Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted ciki a kukázás? fórum

Szerinted ciki a kukázás? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 30. 15:40

Dehogy ciki:D)


Attól függ,hol kukáz az ember.

Mondjuk Svájcban,Franciaországban,stb-kifejezetten márkás,és jó dolgokat dobnak ki.


Viszont a kukában turkálni....???INkább nem véleményezném:DDD

2010. nov. 30. 15:38
Jo hogy ciki , föleg annak akinek muszaly !!!
46. d4b0dd2692 (válaszként erre: 45. - Globus)
2009. dec. 8. 18:07
Nem tudom,még melyikben van? Mi van a közeletekben,Tesco? Nagy, fehér konténert kell nézni,piros felírattal.
45. globus (válaszként erre: 43. - D4b0dd2692)
2009. dec. 8. 14:52
Egyik sincsen környékünkön :(
44. vkatka
2009. dec. 8. 10:42

Temető mellett nőttem fel, ahova rengeteg szemetet leraknak illegálisan. Barátnőmmel rendszeresen sétáltunk arra felé, és nagyon jó dolgokat szedtünk össze! Volt rá példa, hogy törött porcelán vázákat és szobrokat dobtak ki, mi megragasztottuk őket, és a mai napig megvan az egyik váza, amit használok is :)

Azóta persze leszoktunk róla mert volt pár szomszéd, aki kilesett minket és elmondták a szüleinknek... :)

43. d4b0dd2692 (válaszként erre: 41. - Globus)
2009. dec. 8. 10:36
Auchan, Cora,Obi,lehet hogy még több helyen,a bejáratnál.Nagy fehér konténer,rá van írva piros betűkkel,hogy a Vöröskeresztnek továbbítják.Nem fikázza le senki,amit bedobsz.Legalábbis nem előtted.
42. survivor3 (válaszként erre: 1. - Betyárpanna)
2009. dec. 8. 08:37

Kiskoromban rengeteg spray-s dobozt szedtünk össze a szeméttelepen. Hatalmas tüzeket raktunk és beledobáltuk.

Aztán futás...

41. globus (válaszként erre: 39. - D4b0dd2692)
2009. dec. 8. 06:23
Van ilyen? Még sosem láttam, melyik láncnál?
2009. dec. 7. 13:05
Sziasztok ciki a kukázás, mert sajnos különféle fertőzéseket lehet összeszedni. Hozzáteszem, sokan, akik megtehetik ebből és főleg lomtalanitáskor kihasználják az alkalmat mikor az emberek kirakják a felesleges holmijukat, ahogy már megemlitették és aki megengedheti magának az még külföldre is képes elutazni természetesen autóval és onnan is össze lehet szedni jó és vadonatúj holmikat, ami a tulajdonosnak nem kell fogják hazajönnek ezekkel és szépen hasznot húznak belőle és egyik másik jól is keres vele. Üdv. mindenkinek.
39. d4b0dd2692 (válaszként erre: 29. - Globus)
2009. dec. 7. 00:04

Szia!

Mi a hyperek ruhagyűjtő konténereibe szoktuk a megunt ruháinkat dobni.Reméljük,tényleg a rászorulókhoz jut!Plüssjátékokat is dobtunk bele,zacskóban.

2009. dec. 6. 18:08
Nem , nem ciki !!Hanem borzaszto megalazo , hogy ezt muszaly csinalni !
37. spinneli (válaszként erre: 36. - Globus)
2009. dec. 6. 18:07
hát mindenféle csapat akad...
36. globus (válaszként erre: 35. - Spinneli)
2009. dec. 6. 18:06
Nálunk azért nem szeretik őket, mert pakolás közben sok kárt csinálnak: szétdobálnak, szemetelnek, tavaly pl. komplett ablakcsere volt az egész házban, a régi ablakok fáját elvitték, az üveget összetördelték.
35. spinneli (válaszként erre: 34. - Globus)
2009. dec. 6. 18:04

így van...vannak is ahogy elnéztem miket pakoltak fel.

:)

34. globus (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2009. dec. 6. 18:02
Huhh, mióta városon lakom, rájöttem ennek hogyanjára :) Utánfutós, kétkerekű kullós, bicajos konvoj, ahogy száguldoznak a lomtalanítás előestéjén, kell, hogy legyenek értékek, ennyi ember nem tévedhet.
33. dzsigg
2009. dec. 6. 18:02

Nàlunk van 4 konténer.1 üvegeknek,ezt nem nézem àt,nem is tudom,nem is akarom,ugyanigy vagyok a konzrves részleggel.

Viszont van a papirhulladék.Rengeteg pecsét,kàrosodàs nélküli gyönyörü mesés könyvet,regényeket,receptes könyveket làttam màr benne.Igaz,nem hoztam el,mert alig van hely a lakàsban.De a pàrom talàlt màr müködö tv-t,söt montein bikeot,is amit a baràtja elvitt onnét!Arrol nem beszélve hogy kb, 2 hete làttam egy tüzpiros tökéletes àllapotban lévö babakocsit.

Nekem mindezekre semmi szükségem,de Istenem ha nem lenne költséges én összeszedném,és lepostàznàm,,akinek kell,de ugye Svàjcbol ezt nem oldhatom meg.

32. spinneli (válaszként erre: 31. - Globus)
2009. dec. 6. 18:00

na igen.

:)

de Budapesten általában már megvannak azok akik lomtalanításkor ügyködnek, és lefoglalják a használható cuccokat.

31. globus (válaszként erre: 30. - Spinneli)
2009. dec. 6. 17:58
Ahha... és megint más a tetejéről lelógó, messziről látszó kívánatos cuccot leemelni, és más belebukni derékig a bizonytalanba :)
2009. dec. 6. 17:56
szerintem nagy külöbség van a lomtalanitási túrák és az effektíve kukázás között.
29. globus (válaszként erre: 22. - 69dc39df19)
2009. dec. 6. 17:55

Tény, hogy sokan vagyunk, akik teljesen használható, csupán megunt cuccokat eldobálunk...

Megkérdeztem a helyi Karitásznál, hogy vihetnék-e be jó állapotú ruhákat. Azt mondták, semmi szín alatt, dugig van a raktár. Egy ismerősöm reggel munkába menet zsákba kötve át szokta dobni nekik a kerítésen, innentől nem izgatja, hogy mi lett vele :)

2009. dec. 5. 20:04
ciki annak,aki csak azért kukázik,mert nincs jobb dolga.aki viszont azért,mert éhezik,az inkább szomorú.
2009. dec. 5. 19:13
szerintem nem annak ciki, hanem a kormánynak.
2009. dec. 5. 18:47
Aki kukázik, az gondolom nem jó kedvéből teszi ezt, hanem rá van szorulva. Ez nem ciki, hanem szomorú, hogy ráviszi őket a szükség.
2009. dec. 5. 18:45
Hát nem ciki, inkább szomorú, hogy egy ember idáig süllyedhet!
2009. dec. 5. 18:06
Szerintem nem ciki, inkább baj. Bár mindenkinek meglenne legalább a minimális.
2009. dec. 5. 14:35
Szerintem is szomorú. Van egyfajta zöld irányzat (nem jut eszembe a nevük),akik környezetvédelem címén kukáznak.Nem termelik a hulladékot,hanem felhasználják.
2009. dec. 5. 13:40
Szerintem nem ciki. Férjem imád "kukázni". Na nem ruhát meg kaját. Hanem pl mikor lomtalanítás van nyitott szemmel jár. Volt hogy gombfocit dobtak ki, egy nagy szatyorral, férjem meg felvette és a vaterán több ezer forintért eladta. Amíg platós kocsink volt addig pl ha fémet talált azt levitte a méh-be, de az már ritka mert a fémre a hajléktalanok hamar rámennek. Viszont a férjem a faanyagot is hazahozta, vitt baltát felvagdosta a kidobott bútorokat is ha volt...egy egész telet fűtöttünk ingyen így. Sajna mostmár nincs meg az a kocsink, pedig most is jó sok faanyag van kidobva. Ez nem szégyen kérdése, és sokszor nem rászorultság, ésszel él az ember. Minek vegyek meg 60-80 e ftért fát ha az utcáról ingyen elhozhatom
2009. dec. 5. 13:20
Szerintem ciki,cikinek tartani.
2009. dec. 5. 13:00
ááá,nem,nem ciki:)
2009. dec. 5. 12:56
inkább szomorú.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook