Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek a diétás életmód pénztárcafüggő? fórum

Szerintetek a diétás életmód pénztárcafüggő? (beszélgetős fórum)


1 2
18. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 11. - 2577cdcc12)
2009. jan. 15. 22:20

Ez azért nem teljesen van így, mert én pl, sohasem veszek chipset, üditőt, csokit, kekszet, mekdöncit. Mert nem szeretem őket. Igaz, a férjemnek szoktam csokit venni, de az más tészta. Azt ezentúl is fogok. Mert ő aztán nyugodtan hízhat. És imádja.

Tehát nem tudom min megspórolni az esetleg veendő PUR kenyeret, gyümölcsöt, zöldséget, stb.


(Asszem, még az életemben nem vettem chipset. Banánt, azt igen.)


:-(((

2009. jan. 15. 22:20
mi van a Norbi lisztben?
16. Pont (válaszként erre: 10. - Takiné Mariann)
2009. jan. 15. 22:19

Szerintem meg nem.

A diéta,mértékletességet jelent.

Ami miatt nem szükséges rohannunk norbi ásványvizet,vagy lisztet(kész röhej ,aki megveszi)venni,egyszerűen ,csak kevésbé hízlaló ,kisebb mennyiséggel is el érhetjük a hatást.

Ilyen egyszerű.

15. Katinkaboszi (válaszként erre: 4. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 15. 22:19

DEHOGY CSAK TÉGED, mindenkit, ha vesszük, hogy egyél sok zöldséget, de hiába a piac, annyiért adják ott is, mint a nagy árúházakban,

Norbi liszt, ki a csuda veszi meg, tényleg. Ha akarom, csinálok otthon magamnak, keverek és kész.

De ha veszed a cukor helyett adott dolgokat, egy kiló 500 és ezer között mozog.

Na szóval tudnám én is sorolni.

14. Bogárka62 (válaszként erre: 11. - 2577cdcc12)
2009. jan. 15. 22:16
Szia! Én csak élesztőmentes kenyeret ehetek és drága! Próbáltam több recept alapján én is sütni, de nem volt jó! Az epém nagyon fájt! Én nem tudom azt megcsinálni amit egy speciális recept alapján készítenek el!
13. weberkitti (válaszként erre: 10. - Takiné Mariann)
2009. jan. 15. 22:15

Igen, de ha az ilyen felesleges kalóriatartalmú olcsó dolgokat nem veszed meg, már spóroltál a drágább, ámbár egészségesebb kajákra!


Szerintem nem kerül többe! Ha pl. tk kenyeret veszel a fehér helyett, többe kerül, de ha nem veszel cukrot, lisztet, csokit, kólát... akkor még tudsz venni bio kefírt, zöldséget, gyümölcsöt...

12. cel
2009. jan. 15. 22:13
Nem minden esetben, például ha az étel féleségek szétválogatásán alapuló diétét nézzük, mindent lehet fogyasztani, csak nem mindegy mit, mivel. De tagadhatatlan, hogy mélyebben zsebbe kell nyúlni ha zsírszegény húst veszel, mintha zsírosabbat. A csirke mell másfélszer többe kerül mint a sertés lágyékos, csont nélküli mind kettő.
2009. jan. 15. 22:13
Szerintem nem, ez is csak üres kifogás. Simán meg lehet spórolni az üditőkön, chipseken, csokikon, kekszeken, Mc Do... kajákon :o)
10. Takiné Mariann (válaszként erre: 5. - Pont)
2009. jan. 15. 22:11

Már arra gondolok, hogy aki pl. a Norbi diétás kajákat veszi, az sokkal drágább.

Olyan sokan mondják, hogy egészségesebben kell élni, meg hogy se liszt, se cukor, de ha ezeknek a kajáknak az ára alacsonyabb lenne, sokan áttérnének erre az életmódra.

2009. jan. 15. 22:10
Igen!!!!!!
2009. jan. 15. 22:10

szerintem igen.

főleg azért, mert általában a magas kalóriaértékű tömegtermékeket kell elhagyni.


a tudatosabb termékválasztás költségnövekedést is jelent.

legalábbis az én tapasztalataim szerint:)

7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Takiné Mariann)
2009. jan. 15. 22:10

Sajnos, én is ezen kapom fel a vizet, nem lehet igazán könnyen diétázni, mert egy vásárlásnál a fél fizetés ott marad, egy sima csoki, 400 forint, és ez az olcsóbb :(

NÁLUNK muszájból, meg egyébként is kellene diétázni, de nem könnyű, ez biztos.

2009. jan. 15. 22:09
igen nagyon is az!
5. Pont (válaszként erre: 1. - Takiné Mariann)
2009. jan. 15. 22:06

Szerintem nem.Aki a modern ,diétás életmódot kívánja követni,annak nem feltétlen mangóban kell gondolkodnia,van finom almánk ,ha gyümölcsre vágyik.

Italt nem kell venni ,hisz (egyenlőre elfogadható minőségű,0 kalóriás)víz folyik a csapból.

Vannak gyümölcsök és zöldségek ,amik töredékébe kerülnek ,mint pl a húsok,amiből egy héten egyszer is elég enni.

Szóval nem értem ,hogy miből gondolod,hogy drágább?

4. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 1. - Takiné Mariann)
2009. jan. 15. 22:04

Naggyon pénztárcafüggő. Mindig azon agyalok, attól, hogy KIVESZNEK valamit valamiből, pl. cukrot, attól az az árucikk mitől lesz drágább?


És ebből a Norbi lisztből ki fog meggazdagodni? Mert forgalom sincs, nem veszik, akkor nem érdemesebb lejjebb vinni az árát?


És még sok ilyen példát tudok mondani, de azt hittem, ez csak engem bosszant.


:-)

2009. jan. 15. 22:01
:) na ja!
2009. jan. 15. 22:00
Igen. Kivéve, ha abszolút koplalsz, akkor nem :)
2009. jan. 15. 21:59
Arra gondolok, hogy az alacsony kalóriatartalmú ételek, italok jóval drágábbak, mint az átlagos élelmiszerek. Nem mindenki teheti meg magának, hogy ezeket megvegye.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook