Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerinted jelenteni kell azt a Facebook adatlapot, ahol a nővér a kórházban a beteg babákat töltögeti fel az üzenőfalára, hogy de cukik? fórum

Szerinted jelenteni kell azt a Facebook adatlapot, ahol a nővér a kórházban a beteg babákat töltögeti fel az üzenőfalára, hogy de cukik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. 28bbb4209c (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. júl. 20. 16:57
Munka:) Baby-k:) című albumból ezt tudtam kikövetkeztetni.
11. 28bbb4209c (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2011. júl. 20. 16:44
jól van, hagyjuk:) én azért nem örülnék neki, ha szomszédom azzal köszöntene egyik reggel, hogy láttam kedveském a neten egy szál csöcsben vmi orvosi rovatban...vagy lehet a facén ????
10. 28bbb4209c (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2011. júl. 20. 16:41
nem akarok én feszegetni seemit, ha rám célzol. sokat szöszölök a neten, így bukkantam erre is rá. vannak dolgok, mik jobban foglalkoztatnak, vmi meg abszolute nem érdekel. :)én ezt furának, sőt pofátlan dolognak tartottam.
2011. júl. 20. 16:33

nem olvasom végig a hsz-eket


Valaki mondja meg, szóltak az illetékes kórházban?

8. mothertiger (válaszként erre: 40. - Arianne113)
2011. júl. 20. 16:30

De amúgy ezt magyarázom én is... :)

Csak valaki túl akarja feszíteni a húrt. :)

Engem nem zavar. Nem értem, miért kell degradálni egy embert, aki szereti a munkáját. Az ilyen esetek miatt utál bele sok szakember abba, amit csinál.


Célozgatás nélkül, sértegetés nélkül. :)

7. mothertiger (válaszként erre: 39. - Ppicasso)
2011. júl. 20. 16:24
Létezik ilyen kép. :) Ja, 15 évvel ezelőtt még nem volt fészbúk. :D
2011. júl. 20. 16:01

Egyébként honnan tudni, hogy beteg és nem az övé?

Ez nekem valahogy nem jött le...

2011. júl. 20. 15:45
mindenképp nyomnék egy jelentést
2011. júl. 20. 15:30

Remélhetőleg észbe kapott...

ahogy láttam az oldalát...

2011. júl. 20. 15:15

szerintem a korházban kéne szólni a vezetőnek


mert nincs joga a nővérnek senkiről semmit kiadni


ez még az állásába is kerülhet

2011. júl. 20. 14:31

Valakinek a képmásával vagy hangfelvételével történő bármiféle visszaélés a személyhez fűződő jogok megsértését jelenti. A nyilvánosságra hozatalhoz, hacsak nem közszereplésről – kulturális, társadalmi, politikai rendezvényen történő felszólalás, szerepvállalás – van szó, az érintett hozzájárulása szükséges. Az engedélykérési kötelezettség nem vonatkozik a nyilvános eseményekről, rendezvényekről, táj- és utcarészletekről készült felvételekre, ha az összhatásában örökíti meg az eseményeket. Ha viszont a felvétel egyedisége, egyéni képmás jellege megállapítható, akkor a nyilvánosságra hozatalhoz kérni kell a felvételen ábrázolt és jól látható személy hozzájárulását. A hozzájárulásnak pedig minden esetben egyértelműnek kell lennie, annak ellenére, hogy az nincs írásbeli formához kötve.


Ezt most találtam...

1. Arianne113 (válaszként erre: 42. - Kátya001)
2011. júl. 20. 14:31

Ó elnézést, de nagyon úgy nézett ki mintha engem adriztál volna le :)


Nem védekezek helyette. Tévedés.

Csak próbálom mindíg a helyzetet a másik szemszögből is értelmezni, ahogyan értelmeztem felháborodottan is előtte.

Mindkettő jogos valóban.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook