Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek 125 kilósan ciki lemenni a fitneszterembe? fórum

Szerintetek 125 kilósan ciki lemenni a fitneszterembe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
112. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 111. - Telifánt)
2010. márc. 25. 14:49
Talán az esti evészetet letudni vele a legjobb. Napközben a napi cselekvés égeti a kalóriát, az esti ágyból tévézés pedig nem annyira.
2010. márc. 25. 14:40
Igen, én is éreztem ilyet. De sajnos egész nap nem tudok mozogni :-D
110. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 109. - Telifánt)
2010. márc. 25. 14:06
Sokszor mozgás után csökken az étvágy, én mindig így vagyok vele futás után, alig akar lemenni a fehérje shakem is. Te éreztél hasonlót? Egyébként gratulálok, hogy megtetted, nem lehetett könnyű, tudom. :)
2010. márc. 25. 12:01
Így van. 182centi vagyok.
108. 9bbc382386 (válaszként erre: 106. - Telifánt)
2010. márc. 24. 14:19

A képen tényleg nem látszik a 130kg,de biztos azért,mert magas lehetsz:)

Így van?

Örülök,hogy erőt vettél magadon és sportolsz,mozogsz.Az étrendeden kell változtatni és pörögnek lefelé a kilók.Sok csibemell,zöldség és gyümölcs,és a víz...ami nagyon fontos.

Kitartás :-)

2010. márc. 23. 20:49
Hát sajnos a fogyás inkább diéta mint mozgásfüggő..keresd meg a régi törekvő önmagad:)
106. telifánt (válaszként erre: 104. - E974230abd)
2010. márc. 23. 20:40

Sajnos valahogy nem akar ráállni az agyam arra hogy diéta, de rájöttem hogy azért mert unalom evő vagyok, és amióta nem dolgozom, nem tudtam elfoglalni magam, így mindig ettem. De remélem hogy ez a plusz mozgás meghozza majd az agyamban is a változást arra hogy nem zabálok állandóan.

A műtétem előtt nagyon jól tudtam tartani a diétát, akkor mindig volt elfoglaltságom.

105. Lolita63 (válaszként erre: 100. - Telifánt)
2010. márc. 23. 20:14

Szia! Örömmel olvastalak,látom van akaraterőd!

Így tovább,ne hagyd abba,kitartást,meg lesz a munkád eredménye!

2010. márc. 23. 20:10
diéta?
2010. márc. 23. 17:47
ez is az izgalom jele :-DD
2010. márc. 23. 17:46
:-))))))))) igen megtettem :-DDDDDDDDD
2010. márc. 23. 17:41
Na ugye:))))Jaja de ügyivagy hát azért remélem nem megetted ,hanem megtetted::)))Csak csináld!!!
2010. márc. 23. 17:13
Mindenkinek köszönöm a bíztatást. Örömmel tudatom hogy megettem. Lementem a terembe. Nagyon jót mozogtam, jól megizzadtam. :-D Ami nagyon furi volt hogy főleg 40fölöttiek voltak mikor odaértem. Ami viszont nagyon jól esett az az volt hogy pont hogy a vékony csajok segítettek. Kicsivel több mint egy órát voltam lent, minden olyan gépet kipróbáltam ami szerintem nem terheli a gerincemet. Bicikliztem, elipsziseztem, lábra erősítettem. Egyenlőre a többi gépet veszélyesnek tartottam a derekamnak. De nagyon élveztem. Köszönöm hogy biztattatok!
2010. márc. 23. 15:09
Ha már itt tartasz az nem öröm, de ne feszélyezzen a gebe 50 kilósok látványa, azoknak is van elég bajuk, az ideális "csak" formájukat tartók kevesen vannak! Szerintem az a ciki, ha tenni akarsz, de lustaságból nem csinálod. Remélem nincs egészségügyi ellenjavallat, és elérheted a célod. Megéri, egy új életed lesz! Hajrá!
98. moncsan72 (válaszként erre: 96. - Telifánt)
2010. márc. 23. 15:09

Szia! Én is csak azt tudom mondani, hogy gyerünk!

Senki nem fog kinevetni. Én otthon kezdtem el tornázni, azt is cikinek éreztem annak idején (6 éve), de hát ilyen az ember lánya. Azóta -30 kg-t könyvelhettem el, 5 éve tartom a súlyom. A mai napig is tornázom, olyan mint bármi más tevékenység teljesen megszokott. Segíteni fognak a többiek, ebben bíztos vagyok.

97. telifánt (válaszként erre: 95. - Napra_forgó)
2010. márc. 23. 12:14
Te mikor jártál oda? Milyen élményeid vannak? Milyenek az edzők?
2010. márc. 23. 12:13
először csak kipróbálni szeretném hogy milyen. Remélem hogy áprilistól visszaengednek dolgozni, és akkor is inkább az edzés lesz a megfelelő, mert bérletet nem fogok tudni venni az idő beosztás miatt.
95. Napra_forgó (válaszként erre: 94. - Telifánt)
2010. márc. 23. 12:02

Hajrá!!!!


Szerintem az újpesti teremben jó élményeid lesznek. :o)

Legalábbis nekem mindig az volt...


"Csak" edzeni akarsz vagy valamelyik spéci programot választod?

94. telifánt (válaszként erre: 89. - Napra_forgó)
2010. márc. 23. 12:00
Mára érett meg az elhatározás. Remélem nem múlik el az elszántság, és nem halogatom majd tovább.
93. Brütyike (válaszként erre: 91. - Nixi.)
2010. márc. 23. 11:06
Szia ! Privát üzenetként elküldtem az email címemet. lennének majd további kérdéseim is.
92. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 88. - Telifánt)
2010. márc. 23. 10:39

Hajrá csináld csak, aki kinevetne, az belül úgyis irigykedik, mert ő meg sem merné próbálni. Tudom, hogy nehéz és gátlás van benned, de ha egy-kétszer legyőzöd és lemész, akkor utána már simán megy. Izzadás, jaja a vékonyak is izzadnak, ne is mond a mai futásnál szakadt rólam a víz. És így van ahogyan a személyi edző írta, ők segítenek és emberből vannak.


Szia huanita. :)

91. nixi. (válaszként erre: 90. - Brütyike)
2010. márc. 23. 10:31
Nem tudom ide kiírható-e, de az egyetlen non-stop mozgásközpont hálózat óbudai termében :)
90. Brütyike (válaszként erre: 86. - Nixi.)
2010. márc. 23. 09:10

Kedves nixi!

Lehet tudni, hogy te melyik teremben, tartasz edzéseket?

89. Napra_forgó (válaszként erre: 88. - Telifánt)
2010. márc. 23. 08:29
És voltál már a teremben? :o)
88. telifánt (válaszként erre: 87. - C19db58ae7)
2010. márc. 23. 08:14
Aranyos vagy! A képen még 130 kiló voltam. Amióta próbálok odafigyelni magamra, azóta sokat formálódtam. Előtte egy fatörzs alkatú nőci voltam semmi derékkal. Nagyon sok ment le a derekamból és a combomból. Sajnos a hasam az nem akar. Bár tudom hogy azt leginkább a diétával lehet lefaragni.
2010. márc. 23. 07:59

Mindenesetre a képen nem egy 125 kilos hölgy van.

Vagy ezek rejtett kilók?

86. nixi. (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2010. márc. 23. 07:56

Kedves telifánt!


Személyi edző vagyok, tizenéve dolgozom a fitnesziparban, anno aerobik edzőként kezdtem.

Az edzőtermek világa egy sajátos kis közösség, amitől aztán a frissen érkezettek, az "újak", ha nem eléggé "lazák" eleinte furán érezhetik magukat. Függetlenül túlsúlytól és minden egyébtől. De ez a közösség nagyon befogadó és elfogadó.

Nekünk edzőknek nem feladatunk bírálni az oda érkezőket (nem is célszerű, hiszen végeredményben belőletek élünk), de hidd el, ez nem is merül fel. Mindannyian a sport szeretete miatt kezdtük, és ugyan egyéni motivációnk más és más, végeredményben az egészséget tartjuk szem előtt, legtöbben a prevenciót, az egészség megőrzését. Szeretjük az embereket, ez elengedhetetlen ehhez a szakmához. Segíteni akarunk.

Ahogy én tapasztalom, a törzsközönség az újonnan érkezettekre inkább először hűvös közönnyel reagál, ami inkább azt jelenti, hogy nem figyelnek annyira fel rád. Amikor többször visszatérsz, lassan befogadnak, még akkor is, ha szóba sem elegyedtél senkivel. Talán téged meglep, de az az érdekes, hogy a nagy túlsúllyal érkező vendégek inkább elismerést váltanak ki mind a törzstagokból mind az ott dolgozókból. Még sosem láttam túlsúlyos mögött összesúgó vendégeket, de olyat igen, hogy még olyan is felajánlotta a segítségét akiről még én magam sem gondoltam volna.

Szóval ne izgulj! Nem te vagy az egyetlen aki súlyproblémával küzd, az edzőteremben mindenki elégedetlen :)

Inkább indulj el minél előbb és mutasd meg mindenkinek, na meg magadnak, hogy képes vagy rá!

És még ha nem is teheted meg hosszú távon, pár alkalommal azért kérd edző segítségét!

Nagyon sok sikert!

85. e974230abd (válaszként erre: 83. - Telifánt)
2010. márc. 18. 20:20
Bár meglepő,de nem elsősorban a súly kérdése az erőnlét.Sőt a "kajakosabb "emberkék sokszor jobb fizikai kondícióban vannak.A természet a 10-15 kiló pluszt részesíti előnyben a nullsúly és a több súly között.Ezt azért szereti mert ebben a tartományban legéletképesebb az egyed:))/Ha jönne egy éhínség,vagy eyg betegség...:)/
84. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2010. márc. 18. 20:07

Egyáltalán nem, sőt! Díjazandó az elhatározás!


Tovább hízni - az a ciki!

2010. márc. 18. 20:06

:-)

Volt ott két csajszi akik kb fele akkorák voltak mint én, (gyógytornásznak tanulnak) és elkezdtek velem együtt tornázni. Jó volt látni hogy nem csak engem izzaszt meg a dolog hanem őket is :-P (gonosz vagyok tudom de jól esik )

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook