Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerinted ciki vagy szégyen ha koszorúkészítés a hobbim? fórum

Szerinted ciki vagy szégyen ha koszorúkészítés a hobbim? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 9. 13:52
aranyosak vagytok...tettem fel képet most csináltam mert ami reggel készült mosott volt,,
13. mimmo33 (válaszként erre: 10. - C82ca0b957)
2009. szept. 9. 12:15
Én is hímzek,keresztszemezek és az szerintem is cikibb:DMár csak a kockás takaró hiányzik néha rólam:D
12. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Cbc7d5fe99)
2009. szept. 9. 12:13

Akkor van még egy ötletem a korábban beírtakon kívűl:


Esküvői csokrokat, asztal, autó és fali díszeket is próbálj meg készíteni, biztosan arra több lesz a kereslet :)

Sok sikert kívánok :))))

2009. szept. 9. 09:30
Szerintem dicséretes. Nem szégyen egyáltalán !
2009. szept. 9. 09:23
Miért lenne ciki? Sőt tök jó!!!! Én meg hímezek a szabadidőmben. Én azt cikibbnek érzem, de nem izgat akkor is szeretem csinálni :)
9. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 8. - Ditti16)
2009. szept. 9. 07:47

köszönöm,,,

valahol titkon igen ezt érzem énis,,

2009. szept. 9. 07:44

Jó reggelt! Szerintem nincs ezzel semmi baj, én kb 13 éve vizsgáztam mint virágkötő, több verseny is részt vettem kisebb-nagyobb sikerrel. Dolgoztam is benne, de sajnos a munkahelyem ott megszűnt, máshol azóta sem tudtam elhelyezkedni, így itthon kötögetek ismerősöknek, családnak.

Szerintem ez egy nagyon szép foglalkozás, hivatás, hobbi.

Ne add fel! Ami a koszorúkötést illeti azzal sincs semmi gond - mindenki a lehető legszebb módon szeretne elbúcsúzni a attól, akit elveszített. Ahhoz pedig, hogy minél szebb koszorúk készüljenek gyakorolni kell. Nem beszélve arról, hogy nem csak halál esetén készítenek koszorút - ott van a karácsony (advent), nemzeti és állami ünnepek..stb.

Nincs mit szégyellni ezen!

Szerintem szép hobbit választottál.

7. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2009. szept. 9. 07:41
erről beszéltem hogy nekem megéri mert nagyon drága,,és vannak kapcsolataim a hozzávalókat fillérekért szerzem sőt kapom is csak úgy ..pl fenyő a sajátom,,,
6. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 4. - Steinné)
2009. szept. 9. 07:40

hát igen de ilyen ünep nem sok van,,a suliba is csinálok sok ilyet de a családba is én csinálom a koszorút sajnos...

végül is jól járnak mert igen drága egy koszorú

az anyósom temetésére decemberben én csináltam az összes koszorút és szép lett,,,

én ezt szeretetből is csinálom olyankor ,,

beleadom az utolsó gondolataimat,,,

2009. szept. 9. 07:36

Már miért lenne szégyen!

Semmilyen munka (a test árulásán kívül!) nem szégyen!!!


Azonkívűl nemcsak temetési koszorúk vannak!!!

Ma már divat az adventitől kezdeve a különböző ajtó és asztali díszekig minden koszorú!

Már van tavaszi, aztán aratási és őszi koszorú is ami nemcsak a temetőt, de a lakásunkat is díszítené (ha nem lenne oly drága!)

4. steinné (válaszként erre: 1. - Cbc7d5fe99)
2009. szept. 9. 07:35
Szia ! Szerintem egyáltalán nem szégyen és nem is ciki. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek van rejtett tehetsége és ha azt felfedezi magában, az nagyon jó dolog. Hogy Neked éppen ehhez van tehetséged, az nem baj. Egyébként a koszorú nem minden esetben jelent egyet a halállal. Én szeretem a koszorú szerű asztaldíszeket, ha valamilyen ünnepi alkalom van, szoktam csináltatni asztaldísznek.
2009. szept. 9. 07:35
végül is az adventi koszorút is én készítem a suliba de az csak egyszer van egy évben abból nem lehetne megélni!!
2009. szept. 9. 07:33
Szerintem nem ciki,és nem szégyen,ha valóban szép koszorúkat készítesz.Szégyellni valód csak akkor van ha nem szépen dolgozol.
2009. szept. 9. 07:30

Sajnos hiába van más egyéb több szakma a kezemben ez áll rá a kezemre és tetszik is!!!

de maga a növény és a többi kreatív hozzávaló,,a kihívás hogy minél szebb legyen,,

valahogy én nem látom benne a halált!!

kicsit szégyellem,,főleg mikor kimondom mien szép lett,,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook