Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek a boltban vásárolt vagy a saját készítésű ajándéknak örűl jobban egy kisgyermek? fórum

Szerintetek a boltban vásárolt vagy a saját készítésű ajándéknak örűl jobban egy kisgyermek? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 22. 22:16
sokat,olcsón vegyél és irány a tetykoó
13. d560948772 (válaszként erre: 1. - Avacska)
2010. jún. 4. 10:27
... én is ezt tapasztaltam... egész kiskortól.. :o))
2010. jún. 4. 10:26
Átolvastam amit írtatok.... :o) ... szerintem meg nem a bolti... legalábbis nálunk nem jött be, az olyan snassz... olyan bárkinek lehet, jobb volt amit én készítettem... Emlékszem egész éjszaka hímeztem, gyöngyöztem annak idején a Leánynak a famernacit, amikor az jött divatba... abból se kellett a bolti. Hajnali 5-re lettem kész vele, 6-kor ébresztettem. :o))))Még az iskolás füzeteit is nekem kellett készíteni... hogy MÁS legyen, NE ÁTLAGOS. :o)))
2010. jún. 4. 10:22
Szerintem egy ilyen idős gyereknek mindegy, csak látszódjon hogy az valami játék.
10. Sicike
2010. jún. 1. 09:05
Szerintem is a mai gyerekeknek a bolti a befutó,na,meg ami az osztálytársának,barinőjének,barátjának,az X.Jakabnak van,neki is kell.....
2010. jún. 1. 08:56

Szerintem kor függő.

A lányom 3évesen sokkal jobban örült egy általam vart lovacskás párnának,mintha vettem volna valami vackot...és ez egyedi,a mai napig ha több napra megyünk,az útitárs...a kisebbiknek saját névre szóló takarót készítettem születésére,amit most is minden nap vinni kell a bölibe...

Mióta nagyobb a lányom azóta bolti ajcsit kap,mert a házi kütyüket együtt állítjuk elő a felnőtteknek.

2010. máj. 31. 22:24
bolti.
2010. máj. 31. 22:14

Igyekszem a boltiból otthonit varázsolni...

Ha sikerül akkor le sem teszi.

van egy párnája, ami a mai napig a kedvence...

Már közösen gyártott társasjátékaink is vannak, de a boltit is szereti, de sajnos én ritkán tehetem meg, hogy vegyek neki. Leginkább csak különleges alkalmakra kap. Csak úgy, ritkán.

2010. máj. 31. 20:08
Bolti. a mai gyerekek azt nézik,hogy a másiknak mi van. vannak "menő" dolgok amit szeretnének. vagy egy épp aktuális mese figura.
2010. máj. 31. 20:07

Az én kisfiamnak, nem az a lényeg hogy bolti vagy nem. A lényeg hogy kitől kapja. Persze neki is tetszik ami a reklámokban van, de 1000-ből 1X vesszük meg neki. Ő maga is nagy örömmel készít ajándékot, már 2 éve karácsonyra, és minden más ünnepre kettesben készítünk ajándékot mindenkinek... Nagyon szereti:)


Ez a nagy fiam, a kicsi még nem érti ezt, neki mindegy mit kap, örül:)

2010. máj. 31. 19:31
eggyértelmű hogy a boltinak
2010. máj. 31. 19:18
Bolti játékoknak...amit lát a televízióban,az tetszik.
2010. máj. 31. 19:02

Gyermeke válogatja. Szerintem manapság nem értékelik annyira a saját kézzel alkotott dolgokat, persze kiskorban lehetséges, hogy máshogy van.

A fiam egyik kedvenc rajzfilmfigurája a Robot Táltos volt, de perszenem lehetett sehol kapni. Csináltam neki egyet. Nagyon örült neki, lehet, hogy még ma is megvan valahol, pedig már 23 éves.

2010. máj. 31. 18:55

Sziasztok 3 éves kislányomnál azt tapsztaltam a gyermekek jobban örűlnek egy kézi készítésű játéknak mint a kész játékoknak .egyébként a előzőnek vagyok a híve ,mert a gyerek látja anya ,vagy mama csinálta és olyan amilyet ő szeretne a saját fantáziája alapján készűlt el a ajándék .

és nagyszerű időt töltés agyerekkel együtt ajándékot készíteni akár másoknak is!

Ti hogy látjátok ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook