Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted hogy kell szeretni? fórum

Szerinted hogy kell szeretni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. c8ec504c40 (válaszként erre: 6. - Belladonna3)
2012. dec. 15. 11:25

Igen, egészen komolyan tettem fel a kérdést, amire nem is olyan könnyű válaszolni:)


Az igaz szeretet mindenkinek más, mégha megvan az általános elképzelés is róla.

2012. dec. 15. 11:23

Komolyan érdekel ez a kérdés?

Először is tisztában kell lenni azzal,hogy mi az igazi szeretet.Ha már tudod,akkor lehet vele próbálkozni,de nem lesz könnyű ha az érzelmek embere vagy. :)

Miből érezheti egy másik ember?

Hmm... Attól függ hogy milyen szinten kalibrál..

5. c8ec504c40 (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2012. dec. 15. 11:23

Persze, senki nem vitatja, hogy a másikon is múlik. De most kifejezetten a te és a ti érzéseiről érdeklődöm.

A féltékenység pedig nem feltétlenül csak birtoklás, hanem az egyfajta önbizalomhiány is, az egyén azt hiszi, hogy ő nem szerethető, úgy, ahogy van, ezért fél, hogy elveszítheti a másikat.


Amit írsz, hogy "Az ember akkor szeret valakit igazán, ha képes elengedni", nem egészen értem. Valami ilyesmi életszituációban vagy benne?

4. c8ec504c40 (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2012. dec. 15. 11:20

Ugye, hogy nem is olyan könnyű megfogalmazni .) Én is így vagyok vele!


... de szépen leírtad az érzéseidet.


Igen, szerintem is nagyon fontos az őszinteség, mert anélkül nem lesz igazi. Nekem az is fontos, hogy elöntsön az a bizonyos szeretethullám az adott személy iránt és azt persze ki is nyilvánítsam - ha messze van tőlem, akkor csak egy Szeretlek sms-el, ha éppen mellettem áll, egy simogatással, öleléssel, csókkal.

Az biztos, hogy a lányomat soha nem szűnök meg szeretni, ő a fogantatásától kezdve bennem él, ez egy szeretet kötelék.

3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - C8ec504c40)
2012. dec. 15. 11:19
A másikon is múlik mit érez,ő mennyire van rá hangolódva.De az ember akkor szeret vkit igazán,ha képes elengedni,ha a másik nem akar vele lenni.Ezért nem igazi szerelem az,ha vki féltékeny-akkor főleg birtokolni akar.Igen,engem is zavar,ha má nők a szemem láttára is megpróbálnak kikezdeni a párommal,de benne megbízom.Ha pedig mégis mással van,akkor elválnak útjaink,mert nem rám van szüksége.
2012. dec. 15. 11:15

Őszintén!

Semmi hátsó szándék,hazugságok,füllentések.


A tetteimmel és a szavaimmal is egyaránt kimutatom.


Nagyon fontos még szerintem az,hogy az ember tisztelje a másikat,de ez amugy is bármilyen emberi kapcsolatban szükséges.


Aztán szerintem ezek csak az alapok,én nem tudom megfogalmazni:)))

2012. dec. 15. 11:07
Mindenki másképp éli meg, a legtöbben szubjektívan, mindannyiunk másképp szeret. Írd le, te hogyan szeretsz? Miben/miből érezheti a másik ember szerinted, hogy szereted?:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook