Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted a jogsi szükséges rossz, vagy életcél volt, hogy megszerezd? fórum

Szerinted a jogsi szükséges rossz, vagy életcél volt, hogy megszerezd? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. okt. 27. 16:35

Azért kérdeztem így, mert van olyan ismerősöm, aki csak azért tette le, hogy ne kelljen bicajjal járni dolgozni, de nagyon nehezen ment neki (kb 2 évig csinálta)....


Van olyan ismerősöm, akinek nincs is, pedig már közel a 30hoz jár.


Én meg megszállott autós és sebességmániás vagyok, így nálam gyerekkori álom volt a jogsi és a saját autó.


Kíváncsi vagyok kik vannak itt többen.

2015. okt. 27. 16:34

egyébként, aki azt vallja, hogy autót vezetni rossz dolog, az próbálja meg kideríteni, hogy miért fél ettől ennyire.

addig jobb is, ha nem kísérletezik vele, mert úgyis csak balesetet fog okozni :)

2015. okt. 27. 16:32

nem lélegeztem gyerekkoromban kipufogófüstöt (legalábbis az itteni értelemben nem, mert amúgy nyilván igen:S), de teljesen magától értetődő volt, hogy amikor 17 éves lettem, akkor mentem vezetni tanulni.

szerintem a mai világban egy alapvető szükséglet, hogy az ember tudjon autót vezetni.

de nem mondanám, hogy szükséges rossz, mert autóval közlekedni jó dolog (kivéve ha nagy dugóba kerül az ember, de még akkor is jobb a saját autóban, mint mondjuk a buszon száz másik büdös emberrel összezárva).

4. Vessla (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2015. okt. 27. 16:28
Szükséges jóóóó!!!! :)
2015. okt. 27. 16:22
Szükséges rossz... nem szeret valaki vezetni, de leteszi a jogsit, mert autóval-motorral egyszerűbb bejárni, mint busszal. Pl.
2015. okt. 27. 16:20
Szukseges rossz???
2015. okt. 27. 16:18
Az érdekelne, hogy ki hogyan viszonyul a jogsihoz. Mennyien vannak itt, akik szeretnek vezetni, és már gyerekkorban is kipufogófüstöt lélegeztek, kik azok, akik csak azért tették le, mert használják a kocsit, és kik azok, akik egyáltalán nem is akarnak volán mögé ülni?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook