Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek a bordó mellé, milyen szín illene a legjobban!? fórum

Szerintetek a bordó mellé, milyen szín illene a legjobban!? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 11. 23:29
Köszönöm mindenki segítségét. Készen van már a szobám festése bordó, és krémszínű lett! Szerintem nagyon összeillik, és feldobja a szobámat is!
2011. aug. 3. 07:33
Szerintem fényviszonyoktól függ. Ha világosítani akarsz, akkor a fehér, bézs, tejeskávé színek is illenek hozzá, de attól is függ, hogy milyen az a bordó, mert rengeteg féle árnyalata lehet annak is.
2011. aug. 3. 03:43
a bézs az jó ötlet.., de én készen láttam festett falat mogyoróval...vagy halvány tejeskávé,
6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Nyuszimuszika)
2011. júl. 14. 14:18
sztem is bézs, vagy tojáshéj
5. zani
2011. júl. 13. 20:25

szívesen.

arra is figyelj h mennyi a természetes fény a szobában, mert a bordó-szürke nagyon le fogja sötétíteni. szóval csak sok fény mellé ajánlanám.

2011. júl. 13. 20:13
Köszi a tanácsokat, feketét bevállalnám, csak a minták feketék lesznek, és akkor úgy nem jó! Bézsen én is gondolkodtam, de a szürke se hangzik rosszul!
3. zani
2011. júl. 13. 20:08

ha merész vagy akkor fekete, de én inkább a bézst választanám.

önmagában a bordóhoz szerintem menne a pink vagy halványabb rózsaszín, de az meg a kínai motívumokhoz nem.

2011. júl. 13. 20:08
szürke:)
2011. júl. 13. 20:04
A szobámat bordóra plusz valamilyen színre szeretném festeni, de fehéret nem akarok, és nem tudom más mi illene még hozzá! Fehéret azért nem szeretnék, mert ha kész a festés, különb féle Kínai minták lesznek ráfestve, és a fehére nem mutatna olyan jól!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook