Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted van különbség? fórum

Szerinted van különbség? (beszélgetős fórum)


10. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - 5dc3a3d8a4)
2012. jan. 2. 07:34

úgy vettem észre,hogy mindkét nemben a leggyakoribb az,hogy akit szeretnek,annak szinte bármit elnéznek,bármihez találnak elfogadható magyarázatot.ha meg nem kellesz valakinek,akkor simán az arcodba vágja,hogy túl önálló vagy,vagy csalfa,vagy bármi..

sajnálatosan azt gondolom,hogy nem sokat számít párválasztásnál az,h miylen jellem vagy,csak egy hosszabb távú jó minőségű kapcsolatban kezd el sokat számítani.

9. 31c1daa9fa (válaszként erre: 8. - C42aaaac41)
2012. jan. 1. 20:12
Innen derül ki, hogy milyen gyávák...pff
2012. jan. 1. 20:10
Kit érdekel,hogy mit gondol egy férfi?Ha szeret engem,akkor lehet mögöttem ezer pasi,akkor is elfogad.Ha meg nem,akkor úgyis elmenekül a fenébe.
2012. jan. 1. 18:37
Hát nemtom.... nekem tök mind1 ,hogy mit gondol rólam a pasi, nem az Ő kedve szerint fogok élni..és nem feltétlenül azt az életstílust fogom követni ami nekik tetszik,hanem azt ami nekem jólesik! :D
2012. jan. 1. 18:02

Van.

Szerintem az első egy öntudatos ember, aki tudja, hogy mit akar, a második meg inkább sodródik az árral.

2012. jan. 1. 17:46

Az első nő függetlenítette magát, egyedül él és 3 év után talál magának egy társat, akivel nem akar együtt élni.


Ez természetes dolog, mert társas lények vagyunk, kell valaki akit szerethetünk, aki viszont szeret.


****

A másik nő viszont családban él, férje van - és beleszeret valakibe, aki miatt elválik.

Aztán sorra jönnek nála a jobbnál jobb pasik - vagyis éli az életét.


*****

Azt nem értem, hogy ezt a két élethelyzetet egyátatlán hogy lehet párhuzamba vonni? Két külön élet, semmi köze egymáshoz, csupán egyben. Mégpedig abban, hogy mind a ketten albérletben élnek a házasságuk után! ???

4. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 5dc3a3d8a4)
2012. jan. 1. 17:32

Teljesen mindegy, hogy van-e különbség.

Az egyén döntése.

3. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - 5dc3a3d8a4)
2012. jan. 1. 17:27

Ez mindig is nehéz kérdés volt...Mert ugye melyik jobb...biztos szarból a bizonytalan állítólag jobb-ba beleugrani,vagy előbb önállósodni,magára találni...Egyébként szerintem ahány férfi,annyiféle elvárás.Egy biztos:ha egy férfi tényleg szívből szeret egy nőt,akkor akármi lenne is az elvárása,feladja,de minimum megértő egy ilyen helyzetben levő nő felé,ha arra a nőci nem képes.Pl.hiába várja el,hogy teszem azt pár hónap hébe-hóba ismertség után lépjen le x év házasságból,ha a nő gyakorlatilag életképtelen(háztartásbeli volt éveken át,munkaerőpiacon egy nulla,stb...)és az új kapcsolat semmi biztonságot nem ígér mindamellett,hogy "lakva ismeri meg az ember a másikat" damoklész kard mindenki felett ott lebeg.

Nem tudom érthető-e.

Szóval nem az a kérdés,hogy mire buknak a pasik jobban,hanem,hogy a nő mire képes.

2012. jan. 1. 16:49
Nekem kicsit zavaros, hogy miről is legyen véleményem. :(
2012. jan. 1. 16:47

Mi a véleményed, a férfiak másként ítélik meg azt a nőt, aki egy rossz házasság miatt otthagyja családját,( a gyerekek már nagyok ) és elmegy albérletbe, egyedül él, majd két három év után keres magának társat, de nem akar vele együtt élni.

Vagy azt a nőt, akinek egy házasságban minden megvan, állítja boldog is, főállású anya, majd a gyerekek felnőnek elmegy dolgozni és az első munkahelyén beleszeret valakibe aki miatt otthagyja családját, elmegy albérletbe. A nagy szerelem egy év alatt végett ér, de a következő hónapban már másik férfival él, majd alig fél év után a harmadikkal. Több férfitől hallottam első esetben élő nő túl önálló, előbb kockáztatnának a másodikkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook