Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerinted jó (illetve miért jó), ha egy fogkrém fluormentes? fórum

Szerinted jó (illetve miért jó), ha egy fogkrém fluormentes? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 13. 20:05
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat :)
2011. okt. 12. 14:07
nekem is bőrgyógyász javasolta a a fluor mentes fogkrém használatát. Sajnos begyullad tőle a szám körül a bőröm (periorális dermatitisz), meg hasonló tüneteim lesznek, mint amit már más is írt, h bereped a szájzugom, stb. Paradontax-ot használok én is. Nekem bevált.
6. 4c30444687 (válaszként erre: 5. - Darcy73)
2011. okt. 12. 10:42
Parodontax is sós. Szerintem az is nagyon jó, van is belőle fluor mentes, de én sajnos nem bírom mégsem :(
2011. okt. 12. 10:24

A fiam már egész piciként flour érzékeny lett.Neki így évek óta csak flourmentes fogkrém jöhet szóba.

De én is azt hallottam,hogy káros a flour.

Jelenleg én is egy bio fogkrémet használok pár hónapja:nem írom ki teljesen a nevét-nehogy reklám legyen-wel..da sós fogkrém.A férjem szerint undorító a sós íz,de nekem épp ez tetszik.

2011. okt. 12. 10:14
Ha valakinek problémás a bőre, mert rosszak az erei (rozacea), akkor száj környéki bőr irritációt okoz a rendszeres használata.
2011. okt. 12. 10:09
A fluor káros az egészségre ezt tudjuk. Én pl nem azért használok fluor mentes fogkrémet hanem, mert érzékeny vagyok rá és herpesz szerű jön ki a szám szélén.
2011. okt. 12. 10:08

hát ha nincs benne a Fluor az csak jó lehet :-DDD

viccet félretéve: az aminfluorid tartalmú fogkrémek a legjobbak, lásd: elmex

2011. okt. 12. 10:03
Szerinted jó (illetve miért jó) hogyha egy fogkrém fluor mentes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook