van. ( nem vagyok reklámember, de az actimel tényleg nagyon jó.)
18. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 9. - 9df60c3431)
2008. dec. 29. 14:58

"E-számok"


Egy a baj csak hogy fogalmad sincs mi az E szám. Bors paprika só céklalé élesztő vanillin és folytathatnám az összes fűszert ízesítőt mind E számosak. Te ezek nélkül főzöl? És ki eszi azt meg? Legalább vedd a fáradságot és nézd végig az E számosak listáját. Tudod hogy ezek 70%-a természetes anyag? A bodzalekvár két lábon járó E szám! Bár én általános vegyész vagyok de természetes hogy értek ezekhez. Most kívánjam neked hogy egyetlen E számos anyagot a szádba ne végy? A húslevesbe ne tégy se sárgarépát se gyökeret, mert mindkettő E számos.

17. JUL17
2008. dec. 29. 14:50
nálunk a LEAVOLAC vált be megszünteti a székrekedést ,gyógyszertárban kapható/egy próbát megér
16. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 14. - Vitalitas)
2008. dec. 29. 14:46

"Ő azt mondja, hogy a normális, hogy annyiszor kell naponta székelni, ahányszor eszel."


Ez marhaság akárki mondja. Ezekszerint a gasztroenterológusok nem értenek hozzá? Jól néz ki az aki tízszer iszik és tízszer pisál. Gondolkodni is kéne.

15. dcde70a4a0 (válaszként erre: 14. - Vitalitas)
2008. júl. 27. 20:48

Kedves Vitalitas

Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszodat,Hálásan megköszönöm,ha elküldöd ennek a filmnek az elérhetőségét,nagyon sokat segítenél vele rajtam.Nagyon várom a leveledet.

szia:FARKAS KRISZTINA

2008. júl. 24. 09:24
Szerintem teljesen összefügg.Tele van a szervezeted méreganyaggal.Most néztem meg Béky László ismert természetgyógyász videofelvételét pont erről a témáról és Ő azt mondja, hogy a normális, hogy annyiszor kell naponta székelni, ahányszor eszel.Ha kiváncsi valaki a filmre, eléküldöm az elkérhetőségét külön e-mailbe.Írj a natur14@gmail.com-ra
2008. júl. 17. 19:56
egyértelműen összefügg.
2008. júl. 17. 12:50
folyadékhiány. sztem. több folyadékot kellene fogyasztani
2008. júl. 17. 12:01
Igen. Anyukám is pont ettől szenved.
2008. júl. 9. 18:42

De sokszor fájt a fejem akkor is amikor éppen nem volt migrénem.

Rögtön végiggondoltam mikor voltam utoljára nagywc-n. Hát.....

Pár napos kihagyás után már igencsak fájt a fejem.

2008. júl. 9. 18:39

Nekem pl a zacskóslevesekben egytől-egyig megtalálható ízfokozó, a nátrium-glutamát okozott migrént mindig. Régebben elég gyakran ettem zacskós dolgokat. Kétszer is fel van tüntetve a csomagolásán amúgy.

Amíg ilyan szutykokat ettem, szinte mindennapos migrénes rohamaim és állandó székrekedésem volt.

A tartósítószerek és az E-számok,ízfokozók stb. ugyanis meggátolják a belek normális működését, puszítják a normális bélflórát.

Ha ezeket elhagyod már nagyon sokat tettél.

8. 9df60c3431 (válaszként erre: 5. - Aniani63)
2008. júl. 9. 18:35
Megszünettem a székrekedést, egészségesen táplálkozom és rengeteget mozgok.
2008. júl. 9. 18:34

Sziasztok!Nekem is állandóan fájt a fejem és mikor leáltam a tejtermék fogyasztásával el múlt.

Nem hittem, hogy köze lehet hozzá, de miután hónapokig nem, fogyasztottam tejet és egyszerűen nem tudtam ellenálni egy nagy adag kakaónak, miután megittam fejgörcsöm lett.


Ugyhogy szerintem okozhatja valami a szervezetednek nem megfelelő élelmiszer.

Én legalább 2 hónap szigorú diétát tanácsolok.

2008. júl. 9. 18:24

Sziasztok,


Nálam is ez a helyzet, bár -sajnos, nem felvágásból- nem foglalkozok vele. Van, amikor 2-3 napig hordom magammal az összes kaját és egyebet, és néha fáj is a fejem. De nem nagyon, csak tudom, hogy van fejem.. (még jó, hogy néha eszembe jut).


Szóval, tutkóra összefügg.

5. aniani63 (válaszként erre: 2. - 9df60c3431)
2008. júl. 9. 18:19
Mit tettél annak érdekében,hogy panaszaid elmúljanak?
2008. júl. 9. 18:19

Nem csak fejfájást, de sok egyéb kellemetlen dolgot és betegséget is tud okozni ez.

Érdemes rá odafigyelni. A székrekedést megszüntetni.

Jobbulást kívánok!

2008. júl. 9. 18:18
Szerintem igen. Mindkettőt okozhatja a nem kellő mennyiségű folyadékbevitel hiánya.
2008. júl. 9. 18:17

Igen. Nekem a bélrendszerben maradt salakanyagoktól és mérgező dolgoktól fájt a fejem rendszeresen.

Figyelj oda, hogy mindennap legyen székleted

2008. júl. 9. 18:13
SZERINTETEK A KRÓNIKUS SZÉKREKEDÉS ÉS AZ ÁLLANDÓ FEJFÁJÁS ÖSSZEFÜGG?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook