Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerettek túrázni? Jártatok már a Burok-völgyben? fórum

Szerettek túrázni? Jártatok már a Burok-völgyben? (tudásbázis kérdés)


10. Dorka29 (válaszként erre: 9. - Drnéni)
2008. aug. 26. 08:35

Szerintem is hátizsákosan a legjobb, bár az előző bejegyzésemnél nem voltam túl egyértelmű. Szóval, akkoriban úgy túráztunk, hogy minden cuccunkat vittük magunkkal (sátor, hálózsák, stb.). Azóta már "visszavettünk":) inkább letáborozunk egy helyen és onnét járjuk körbe a vidéket, majd vissza.


Ezek szerint nemcsak nekünk nem sikerül kisgyerek mellett megoldani.


Szívesen vinnénk is magunkkal, de amíg kicsi volt, gyakran kellett szoptatni, most meg már tud menni,így kizárt, hogy bármilyen hordozóba is megmaradjon.. Egyyelőre maradnak a rövid séták,amiket Ő is bír.:)

2008. aug. 25. 14:25
Rengeteg helyen voltunk Mo-n és a környező országokban túrázni, szerintem hátizsákosan a legjobb. A múltkor akadtam rá a Burok-völgy leírására, korábban én se hallottam róla, bár közel van. A babázás miatt én is régen túráztam, azért érdekelt, hogy mennyire durva. Azóta se voltunk.
2008. aug. 22. 21:43

Mi is nagyon szeretünk túrázni, bár amióta a lányom megvan, sajnos nem tudtunk menni.:(


Sokat kirándultunk a Bakonyban is, és szégyen, de azon a környéken még nem, sőt, nem is hallottam róla.


Amit ajánlanék az a Bükk (pl: a Bükk fennsíkon lévő ősbükkös lélegzetelállító), Szilvásváradtól Isállóskőig nem gyenge, mi akkoriban még hátizsákkal mentünk.. inkább anélkül vágjatok neki, azért úgy élvezetesebb:)) Ha szeretitek a várakat, akkor a Zemplén is megér legalább egy hetet. Ha valami extrémre vágytok, akkor pedig egyértelműen a Rám-szakadék. Stb., stb.:))


Ha még nem voltatok.:)

2008. máj. 30. 13:33
Még nem, de szeretnék el menni.
2008. máj. 30. 13:27
Nagyon szeretünk túrázni.A Vértesben születtünk most az Alpok lábánál lakunk.Gyönyorű mind a két hegység.
2008. máj. 30. 13:26
Megneztem... Most mar en is el akarok oda menni:)
4. drnéni (válaszként erre: 3. - 94e6ec2939)
2008. máj. 30. 13:23
A burok-völgy a Bakony keleti részén van, nemrég lett természetvédelmi terület. Különleges mikroklímája miatt mai napig jégkorszaki maradványfajok élnek itt, a www.isztimer.hu-n képgaléria is található.
2008. máj. 30. 13:08
en imadok turazni, de a burok volgyben meg nem jartam. azt sem tudom hol van:( meg a segitseg alapjan sem... en leginkabb a Balaton felvideken szeretek csavarogni, ott van nehany tippem
2008. máj. 30. 13:06

Ha valaki járt már ott, szerinte durva felfelé megcsinálni? (Isztimértől Királyszállásig)

Ajánljatok más jó túrákat! Köszi

2008. máj. 30. 13:05
Szerettek túrázni? Jártatok már a Burok-völgyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook