Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted vannak olyan emberek, akik puszta szòrakozàsbòl, vàlaszolnak a neten, hirdetèsekre? fórum

Szerinted vannak olyan emberek, akik puszta szòrakozàsbòl, vàlaszolnak a neten, hirdetèsekre? (beszélgetős fórum)


17. Baster (válaszként erre: 15. - Reni79)
2008. dec. 1. 15:32
Jò nagy bunko lehet...........
16. Baster
2008. dec. 1. 15:31
Ilyeneket irt hogy mondjam meg mindenkinek,el van adva a kocsi!Multhèten megkèrdezte,hogy megèrkezett-e a csekk!Utàna meg elnèzèst kèrt,mert problèmàk voltak a postàn ès hogy legfeljebb hètfore itt lesz...De fel se hivott mèg egyszer se,pedig kèrtem rà! A tobbi 5-nek is mondtam,ha infot akarnak,hivjanak fel.....de semmi!
15. reni79
2008. dec. 1. 15:28
Ismerek olyat aki igen.jót szórakozik közben állítólag
14. Baster
2008. dec. 1. 15:27
Hàt nem is tudom!!!Annyira biztos volt magàban..Szerintem aki csak kivàncsiskodik,az nem megy el odàig,hogy (akkor is ha viccel)a fizetèsrol legyen szò!Vagy mègis?Mi a f..-t èlvez ezen......Ma megkèrtem hogy adja meg az adatait,mert a szàllitàst kellene intèzni!Nem magyarba vagyok,hanem szardiniàn....Erre semmit nem vàlaszolt eddig.....
2008. dec. 1. 12:01
igen, biztos van olyan.
12. 01c8755c79 (válaszként erre: 5. - Baster)
2008. dec. 1. 11:56
...amúgy amikor a számlámra utalt pénzt Angliából 2 hét múlva jelent meg a számlán ahhoz képest, amikor átutalta.
11. 01c8755c79 (válaszként erre: 5. - Baster)
2008. dec. 1. 11:55
Az én párom angliában dolgozik, és kocsit akar venni.... és totál hülye a számítógéphez, csak nem futottál bele? :o)))))))) Ez a Renault scinic nagy autó egyébként? Mert ő megalomániás! :o)))))
10. kryssz
2008. dec. 1. 11:44
vannak bizony, ahogy te is írtad, puszta szórakozásból...
2008. dec. 1. 10:59
igen,vannak,szorakoznak
2008. dec. 1. 10:51
Így már érthető, hogy dühös vagy!Ne vedd komolyan.Komoly az aki vállalja nevét, arcát.Aki elmegy és megnézi a kocsit élőben, mert hogy én anélkül nem vennék az tuti.
7. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 5. - Baster)
2008. dec. 1. 10:50
Szemétség!!!valószínű egy embert takar.Tudod mit?Ennyi öröme legyen az életben az ilyen szemétnek.Tuti az átvágás de ne bosszantsd magad ilyen emberek lesznek is sajnos.
2008. dec. 1. 10:48

Lehet, hogy azért, mert valami hasonlót akar épp eladni és kívácsi, hogy más milyen áron próbálja.

Én spec. egy garázst akarok eladni és, hogy kb. tisztában legyek, hogy mit lehet érte kérni én magam is hívtam már fel ezzel kapcsolatos hirdetést.De csak 1x, nem többször ugyanazt a hirdetést.

De azt is mondják, hogy kíváncsiskodókból lesz a vevő.

5. Baster (válaszként erre: 3. - 9bbaa658f2)
2008. dec. 1. 10:45
Szia!El szeretnèm adni az automat ès hirdetèst adtam fel az interneten!Egybol vàlaszolt is egy pasi angliàbòl!Teljessen odavolt az autoèr,ès azt irta hogy adjam meg a cimem,hogy postai ùton elkuldi a pènzt!Sot!Màr el is kuldte!Tegnap is irt,de kèrtem adja oda az adatait(nèv,cim),de egyszer sem irta le a cimèt........Azot vagy mèg 5 àllitolagos angol-mert nem tudom biztosra-felkerestek az auto miatt ès ezek is teljessen oda voltak az autoèr!(egy Renault scinic egyèbkènt!)Màris kuldik a pènzt...de eddig eltelt 13 nap ès egyik se kuldott se nevet,se cimet,sot mèg pènzt se!Az a megèrzèsem,hogy az 5 kulombozo email cim,csak egy arcot takar!!!Csak egy megèrzès.....Na???
2008. dec. 1. 10:39
... szerintem a legtöbben úgy csinálják.... kevés lehet az igazán komoly.
3. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Baster)
2008. dec. 1. 10:37
Egyébként mi történt,mi a problémád?
2008. dec. 1. 10:35
Sokan szeretnek szórakozni és mennyivel könnyebb ezt arc nélkül tenni.Csúnya dolognak tartom.
2008. dec. 1. 10:19
Kivàncsi lennèk mit vàlaszoltok,mert azt hiszem pont most csinàlja velem valaki........

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook