Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek 8 hó alatt 30kiló fogyás reális? fórum

Szerintetek 8 hó alatt 30kiló fogyás reális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. hanira (válaszként erre: 8. - Loch ness)
2012. júl. 4. 10:58
Persze, rendben! Előre is köszönöm.
9. simple (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2012. júl. 4. 10:58
Sport az kellene mellé, de ha az is lenne, akkor hat hónap alatt is lemenne.
8. loch ness (válaszként erre: 5. - Hanira)
2012. júl. 4. 10:58

Ha nem haragszol. majd délután, most rohannom kell.

Lehet, hogy priviben küldöm el, egyszer már összeszedtem, elég hosszú lett.

7. HnéViktória (válaszként erre: 6. - HnéViktória)
2012. júl. 4. 10:58
Persze a 2hónap után is figyeltem,hogy sokkal egészségesebben válasszam meg a kajáimat.
6. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2012. júl. 4. 10:57

Szia!

Én 24kilót fogytam le kb 4hó alatt!


Az első 2hóban szedtem egy étvágycsökkentőt,és száműztem a kenyeret a cukrot,de tornáztam heti kétszer.

Utána szépen mindent visszaadtam magamnak,mert kialakult volna a jójó.Mindenből ettem,de kis adagokat...

A kaján sok minden múlik...azt mondják 80% ...tehát lemehet.

Én szerencsére tartom a súlyom nem jojozok...pedig féltem.

Sok sikert.

5. hanira (válaszként erre: 4. - Loch ness)
2012. júl. 4. 10:56
Engem érdekel, hogy csináltad!
2012. júl. 4. 10:51

Először is gratulálok a gyerekekhez! Ez már egy jó kis csapat, még ha nyúznak is!


Szerintem reális a dolog, ha jól csinálod. Azt mondják, heti max. egy kiló az egészséges, azt még a bőr is követni tudja. Az nyolc hónap alatt épp kb. 30 kiló.


Szerintem amit csinálsz, azt jól csinálod, csak ne egyél túl keveset. Ha érdekel, leírhatom neked, én hogy csináltam. Két hónap alatt ment le 7-8 kiló, igaz, nekem ennyi volt az össz fölösleg. Két évig nem is jött vissza, akkor is csak azért, mert nmegint elszaladt velem a ló...

3. virus2008 (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2012. júl. 4. 10:43

Le tudsz fogyni persze, de azt tudni kell ahogy idősebb az ember annál nehezebben tud megszabadulni a feleslegtől.


Ha tudod ezeket tartani le tud menni, csak türelem kell hozzá.

Sok sikert kívánok neked hozzá.

2012. júl. 4. 10:43
Csak a kajával, sztem nem fogsz tudni leadni 8 hó alatt 30 kg-ot. Kell a mozgás is. Bár lehet, hogy elég az, amennyit a 4 gyerkőc után futkosol. :D
2012. júl. 4. 10:39

Sziasztok!


Jövő februárban megy a kicsim oviba és majd szeretnék elmenni dolgozni.Addigra mindenképp szeretnék lefogyni,meg az egészségem miatt is,sőt az az első!

18-20évesen 3 hó alatt 33 kilót fogytam és mivel melóztam,keményen tornázni jártam és táncolni a bőröm egyáltalán nemnyúlt meg.Aki olvasta a naplómat abban vannak a fogyás utáni képek.

Azóta lett 4 gyönyörű gyerkőcöm,akik viszont velem együtt szépen taccsra vágták a kinézetem.

Most nem dolgozok,23hós a kicsi,nem tudok eljárni se táncolni sem tornázni.

Sajnos az anyagi körülményeink sem engedik meg.Az itthoni torna meg,hát nekem nem jött be főleg most itthon van mind a 4 gyerek,rajtam lógnak időm és energiám sincs.

Igazából most annyit csinálok száműztem a kenyeret,tésztát,lisztes dolgokat,csokit,cukrot stb...

Vannak más egészségügyi gondjaim nem is egy,de egyik se a túlsúlyhoz köthető.

Szóval azzal,hogy keveset eszek és 6 után semmit,sok vizet iszom ezzel szerintetek lemegy?Na meg a bőröm is jó lenne ha nem lógna.

Van valakinek tapasztalata?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook