Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek 41 évesen késő elkezdeni hasizomgyakorlatokkal letornázni a hájat a hasamról? fórum

Szerintetek 41 évesen késő elkezdeni hasizomgyakorlatokkal letornázni a hájat a hasamról? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 4. 14:33

Soha nem késő elkezdeni a sportot :-)

Így csak azt tudom ajánlani,minél előbb kezdjál bele.

Édesapám 55 évesen kezdett test-építeni,majd fekve nyomásból 4 év múlva magyar bajnok lett a korosztályában :-)

25. ilda75 (válaszként erre: 24. - Ametiszt19)
2010. márc. 2. 06:48
En nem fogyni szeretnek,mert a sulyom 54 kg,a magassagon 160,csak a gond hogy pocakom van,es szeretnem a testemet edzesbe tartani,tornaszgatni,mivel erzem hogy bevagyok rozsdasodva,ezert kertem a tanacsokat hasizomra foleg!Koszi!
2010. márc. 1. 17:53

Szió! Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a lábbeakasztós, teljes felüléses dolgot nem javasolnám. Van helyette nagyon sok jó gyakszi hasizomra. De ahogyan írták, a valódi fogyáshoz fel kell pörgetni a pulzusod. Volt mostanában pár fórum a témában, látogasd meg őket!

Sok sikert és kitartást kívánok a tornához :)

2010. márc. 1. 14:05
Lehet, hogy lassú a rendszer, de még nem ért ide!
22. ilda75 (válaszként erre: 21. - Evetke67)
2010. márc. 1. 13:58
Mas,mert azt nem hasznalom,leirtam priviben,koszonom.
21. evetke67 (válaszként erre: 20. - Ilda75)
2010. márc. 1. 13:57
Ha a cím azonos azzal, ami az adatlapodon van, akkor nem szükséges - megpróbálom elküldeni. Ha más, akkor írd meg priviben!
20. ilda75 (válaszként erre: 19. - Evetke67)
2010. márc. 1. 13:52
Nagyon boldog lennek ha elkuldened nekem!Leirjam az email cimem.Koszike,kedves vagy!
19. evetke67 (válaszként erre: 16. - Ilda75)
2010. márc. 1. 13:49
Hát egy szakember biztos többet ért hozzá, mint én, bár az elmúlt egy évben annyi mindent összeolvastam már a témáról, hogy néha szakértőnek érzem magam...Amúgy az említett torna cd-ket én is a netről töltöttem le, de ha érdekel, szívesen teszek kísérletet arra, hogy elküldjem neked. Ha megengedheted magadnak a konditermet, az is biztos nagyon jó!
18. ilda75 (válaszként erre: 14. - Realbrigitte)
2010. márc. 1. 13:48
Hat csakis,nem szeretnek most valami bombazo alakra szert tenni,mert az lehetlen,mert sosem voltam valami idealis alkat.koszi
17. evetke67 (válaszként erre: 15. - Ilda75)
2010. márc. 1. 13:47
Én azért kezdtem a Norbi duci-tornával, mert az olyannak is kivitelezhető, aki nulla edzettséggel rendelkezik. Ha már hozzászokott a tested a mozgáshoz, akkor érdemes kipróbálnod olyanokat, amik számodra szimpatikusak. De tényleg fontos, hogy olyan célt tűzz ki, amit meg tudsz valósítani - és ne add fel!
16. ilda75
2010. márc. 1. 13:45
Konditerembe kene menjek,mert nekem nincs semmifele CD tornagyakorlatokkal,ki kerem a szakember velemenyet es akkor o megmondja milyen gyakorlatokra van sziksegem,vagy te mit mondasz hogy kezdjem?
15. ilda75 (válaszként erre: 13. - Evetke67)
2010. márc. 1. 13:43
En sem tornasztam soha,es ezert felek egy kicsit hogy mivel is kezdejm.Hat ugy erzem szuksegem van a biztato es megerto szavaidra,mert egyedul nem konnyu!
2010. márc. 1. 13:42
sosem késő! csak reális, számodra elérhető célt tűz ki magad elé.
13. evetke67 (válaszként erre: 12. - Ilda75)
2010. márc. 1. 13:40
Én szívesen biztatnálak, mert ugyan én még az életben sem tornáztam sosem eddig, most nagyon jól érzem magam. Sikerült lefogynom kb. 15 kg-ot, amitől sokkal jobban érzem magam - persze ez nem csak tornával ment, hanem arra is figyelek, hogy mit eszek és mennyit. Szóval vágj bele, igazán megéri a jó közérzet és a sikerélmény!
12. ilda75 (válaszként erre: 8. - Evetke67)
2010. márc. 1. 13:35
En is ugy gondolom,koszi!
11. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Evetke67)
2010. márc. 1. 13:34
Abszolút igazad van! :)
10. ilda75 (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2010. márc. 1. 13:34
Kosz a biztato szavakat!
9. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2010. márc. 1. 13:34
Ja, hogy itt Béres Alexandra meg Norbi? Áhh, én ennyire nem értek hozzá! Ja, kérem, akik profik...! :D
8. evetke67 (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2010. márc. 1. 13:33
Igazából a tested minden izmának szüksége van a megmozgatásra, én ezért nem gondolom túl jónak, ha valaki csak felülést csinál. Persze így is lehet, biztos ennek is van eredménye!
7. evetke67 (válaszként erre: 5. - Ilda75)
2010. márc. 1. 13:31
Állítólag ahhoz, hogy fogyjál is, legalább egy órát kell folyamatosan tornázni. Én addig szoktam, amíg a pici fiam alszik ebéd után - biztos klassz lehet a konditerem is, de nekem erre nincs lehetőségem. Ehhez viszont nem kell sem pénz, sem egyéb, csupán erős elhatározás. Az izomláz is csak két-három napig tartott, utána már egyre jobban esett!
2010. márc. 1. 13:31

Nem tudom. Nekem 53 évesen kellene hasonló problémával megkűzdeni. Teljesen laikusként számomra az tűnik jónak, hogy az ember feküdjön hanyatt, akassza be a lábát valahova, mondjuk egy szekrény alá és üljön fel annyiszor, ahányszor csak tud. Igyekezvén ezt a gyakorlatot szépen, mutatósan, szabályosan csinálni! 41 év? Az nem kor! Szemtelenül fiatal vagy! :D

Egyszer régen egy Vitray műsorban láttam 2 nyolcvan év körüli női testvérpárt akik annyira elhanyagolták magukat, hogy már mozdulni is alig tudtak. Gondoltak egyet, elkezdtek tornászni és gyönyörő szép, hajlékony nők lettek, akik símán 20 évvel fiatalabbnek méztek ki! Szóval van remény, óriási akaraterő kell (sajnos...) hozzá!

Sok sikert!

5. ilda75 (válaszként erre: 3. - Evetke67)
2010. márc. 1. 13:29
Gratulalok hogy ilyen ugyes vagy,az egy orat az folyamatosan mozgasba vagy,vagy egy nap tobszor vegzed?Szerinted igy konnyebb mint konditerembe jarni,mikor otthon is megtudod csinalni?
4. evetke67 (válaszként erre: 1. - Ilda75)
2010. márc. 1. 13:27
Azt elfelejtettem leírni az előbb, hogy Norbi duci tornájával kezdtem, mert először biztos nem tudtam volna megcsinálni a zsírégető tornát - kellett egy kis erőnlétre szert tennem először...
2010. márc. 1. 13:25
Én sem olyan régen kezdtem komolyabban tornázni, és sokkal jobban érzem magam. (Én 42 vagyok)Napi egy órát tornázok Béres Alexandra zsírégető torna cd-jére, ha van még időm és energiám, akkor szobabiciklizek. A kondim mindenesetre már sokkal jobb, mint az utóbbi években valaha is volt!
2010. márc. 1. 13:25

Szia!Szerintem sosem késő elkezdeni!:)

Viszont szerintem rád szabottan kellene tornázz ebben vagy egy ebben járatos ember segít majd itt neked,vagy egy ilyen helyen segítenek.

Hisz mindenki más kondiban van és mást bír!:)

Sok szerencsét az alakformáláshoz,jó tornázást és minden jót :)

2010. márc. 1. 13:23
Nem tudom vajon napi mennyi idot kell raforditsak arra hogy a pocakom eltunjon,es milyen fajta gyakorlatok azok amelyeknek latszatja van az edzesek utan.koszonom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook