Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretsz dicsekedni?Pletykálni? fórum

Szeretsz dicsekedni?Pletykálni? (beszélgetős fórum)

12. etikat
2010. márc. 16. 07:29
Egyiket sem szeretem, de az unokáimra nagyon büszke vagyok és ezt ki is nyilvánítom :)
11. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Ramonesz)
2010. márc. 15. 22:11
Hát ki nem pletyizik, nagyon kevés az olyan ember, dicsekedni nem szoktam, nem az én stílusom.
2010. márc. 15. 20:59
Sokszor nem is a pletyka,v.dicsekvés az,egyszerűen jól esik kibeszélni ha valami nagy öröm éri az embert.Az alakoskodó embereket viszont utálom.
2010. márc. 15. 20:52

Ki ne szeretne a gyermekeiről, unokáiról dicsekedni.

Szerintem mindenki!

Pletykálni nem szeretek, mindig az egyes szemtől, szembe beszédet szeretem és ezt el is várnám másoktól is.

Mindent mondjunk meg egymásnak, ha jó, ha rossz!

8. Lolita63 (válaszként erre: 7. - Sundance hair)
2010. márc. 15. 20:51
Legyél a menedzsere,én is ezt csináltam óvodás korától kezdve,és lám meg lett az eredménye:)
7. Sundance hair (válaszként erre: 5. - Lolita63)
2010. márc. 15. 20:47
Bízom benne, hogy fogják követni a példát! Bár még túl kicsik hozzá, a motiváció már elkezdődött.
2010. márc. 15. 20:46

Én csak pletykálni szeretek /kis kaliberű dolgokról :P/,dicsekedni nem.Talán nem is lenne mivel?!:D

Majd,ha lesz...akkor fogok.

2010. márc. 15. 20:40
Köszönöm,és kívánom a te gyereked is kövesse a példát!!Igen,így van sok szülői segítséget kapott,mondtam is neki a neve előtt a DR. fele engem illet:))
4. tündér74 (válaszként erre: 1. - Ramonesz)
2010. márc. 15. 20:38
A baj azzal szokott kezdődni, ha méltatlan emberre pazaroljuk a bizalmat, ha pletykálkodásról van szó.
2010. márc. 15. 20:35
Legyél rá büszke! Csak gratulálni tudok a gyermekedhez! De hozzád is! Te motiváltad, hogy azzá váljon, ami!
2. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Ramonesz)
2010. márc. 15. 20:28
Én sem szeretem a dicsekvő embereket,de a gyerekemre mindig büszkélkedtem.Én is dicsekedtem vele,hogy kitünö tanuló.Aztán mikor felvették az egyetemre,kettőre is.Továbbá,mikor ösztöndíjjal Franciaországban tanult félévet,aztán Ciprus nyári gyakorlat,idén jan.09.Jogász doktor lett.HÁT NE LEGYEK BÜSZKE RÁ?
2010. márc. 15. 20:23
Én nem szeretem az anyagi javaikkal dicsekedő embereket, irigy sem vagyok.A pletyka,persze ha hátsó szándék nincs benne,elfogadható kommunikálás.Főleg azokról pletykálnak pl.a munkahelyen,aki már évtizede együtt dolgozik többekkel és nem tudnak róla semmit.És igen is kommunikálni kell.Szoktam én is pletyizni,ha az az illető ember irigy,odébbállok.És akor is felszólalok ha valaki mást mocskol annak jelenléte nélkül.Azzal viszont dicsekszem hogy édes gyermekem kitünő tanuló.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook