Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted érdemes várnom rá? fórum

Szerinted érdemes várnom rá? (beszélgetős fórum)

6. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Pille11)
2012. okt. 3. 08:01

Egy találkozás,és "mi lenne,ha"? :D :D

egy találkozás az semmi.Az lenne,hogy meglátnátok egymást élőben.

Én,ha érdekel a srác, rövidre zárnám:kérnék tőle egy találkozót,mert zavarna,hogy ennyit jár rajta a fejem,ahelyett,hogy fontosabb dolgokkal foglalkoznék.

Ha megvolt a találkozó,utána érdemes gondolkodni,h kell-e neked,illetve várni,hogy ő mennyire lelkesedett be.Ha meg nem akar találkozni,akkor is kipipálhatod a témát:nem rajtad múlt,lehet továbbmenni.

Így nem maradnak az ember fejében "mi lett volna,ha..? " típusú kérdések.

2012. okt. 2. 23:34

ha vki kapcsolatban akar maradni vkivel , manapsag ezer modja va ra . email , hivas , sms, whatsapp , fb ... hadd ne soroljam ...

ha nem keres felejtsd el !!!

2012. okt. 2. 21:39
Sok hal úszik a vízben, szerintem hagyd ott.
3. 408b8304fe (válaszként erre: 1. - Pille11)
2012. okt. 2. 20:05
Oszd le,hagyd ott.
2012. okt. 2. 20:03
Hiába...
2012. okt. 2. 20:02

Igen, egy újabb netes ismeretséges kapcsolatosdi...

Fogalmam nincs, mikortól tart ez...:) Úgy kb március környékén kezdtük el beszélgetni. Eleinte nem igazán szimpatizáltam vele, mivel konkrétan kijelentette, hogy milyen erősen nőhiányban szenved, és stb... Nem nagyon tartottam igényt a társaságára. Mégis minden délután/este írt, és beszéltünk. Ami annyiból állt, hogy ő írt, én meg válaszoltam a lehető legrövidebben. Ez így ment úgy május végéig. Akkor "adtam meg magam" és kezdtem el vele normálisan kommunikálni. Azután viszont rájöttem, hogy mennyire normális valójában, és kedves. No meg kitartó...:) Minél többet beszélgettünk immár normális emberek módjára, annál jobban megfogott, és egyre inkább kedveltem. Aztán egyszerűen már 3 hónapja nem tudtunk 1-2 óránál többet beszélni, mert ő nem volt hosszabb ideig gépközelben, aztán én nem. Most meg suli mindkettőnknek... Pedig pontosan találkozást kezdtünk el beszélni, hogy mi lenne ha...Tudom, nyilván az lenne az ésszerű, hogy hívjam fel, írjak neki facebookon, emailt vagy bármi ilyesmi...De lényegében semmit nem tudok róla. És csak várok már hosszú hetek óta. Talán már hiába...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook