Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a férfiak vannak olyan málék, hogy nem esik le nekik, ha bejönnek egy csajnak? fórum

Szerintetek a férfiak vannak olyan málék, hogy nem esik le nekik, ha bejönnek egy csajnak? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2018. nov. 14. 13:14
Ezt úgy bírom, ha egy férfi nem akar semmit adott nőtől, akkor vagy homár vagy félénk. :D
6. b0f0be9c95 (válaszként erre: 1. - Babett77)
2018. nov. 14. 13:10
Nem akar tőled semmit, azért nem lép. De miért nem hívod el, ha már úgyis nyomulsz?
5. tuskoledi (válaszként erre: 4. - 124637ff9b)
2018. nov. 14. 13:08
Milyen igaz! Olyan nincs, hogy nem mer. Nem kellesz eléggé.
2018. nov. 14. 12:59

Szerintem leesik nekik.

Nektek, akik a bámulásnál többet akartok, nem esik le, hogy ők nem akarnak többet tőletek.

Elég kevés igy bennetek a női büszkeség.

2018. nov. 14. 12:56

Én úgy gondolom, ha egy pasi akar valamit az lép.

A sürgetés visszaijeszti, lehet örökre.(tapasztalat)😁

2018. nov. 14. 12:46
Már megint egy szemezos férfi :D
2018. nov. 14. 12:43
Ő kezdte az egész szemezgetős-flörtölős dolgot, de sosem lépett, én meg vettem a bátorságot és ráírtam valami kis apró ürüggyel. Kedves volt nagyon, de nem volt több a beszélgetés. Szemezés, bámulás ugyanúgy ment tovább, de semmi több. Ráírtam megint valami kis hülyeség miatt. Ő megint aranyos volt, de ugyanúgy semmi előrelépés. Élőben csendesnek meg félénknek tűnik, meg ha jól tudom pár éve volt egy barátnője, azóta semmi. Élőben néha mintha kerülne mostanában, de távolról meg bámul mindig. Ráírtam 2x is, abból már nem levette, hogy nekem is bejön? Vagy azért nem lép, mert nem is tetszem neki? Huszonéves férfiról van szó.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook